|
ВАСУ підтвердив законність віднесення банку "Капітал" до неп |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 26 лют, 2016 13:29
Пропонуємо до обговорення: Вищий адміністративний суд України підтвердив ухвалу Донецького апеляційного суду про протиправність віднесення Національного банку банку "Капітал" до категорії неплатоспроможних.
Дивися повний текст ВАСУ підтвердив законність віднесення банку "Капітал" до неплатоспроможних.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 лют, 2016 13:29
Ну подтвердили незаконность решения, а ответит за это кто?
-
nalim
-
-
- Повідомлень: 6724
- З нами з: 25.02.09
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 651 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 лют, 2016 15:15
nalim написав:Ну подтвердили незаконность решения, а ответит за это кто?
То есть, как - "ответит"? Суть заявления - признать незаконным отнесение банка к неплатежеспособным. Чтобы он стал платежеспособным. Чтобы можно было из него вывести деньги. Про виновных речи не идет, потому, думаю, наказывать никого не будут.
-
Yuri1984
-
-
- Повідомлень: 1123
- З нами з: 21.05.14
- Подякував: 429 раз.
- Подякували: 384 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 лют, 2016 15:55
Yuri1984 написав: nalim написав:Ну подтвердили незаконность решения, а ответит за это кто?
То есть, как - "ответит"? Суть заявления - признать незаконным отнесение банка к неплатежеспособным. Чтобы он стал платежеспособным. Чтобы можно было из него вывести деньги. Про виновных речи не идет, потому, думаю, наказывать никого не будут.
Так быть не должно. Принял незаконное решение - отвечай. В противном случае порядка не будет никогда.
-
nalim
-
-
- Повідомлень: 6724
- З нами з: 25.02.09
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 651 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 27 лют, 2016 13:42
nalim написав: Так быть не должно. Принял незаконное решение - отвечай. В противном случае порядка не будет никогда.
Не обостряйся раньше времени даунецкий парень. Донецкий суд щаз быстро попустят в Верховном суде. Кстати, где расположен даунецкий суд? В непризнанной огрызке недоимперии на ул. Захарченки? )
-
Win32
-
-
- Повідомлень: 1766
- З нами з: 28.07.15
- Подякував: 984 раз.
- Подякували: 317 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Пон 29 лют, 2016 09:20
Win32 написав: nalim написав: Так быть не должно. Принял незаконное решение - отвечай. В противном случае порядка не будет никогда.
Не обостряйся раньше времени даунецкий парень. Донецкий суд щаз быстро попустят в Верховном суде. Кстати, где расположен даунецкий суд? В непризнанной огрызке недоимперии на ул. Захарченки? )
Это Вы к чему? Закон один для всех. А на ДАУНецкого больше похожи Вы.
-
nalim
-
-
- Повідомлень: 6724
- З нами з: 25.02.09
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 651 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1350 |
|
|
|
5 |
2198 |
|
|
|
1 |
1428 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|