Кредити Тепла Оселя

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як оформити кредит, нюанси та проблеми, що виникають під час кредитування, кредитні ставки та ризики.
  #<123
Повідомлення Додано: Сер 20 гру, 2017 08:47

Я взяла цей енергозберігаючий кредит півтори місяці тому в отп банку,замовили вікна позбирали всі сертифікати якості документи все фоткали зняття монтаж встановлення сидемо місяць чекаємо ,а не тут то било,все це лохотрон ,вчора пишуть сфоткайте ще фото етикеток на вікнах,а в анкеті заповненя про це нічого не вказано,а що робити,бо деякі ми поздирали,а ті що залишились,то на 9 поверсі з тої сторони не сфоткаєш,і приплили,написала їм хай приїзжають в фоткають,але чи приїдуть...от і маю болячку на одне місце
SweettyNatali
 
Повідомлень: 1
З нами з: 20.12.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 05 лют, 2020 00:16

треба поміч))

maksjustmaks
Кредити ті - корисні. то факт. Але є питання, може зможете мені допомогти. Я живу у квартирі, у двоповерховому австрійському будинку,де є тільик бідалашне ЖКХ, чи як там воно називається тепер. Хочу зробити опалення (котел і всі прибимбаси до того). Але є одне але. Ті котли які дають в кредит - мають бути негазові і точно не на світло. Так як то багатоквартрний будинок - твердопаливний котел не підходить.
Опалення зі всіма девайсами - прибл. 50 тисяч, де котел газовий приблизно 500-600Є (15-18 тис) приблизно. Чи могла би я взятикотел собі за совї гроші (або взяти на оплату частинами в Приватбанку наприклад), а 22-22 тис грн взяти кредитом на тепло (аля за труби і тд).
natalichka1994
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 05.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 11553
Переглянути останнє повідомлення
Чет 02 лис, 2023 12:52
Искатель
0 1140
Переглянути останнє повідомлення
Пон 10 кві, 2023 11:02
D2
0 1058
Переглянути останнє повідомлення
Вів 30 лис, 2021 12:16
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама