Заборона "1С", Яндекс, і інших: яка альтернатива?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 3456>
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 17:53

  expert2009 написав:freeze Проще купить Avast SecureLine VPN на 3 года и пользоваться всема сервисами к которым привыкли.

а не проще тогда скачать последнюю версию браузера Opera где VPN встроен и не знать горя?
RomanTik
 
Повідомлень: 3377
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 17:55

  сова написав:
  cannabis_ua написав: Уже есть SAP. Налетай, покупай.

САП - это сильно!!! Цену, уважаемый, знаете???? А работать на САПе не пробовали???? Вы своим .... просто удивляете, и причем сильно!!! Вы дилетант, уважаемый!!!

та он просто с сарказмом сказал.
RomanTik
 
Повідомлень: 3377
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 18:03

АНТИВІРУС ЗІЛЛЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zillya.ua/
greenozon
 
Повідомлень: 16775
З нами з: 01.06.14
Подякував: 587 раз.
Подякували: 1764 раз.
 
Профіль
 
1
3
1
7
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 19:03

Re: Заборона

Касательно 1С. Говорю как бывший 1С-ник. С началом заворушки у нас украинская часть фирмы 1С всё аккуратно переоформила под правильную юрисдикцию и выпускать обновления отчётности и самих конфигураций будет юрлицо, не попадающее под запреты/санкции.
detec
 
Повідомлень: 70
З нами з: 26.01.15
Подякував: 116 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 08:33

  сова написав:
  cannabis_ua написав: Уже есть SAP. Налетай, покупай.

САП - это сильно!!! Цену, уважаемый, знаете???? А работать на САПе не пробовали???? Вы своим .... просто удивляете, и причем сильно!!! Вы дилетант, уважаемый!!!

У Вас нет миллиона долларов? Тогда Вы не патриот.
cannabis_ua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2828
З нами з: 27.02.09
Подякував: 238 раз.
Подякували: 585 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 08:37

  detec написав:Касательно 1С. Говорю как бывший 1С-ник. С началом заворушки у нас украинская часть фирмы 1С всё аккуратно переоформила под правильную юрисдикцию и выпускать обновления отчётности и самих конфигураций будет юрлицо, не попадающее под запреты/санкции.

Прям с языка сорвали. Тоже самое не трудно и сделать Касперскому или ДрВэб. Зарегистрированные юр. лица Украины с собственниками резедентов Украины регистрируют софт, как свой, украинский под тем же брендом и, вуаля, санкции пошли лесом.
Will
 
Повідомлень: 483
З нами з: 30.07.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 09:17

  greenozon написав:АНТИВІРУС ЗІЛЛЯ !

юзаю с 2012-го рядом с мякготелым эссэншиал, троянов гоняет успешно, машину не грузит в фоне
kulikrom
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1571
З нами з: 14.09.11
Подякував: 31 раз.
Подякували: 96 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 09:55

R2 заточеність під російськомовного споживача вражає, візьміть хоч Дебет+ хоч ІТ Ентерпрайз - усі сайти російськомовні. Бізнес бізнесом а самоповагу чи повагу до країни в якій живеш треба ж мати.
irokez1976
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26.03.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 13:23

Re: Заборона

  irokez1976 написав:R2 заточеність під російськомовного споживача вражає, візьміть хоч Дебет+ хоч ІТ Ентерпрайз - усі сайти російськомовні. Бізнес бізнесом а самоповагу чи повагу до країни в якій живеш треба ж мати.


Сказал бы вам, да мараться не охота :) Набегут трактористы и всякая другая нечисть, нервы дороже ;)
Igorten
 
Повідомлень: 4616
З нами з: 01.11.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 13:33

Re: Заборона

  Will написав:Прям с языка сорвали. Тоже самое не трудно и сделать Касперскому или ДрВэб. Зарегистрированные юр. лица Украины с собственниками резедентов Украины регистрируют софт, как свой, украинский под тем же брендом и, вуаля, санкции пошли лесом.

Та ради бога, так і буде. Різниця тільки в тому, що на українську фірму прийде СБУ і встановить своє обладнання (чи живого шпигуна). Саме до цього претензії, а під місцевим контролем працюйте скільки влізе.
Поки активісти не замурують двері. :)
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 12909
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 3456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1117
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2026 07:50
chifth
1 2750
Переглянути останнє повідомлення
Нед 08 бер, 2026 01:30
moveton
1 861
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 січ, 2026 11:19
valera_po_a
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама