Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? - 2016

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 44964497449844994500 ... 6285>
Повідомлення Додано: Суб 24 вер, 2016 23:41

  antey1969 написав:
  Первый написав:
  kwon написав:

Так метро к выборам там уже будет...
Зы хоть копийчужки и гонят на Виталия, но кажись взялся за ум - дороги даже не строят,- ипашат так че уже не стыдно и по Дискавери показать :-) 2 дня на снятие и укладку полукилометрового участка!!! Так держать!
Зы, хоть копийчужкам это и не нравится, но все будет ХОРОШО!

Та да... на зиму нужно все дороги переложить. Больше всего будут в декабре вкалывать, чтобы успеть освоить.
Ямы по весне считают...


В чем проблема че сегодня сняли дорожное покрытие с половины моста патона а в понедельник будет отличная дорога?
Сори, забыл, ОШ яз писец, скоро мы все умрем...
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 вер, 2016 23:45

  Долярчик написав:
характеристика 1 категорії - дрібна одноосібна діяльність – сплата ПДФО за фіксованою ставкою:
- фізичні особи не зареєстровані як підприємці без права найму інших осіб;
- види діяльності – роздрібна торгівля товарами власного виробництва; надання побутових послуг населенню; традиційні народні промисли (перелік встановлюється місцевою радою);
- обсяг річного доходу до 250 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року ( у 2016 році – 344,5 тис. грн.);
- реєстрація: заявочний принцип з поданням заяви до органу місцевого самоврядування (сільради, міськради, райради тощо). Місцевий орган самоврядування повідомляє орган ДФСУ про таку заяву. Орган ДФСУ бере таку фізичну особу на податковий облік як платника ПДФО за фіксованим розміром;
- розмір податку: фіксований розмір ПДФО в місяць 10% мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового року (у 2016 році – 137,8 грн. у розрахунку на місяць);
- звітний період: календарний рік, за який подається декларація спрощеної форми про доходи, отримані від здійснення такої діяльності;
- відсутність вимог щодо державної реєстрації підприємцем;
- відсутність вимог щодо ведення обліку доходів і витрат;
- самостійне визначення бази нарахування ЄСВ;

....от я зареєстрований ФОП, то я під 1-шу категорію аж ніяк не попадаю???(якщо я зараз на 1-шій групі в ДФС)
....і друге питання: ЯК САМЕ, яким чином будуть ЗНАТИ/визначати мій прибуток, якщо у друй категорії не потрібно мати касового апарату, якщо доходи до 1млн.грн???
...дякую! :D

я не податковий консультат і не працівник мінздоху,
шукайте на тематичних форумах, або запитуйте в податківців
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35343
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1584 раз.
Подякували: 2777 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 24 вер, 2016 23:47

  Первый написав:В чем проблема че сегодня сняли дорожное покрытие с половины моста патона а в понедельник будет отличная дорога?
Сори, забыл, ОШ яз писец, скоро мы все умрем...


Кстати да, не помню когда еще за последние 10 лет так масштабно делали дороги в Киеве.
Око радуется.
Но к сожалению, пока касается только магистралей.
little_wanderer
 
Повідомлень: 818
З нами з: 16.10.15
Подякував: 102 раз.
Подякували: 147 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 вер, 2016 23:49

  flyman написав:я не податковий консультат і не працівник мінздоху,
шукайте на тематичних форумах, або запитуйте в податківців

Бздонул че мы все умрем и все писец предпринимателям по инерции получается? Ты ж написал че ВСЕ!!! Убили предпринимателей!!! Будь добр объясняй теперь. А если не понимаешь о чем речь зачем волну погнал? Тьфу..
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 вер, 2016 23:52

  little_wanderer написав:
  Первый написав:В чем проблема че сегодня сняли дорожное покрытие с половины моста патона а в понедельник будет отличная дорога?
Сори, забыл, ОШ яз писец, скоро мы все умрем...


Кстати да, не помню когда еще за последние 10 лет так масштабно делали дороги в Киеве.
Око радуется.
Но к сожалению, пока касается только магистралей.


С магистралей это логично.
Я в шоке как делают быстро. 300-400 метров 2 полосы перекладывают за пару дней. Просто шок.:-)
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 вер, 2016 23:54

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Первый написав:С магистралей это логично.
Я в шоке как делают быстро. 300-400 метров 2 полосы перекладывают за пару дней. Просто шок.

Интересно,надежно ли?
peresichnij
 
Повідомлень: 1552
З нами з: 07.11.15
Подякував: 39 раз.
Подякували: 114 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 вер, 2016 00:06

  peresichnij написав:
  Первый написав:С магистралей это логично.
Я в шоке как делают быстро. 300-400 метров 2 полосы перекладывают за пару дней. Просто шок.

Интересно,надежно ли?

Хз.
Так ложили кажись в мае этого года нижнюю часть старонаводницкой. Ещё в идеальном состоянии. Верю что если не будет перегрузов - все будет ок...
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 вер, 2016 00:10

  antey1969 написав:
  Первый написав:
  kwon написав:мне нравится ваш оптимизм :)



Так метро к выборам там уже будет...
Зы хоть копийчужки и гонят на Виталия, но кажись взялся за ум - дороги даже не строят,- ипашат так че уже не стыдно и по Дискавери показать :-) 2 дня на снятие и укладку полукилометрового участка!!! Так держать!
Зы, хоть копийчужкам это и не нравится, но все будет ХОРОШО!

Та да... на зиму нужно все дороги переложить. Больше всего будут в декабре вкалывать, чтобы успеть освоить.
Ямы по весне считают...

http://pb.platfor.ma/metro-na-troeshchinu/
Дальше – простое строительство метро на Виноградарь под проспектом Маршала Гречки – хоть открытым способом строй. Но не забываем, что между Нивками и Виноградарем – сады совхоза «Пуща-Водица», которые вот-вот пойдут под застройку. Чья земля – выясним совсем скоро, но жилмассив будет огромный. А стройка – это и паевое участие на развитие инфраструктуры немалое. Вот эти деньги целевым назначением и пойдут на… продолжение метро на Виноградарь! Плюс инвестор метро может претендовать на землю, да право застройки – в общем, получится наконец реальный пример государственно-частного партнерства по транспортным проектам. То, чего не получилось с МетроНаТроещину.
...
Инвестор-застройщик получает жилмассив у метро – такого в Киеве не будет ближайшие лет 10-15. Наконец, «Киевметробуд» получит заказ – ведь от идеи четвертой линии подземки никто не отказывается, - и город сохранит предприятие.

якщо проведуть через Інт. площу і по Гречка, то я вже знаю, де буде розширюватися плацдарм.
тоді 3бекиним планам пламенний привіт

п.с.
http://mykasiev.blogspot.se/2012/11/1982.html
із комента до
http://www.epravda.com.ua/rus/news/2016/09/8/604881/
у перекладі на звичайну - планують вкрасти 150 мільйонів на те, що розробили у 1980х mykasiev.blogspot com/2012/11/1982.html, а проектно-кошторисну документацію затвердив ще Кучма , коли був- премєр міністром. Зрозуміло, що ніякого метро за 3 роки не побудують - але під проекти покрадуть.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35343
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1584 раз.
Подякували: 2777 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 25 вер, 2016 00:24

  flyman написав:якщо проведуть через Інт. площу і по Гречка, то я вже знаю, де буде розширюватися плацдарм.
тоді 3бекиним планам пламенний привіт



не совсем понял?
о каких моих планах Вы говорите?
Tribeca
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3250
З нами з: 07.01.14
Подякував: 9 раз.
Подякували: 648 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 вер, 2016 00:43

  Tribeca написав:
  flyman написав:якщо проведуть через Інт. площу і по Гречка, то я вже знаю, де буде розширюватися плацдарм.
тоді 3бекиним планам пламенний привіт



не совсем понял?
о каких моих планах Вы говорите?

оренда на лівому березі біля ядовитих і вонючих випарів.
Представ, що буде якщо влуплять на правому березі біля метро окуєнний масив!
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35343
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1584 раз.
Подякували: 2777 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 44964497449844994500 ... 6285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 1003075
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
41443 763649
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 січ, 2016 00:44
Первый
29154 2152043
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 гру, 2014 09:40
w_bufett
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама