Прощай обіцяний курс в 12,50 - на Міжбанку долар вже продают

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 05 вер, 2014 16:12

Прощай обіцяний курс в 12,50 - на Міжбанку долар вже продают

Пропонуємо до обговорення:
Постійні коливання курсу повернулися на Міжбанк. Долар до кінця дня продають по 13.30

Дивися повний текст Прощай обіцяний курс в 12,50 - на Міжбанку долар вже продають по 13.30.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101033
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 вер, 2014 16:12

Думаю, ніхто й не сподівався. 12,5 грн/дол - це велика розкіш при тому, що Нацбанк толком не проводив валютних інтервенцій, а на одних адміністративних заходах далеко не поїдеш.
Volodymyr
 
Повідомлень: 38
З нами з: 04.02.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 вер, 2014 16:16

качели туда сюда нужны. иначе никто не заработает...:-)
mechanik
 
Повідомлень: 14
З нами з: 02.08.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 вер, 2014 16:19

  Volodymyr написав:Думаю, ніхто й не сподівався. 12,5 грн/дол - це велика розкіш при тому, що Нацбанк толком не проводив валютних інтервенцій, а на одних адміністративних заходах далеко не поїдеш.

подозреваю, что все было спланировано. раз НБУ собрался устроить валютный аукцион для банков, значит, надо было где-то купить валюту подешевле. А где, как не межбанке можно это сделать? Вот они у опустили курс, чтобы купить дешевле, чем потом продадут.
AllManAlex
 
Повідомлень: 54
З нами з: 26.06.13
Подякував: 3 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 вер, 2014 19:31

Заголовки в последнее время на финансах почему-то всё больше в стиле желтой прессы.
Dobrofey
 
Повідомлень: 1067
З нами з: 24.04.09
Подякував: 152 раз.
Подякували: 240 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 06 вер, 2014 04:14

Как-то даже и неинтересно, НБУ слишком быстро сдулся. Либо заранее никто не планировал удерживать и тем более укреплять нацвалюту, а заявления сделаны были чисто в имиджевом смысле, а не финансовом.
lomakin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 40
З нами з: 30.10.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 06 вер, 2014 10:51

Ситуация в стране пока сложная ,война , выборы .Ничего удивительного в этих колебаниях нет. Когда будет по-спокойнее , тогда и курс стабилизируется .
ALEX66
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4814
З нами з: 04.12.09
Подякував: 256 раз.
Подякували: 186 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2945
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
2 15492
Переглянути останнє повідомлення
Сер 28 січ, 2026 07:32
Andrey2512
1 6052
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 січ, 2026 16:58
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама