Плохие цифры бюджета 2015

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
У цьому форумі обговорюються всі питання, пов'язані з бюджетом: бюджетна система, бюджетний кодекс, державний бюджет, державний борг, місцеві бюджети, місячна звітність, фінансові органи
Повідомлення Додано: П'ят 26 гру, 2014 12:58

Плохие цифры бюджета 2015

А тепер, малята, дивіться-но сюди… Дали мені добрі люди проект бюджету почитати…

Мустафа, не плач! Апарат Верховної Ради України - 674,139 млн.

У тому числі: Висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети "Голос України" і журналу "Віче" 25,625 млн. Хтось із вас колись читав журнал «Віче»? Щоб хоч знати, що там друкують.. Мо` мемуари престарілих депутатів??

*Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України (ну, тобто, парафія завгоспа, туалетний папір там, водичка мінеральна на стіл начальству і теде) - 239,929 млн.

А ось яка цікава контора: Національна служба посередництва і примирення України - 10,985 млн. Скажіть мені, будь ласка, хто-небудь щось чув про таку службу? Чим вони займаються? Кого із ким примирюють? Жінок зі зрадливими чоловіками? І на які потреби їм десять лямів з бюджету виділяють?

*Державне управління справами (Президент) - 983,855 млн.
У тому числі: фінансова підтримка санаторно-курортних закладів 49,730 млн. Це ж які санаторії, цікаво, ті, що в Криму?

Ідемо далі.

*Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини - 20,103 млн. Да-да, все та ж пані Лутковська. Свою своячку на посаду омбудсмена свого часу успішно пролобіював вірний васал Януковича, тодішній міністр юстиції Лавринович. Нате вам, пані Лутковська, замість люстрації – двадцять лимонів з бюджету…

А тепер найцікавіше.

З’ясувалося, що влада нас боїться. Дуже сильно. Тому що на орлів Авакова, тобто на Міністерство внутрішніх справ виділяється… 22,5 мільярди. А знаєте, скільки на Міністерство оборони? 16 млрд. Тобто, на армію в бюджеті-2015 закладено у півтора рази менше, ніж на ментів. Хтось там каже, що у нас війна? Де війна? Яка війна? Не чули про таке…

А ще хочете прикол?

Генеральна прокуратура України - 2,8 млрд.
Національна гвардія України - 2 млрд.
Питання на засипку – чому на Нацгвардію, яка сьогодні воює з ворогом, виділяється коштів менше, ніж на прокурорів, повноваження яких, до речі, у відповідності із прийнятим законом про прокуратуру, дуже сильно обрізані?

А ви кажете, що стояли на Майдані проти міліцейської держави? Ну, а владі так не здається. Їй треба себе берегти. І обороняти. Себе. Він нас)

Не вірите? Ось вам: Антитерористичний центр Служби безпеки України 19,5 млн.

Управління державної охорони України 378 млн.

Ще раз повторю. Дев’ятнадцять мільйонів на боротьбу з тероризмом (нагадаю, у країні, в якій, типу, війна йде) – проти трьохсот сімдесяти восьми мільйонів на охорону для владних вельмож. Круто, да?)

Або ось іще смішні циферки: Адміністрація Державної прикордонної служби України - 2, 8 млрд.

Державна судова адміністрація України - 4 млрд.

Ну, тобто, навіщо нам кордон з Росією, правда ж? Набагато ж важливіше – суддів пригодувати, вони ж іще знадобляться «потрібні» рішення виносити. А кордон – яка з нього користь?...

….Там ще багато цікавих циферок по міністерствам, розпишу пізніше. До речі, Мінстець у бюджеті відсутній. Може, його «Рошен» на пряму буде фінансувати? Ну, аби ця геббелівська брехня була більш солодкою?)

А ось іще один прикол з проекту держбюджету: "Виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими під державні гарантії, що використовуються для реалізації завдань та здійснення заходів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу - 1 862 734 тис. грн". Повторю. 1, 8 мілярди гривень ми з вами сьогодні змушені відривати від нашого і так злиденного бюджета за тих, хто пи%див дежравні кошти на Євро2012...Агов, пане Маркіяне Лубківський! Ви ж так обіжалися на мене, коли я сказала, що по вас давно буцегарня плаче... Не хочете допомогти своїй країні, обезкровленій війною? Їй ці без малого два мільярди ой знадобилися б - на армію.... Поверніть награбованого, хоч трішки.... Галина ПЛАЧИНДА, журналістка
https://MyCredit.in.ua
Все о кредитах и инвестициях
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4915
З нами з: 25.01.06
Подякував: 24 раз.
Подякували: 445 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 гру, 2014 10:09

Если этот бюджет принять, то остатки среднего класса будут уничтожены. В результате Революции Достоинства власть захвачена олигархическими семьями. Теперь от монополии Януковича перешли к олигополии, и сейчас начнется борьба между кланами. Но перед тем, как они начнут между собой биться, они окончательно хотят превратить в рабов 80% украинцев. И бюджет вместе с правительственными законопроектами ведет к уничтожению среднего класса и закабалению бедных людей и превращению их в рабов.

Поэтому те депутаты, которые в парламенте не представляют кланово-олигархические семьи, ни при каких обстоятельствах за этот бюджет голосовать. С этим документом надо очень внимательно разбираться. Потому что он направлен на то, чтобы грабить всех украинских граждан. Это бюджет геноцида, уничтожается школьное образование, культура, наука, университеты. Украинцев хотят отбросить в каменный век. Люди должны начинать массовые выступления против данного финансового документа.

Очень важно не допустить людоедских законов о налогообложении. Нет новым налогам на недвижимость, на валюту, на импортные товары. Какой выход из ситуации? Нужно не голосовать за бюджет и данные законы, а работать в январе и феврале по бюджету прошлого года с учетом инфляции. Те депутаты, которые проголосуют за такой бюджет геноцида — это враги украинской нации и украинского государства.

Олег Соскин, директор Института трансформации общества

Порошенко и Яценюк превращают украинцев в рабов. За бюджет геноцида голосовать нельзя
13 думки містять творчу енергію, корисно відправити у Всесвіт добру думку
past performance does not guarantee future results
tobias
 
Повідомлень: 5037
З нами з: 21.01.08
Подякував: 395 раз.
Подякували: 243 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 гру, 2014 10:11

  ТупУм написав: Апарат Верховної Ради України - 674,139 млн.

півтора мільйона гривень на кожного депутата ВРУ,
133 тисячі гривень на кожного депутата в місяць!
13 думки містять творчу енергію, корисно відправити у Всесвіт добру думку
past performance does not guarantee future results
tobias
 
Повідомлень: 5037
З нами з: 21.01.08
Подякував: 395 раз.
Подякували: 243 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 січ, 2015 23:21

Re: Плохие цифры бюджета 2015

Подождите пусть они еще увидят что у депутата европарламента зарплата порядка 35 000 евро, и сделают себе такие же зарплаты - нужно же с чего то начинать настоящую евроинтеграцию, почему бы не с зарплат :)
njuice
 
Повідомлень: 9
З нами з: 20.01.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 січ, 2015 21:30

  njuice написав:у депутата европарламента зарплата порядка 35 000 евро

35к євро на рік?
We therefore ask you to make a general cut on your salary to re-establish a fair condition. Our proposal is to make the salary of the European Deputy, strictly related to the average salary of his nation with a "4 times factor". Eg. The italian average salary is 1286 €/month -> the Italian European Deputy should earn 5144 €/month (including every different sources of €, not just the salary itself). each year the salary should be recalculated

https://secure.avaaz.org/it/petition/To_lower_the_salary_of_each_deputy_of_the_EU_Parlament_by_averagely_60/
13 думки містять творчу енергію, корисно відправити у Всесвіт добру думку
past performance does not guarantee future results
tobias
 
Повідомлень: 5037
З нами з: 21.01.08
Подякував: 395 раз.
Подякували: 243 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 лют, 2015 10:48

А что кто-то сомневался???Или думали что выйдя на майдан, все изменится к лучшему?Кто-то просто так отдаст возможность хапать миллиарды?Ребята....пффф...пффф..я вас умоляю!Теперь им,другим, стало намного легче, развязаны руки прикрываться войной до бесконечности, воровать в трехкратном размере. А что мы имеем? Цены растут каждую неделю в среднем на 1,5-3 грн.(ребят, математики тут есть?), мин. з\п 1200 грн., комм. услуги=900-1200 грн., куртку\обувь купить - 3000-6000 грн., доллар конечно же....????
ГОЛІ, БОСІ, ГОЛОДНІ - ВСЕ ТІ Ж САМОТНІ І ЗНЕДОЛЕНІ!
Lola_kiss
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14
З нами з: 30.01.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2015 15:00

Lola_kiss Як Ви точно все сказали. І жаль зізнаватися самій собі, що так воно і є( :cry: :cry: :cry:
anya96mv
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13
З нами з: 13.07.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 1636
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2019 18:25
psergeiv2009
15 17837
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 24 бер, 2017 17:16
Пчёлка
3 8590
Переглянути останнє повідомлення
Пон 28 лис, 2016 23:44
Раґнарьок
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама