|
Заборона "1С", Яндекс, і інших: яка альтернатива? |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 16 тра, 2017 17:53
expert2009 написав:freeze Проще купить Avast SecureLine VPN на 3 года и пользоваться всема сервисами к которым привыкли.
а не проще тогда скачать последнюю версию браузера Opera где VPN встроен и не знать горя?
-
RomanTik
-
-
- Повідомлень: 3377
- З нами з: 06.01.16
- Подякував: 10097 раз.
- Подякували: 773 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 17:55
сова написав: cannabis_ua написав: Уже есть SAP. Налетай, покупай.
САП - это сильно!!! Цену, уважаемый, знаете???? А работать на САПе не пробовали???? Вы своим .... просто удивляете, и причем сильно!!! Вы дилетант, уважаемый!!!
та он просто с сарказмом сказал.
-
RomanTik
-
-
- Повідомлень: 3377
- З нами з: 06.01.16
- Подякував: 10097 раз.
- Подякували: 773 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 18:03
АНТИВІРУС ЗІЛЛЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! zillya.ua/
-
greenozon
-
-
- Повідомлень: 16775
- З нами з: 01.06.14
- Подякував: 587 раз.
- Подякували: 1764 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
1
7
Додано: Вів 16 тра, 2017 19:03
Касательно 1С. Говорю как бывший 1С-ник. С началом заворушки у нас украинская часть фирмы 1С всё аккуратно переоформила под правильную юрисдикцию и выпускать обновления отчётности и самих конфигураций будет юрлицо, не попадающее под запреты/санкции.
-
detec
-
-
- Повідомлень: 70
- З нами з: 26.01.15
- Подякував: 116 раз.
- Подякували: 6 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 тра, 2017 08:33
сова написав: cannabis_ua написав: Уже есть SAP. Налетай, покупай.
САП - это сильно!!! Цену, уважаемый, знаете???? А работать на САПе не пробовали???? Вы своим .... просто удивляете, и причем сильно!!! Вы дилетант, уважаемый!!!
У Вас нет миллиона долларов? Тогда Вы не патриот.
-
cannabis_ua
-
-
- Повідомлень: 2828
- З нами з: 27.02.09
- Подякував: 238 раз.
- Подякували: 585 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 17 тра, 2017 08:37
detec написав:Касательно 1С. Говорю как бывший 1С-ник. С началом заворушки у нас украинская часть фирмы 1С всё аккуратно переоформила под правильную юрисдикцию и выпускать обновления отчётности и самих конфигураций будет юрлицо, не попадающее под запреты/санкции.
Прям с языка сорвали. Тоже самое не трудно и сделать Касперскому или ДрВэб. Зарегистрированные юр. лица Украины с собственниками резедентов Украины регистрируют софт, как свой, украинский под тем же брендом и, вуаля, санкции пошли лесом.
-
Will
-
-
- Повідомлень: 483
- З нами з: 30.07.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 30 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 тра, 2017 09:17
greenozon написав:АНТИВІРУС ЗІЛЛЯ !
юзаю с 2012-го рядом с мякготелым эссэншиал, троянов гоняет успешно, машину не грузит в фоне
-
kulikrom
-
-
- Повідомлень: 1571
- З нами з: 14.09.11
- Подякував: 31 раз.
- Подякували: 96 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 тра, 2017 09:55
R2 заточеність під російськомовного споживача вражає, візьміть хоч Дебет+ хоч ІТ Ентерпрайз - усі сайти російськомовні. Бізнес бізнесом а самоповагу чи повагу до країни в якій живеш треба ж мати.
-
irokez1976
-
-
- Повідомлень: 7
- З нами з: 26.03.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 тра, 2017 13:23
irokez1976 написав:R2 заточеність під російськомовного споживача вражає, візьміть хоч Дебет+ хоч ІТ Ентерпрайз - усі сайти російськомовні. Бізнес бізнесом а самоповагу чи повагу до країни в якій живеш треба ж мати.
Сказал бы вам, да мараться не охота  Набегут трактористы и всякая другая нечисть, нервы дороже 
-
Igorten
-
-
- Повідомлень: 4616
- З нами з: 01.11.11
- Подякував: 42 раз.
- Подякували: 1374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 тра, 2017 13:33
Will написав:Прям с языка сорвали. Тоже самое не трудно и сделать Касперскому или ДрВэб. Зарегистрированные юр. лица Украины с собственниками резедентов Украины регистрируют софт, как свой, украинский под тем же брендом и, вуаля, санкции пошли лесом.
Та ради бога, так і буде. Різниця тільки в тому, що на українську фірму прийде СБУ і встановить своє обладнання (чи живого шпигуна). Саме до цього претензії, а під місцевим контролем працюйте скільки влізе. Поки активісти не замурують двері. 
-
lapay
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 12909
- З нами з: 01.08.15
- Подякував: 1203 раз.
- Подякували: 1453 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1117 |
|
|
|
1 |
2750 |
|
|
|
1 |
861 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|