ВАСУ підтвердив законність віднесення банку "Капітал" до неп

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2016 13:29

ВАСУ підтвердив законність віднесення банку "Капітал" до неп

Пропонуємо до обговорення:
Вищий адміністративний суд України підтвердив ухвалу Донецького апеляційного суду про протиправність віднесення Національного банку банку "Капітал" до категорії неплатоспроможних.

Дивися повний текст ВАСУ підтвердив законність віднесення банку "Капітал" до неплатоспроможних.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2016 13:29

Ну подтвердили незаконность решения, а ответит за это кто?
nalim
 
Повідомлень: 6724
З нами з: 25.02.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 651 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2016 15:15

  nalim написав:Ну подтвердили незаконность решения, а ответит за это кто?

То есть, как - "ответит"? Суть заявления - признать незаконным отнесение банка к неплатежеспособным. Чтобы он стал платежеспособным. Чтобы можно было из него вывести деньги.
Про виновных речи не идет, потому, думаю, наказывать никого не будут.
Yuri1984
 
Повідомлень: 1123
З нами з: 21.05.14
Подякував: 429 раз.
Подякували: 384 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2016 15:55

  Yuri1984 написав:
  nalim написав:Ну подтвердили незаконность решения, а ответит за это кто?

То есть, как - "ответит"? Суть заявления - признать незаконным отнесение банка к неплатежеспособным. Чтобы он стал платежеспособным. Чтобы можно было из него вывести деньги.
Про виновных речи не идет, потому, думаю, наказывать никого не будут.

Так быть не должно. Принял незаконное решение - отвечай. В противном случае порядка не будет никогда.
nalim
 
Повідомлень: 6724
З нами з: 25.02.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 651 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 27 лют, 2016 13:42

  nalim написав: Так быть не должно. Принял незаконное решение - отвечай. В противном случае порядка не будет никогда.

Не обостряйся раньше времени даунецкий парень. Донецкий суд щаз быстро попустят в Верховном суде. Кстати, где расположен даунецкий суд? В непризнанной огрызке недоимперии на ул. Захарченки? )
Win32
 
Повідомлень: 1766
З нами з: 28.07.15
Подякував: 984 раз.
Подякували: 317 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Пон 29 лют, 2016 09:20

  Win32 написав:
  nalim написав: Так быть не должно. Принял незаконное решение - отвечай. В противном случае порядка не будет никогда.

Не обостряйся раньше времени даунецкий парень. Донецкий суд щаз быстро попустят в Верховном суде. Кстати, где расположен даунецкий суд? В непризнанной огрызке недоимперии на ул. Захарченки? )

Это Вы к чему? Закон один для всех. А на ДАУНецкого больше похожи Вы.
nalim
 
Повідомлень: 6724
З нами з: 25.02.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 651 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1350
Переглянути останнє повідомлення
Чет 12 бер, 2026 02:54
moveton
5 2198
Переглянути останнє повідомлення
Пон 17 бер, 2025 13:37
GALeon
1 1428
Переглянути останнє повідомлення
Сер 15 січ, 2025 15:38
Investor_K
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама