|
Данилюк припускає об'єднання наступних трьох траншів МВФ в о |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 12 тра, 2017 11:41
Пропонуємо до обговорення: Міністр фінансів Олександр Данилюк припускає об'єднання трьох наступних траншів Міжнародного валютного фонду, які може отримати Україна, в один.
Дивися повний текст Данилюк припускає об'єднання наступних трьох траншів МВФ в один.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 12 тра, 2017 11:41
Тема траншей уже надоела до смерти. Это вообще ещё хоть кого-то волнует? Столько шума вокруг них, как будто как только заходят деньги, сразу становится лучше жить.
-
Lsd
-
-
- Повідомлень: 934
- З нами з: 22.04.13
- Подякував: 83 раз.
- Подякували: 218 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 12 тра, 2017 12:28
Lsd написав:как будто как только заходят деньги, сразу становится лучше жить.
Так деньги и не заходят, а идут на погашение старых траншей :) Lsd написав:об'єднання трьох траншів в один
То есть 2 транша пропустим :) Как по мне, стоит вообще отказаться от сотрудничества с МВФ.
-
M-A-X
-
-
- Повідомлень: 2024
- З нами з: 08.10.15
- Подякував: 823 раз.
- Подякували: 168 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 12 тра, 2017 12:48
Я того же мнения. С них всё равно никакого толку.
-
Lsd
-
-
- Повідомлень: 934
- З нами з: 22.04.13
- Подякував: 83 раз.
- Подякували: 218 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 12 тра, 2017 12:59
какие могут быть новые евробонды при наличии судебного решения по старым евробондам?
-
kozma0991
-
-
- Повідомлень: 243
- З нами з: 31.08.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 34 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 12 тра, 2017 13:00
Lsd написав:Я того же мнения. С них всё равно никакого толку.
вообще-то без нескольких последних траншей долллар уже б за 100 перевалил.
-
kozma0991
-
-
- Повідомлень: 243
- З нами з: 31.08.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 34 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 12 тра, 2017 13:05
Каким образом? Эти транши на рынок не попали. Деньги в экономику не вошли. В ЗВР достаточно старых траншей, чтобы погасить долги и не лезть в новые. Сельхозники продолжают продавать валюту - курс стабильно падает при регулярных выкупах нацбанком. Каким боком было бы 100?
-
Lsd
-
-
- Повідомлень: 934
- З нами з: 22.04.13
- Подякував: 83 раз.
- Подякували: 218 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 12 тра, 2017 13:53
Как свежо и неизбито!!.... я про тему.... ппц Или так вот можно: "Ще не косив - а вже молоте!"
-
svetoch-10
-
-
- Повідомлень: 382
- З нами з: 21.12.16
- Подякував: 30 раз.
- Подякували: 94 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
4663 |
|
|
|
1 |
19197 |
|
|
|
1 |
31111 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|