«Украчастотнагляд» купив Toyota Rav4 у півтора рази дешевше,

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 18 тра, 2017 09:59

«Украчастотнагляд» купив Toyota Rav4 у півтора рази дешевше,

Пропонуємо до обговорення:
Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Дивися повний текст «Украчастотнагляд» купив Toyota Rav4 у півтора рази дешевше, ніж коштували «Мітцубіші» Авакова.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101028
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 тра, 2017 10:36

Интересно зачем укрчастотнадзору Рав4? Форца пиддтрымуемо национального выробныка или ланос!
shkarapet
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1740
З нами з: 11.09.09
Подякував: 15 раз.
Подякували: 226 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 тра, 2017 10:37

Це та контора купила що збиралася заборонити експлуатацію в Україні сірих телефонів, тепер вони купляють гібриди щоб більше красти на пальному, зуб даю що норми споживання палива лишаться старі. До речі порівняння трішки некоректне ця покупка йде за живі гроші через Прозорро, а в МВС Закупка була фактично в одного учасника, бо віртуальні кошти по Кіотському протоколу не йдуть через Прозорро.
megabrualdeath
Аватар користувача
 
Повідомлень: 597
З нами з: 09.09.15
Подякував: 117 раз.
Подякували: 130 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 тра, 2017 10:42

Что на это скажут приверженцы действующей власти? Или для полицаев подходят только mitsubishi , а на тойотах патрулировать нельзя? Или дело все таки в распиле и откате?
RomanTik
 
Повідомлень: 3377
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 тра, 2017 10:48

  RomanTik написав:Что на это скажут приверженцы действующей власти? Или для полицаев подходят только mitsubishi , а на тойотах патрулировать нельзя? Или дело все таки в распиле и откате?

Та ясно що треба було брати для поліції Toyota Land Cruiser Hybrid, а взяли задрипані Mitsubishi Outlander PHEV. Ніякої поваги до служителів закону.
megabrualdeath
Аватар користувача
 
Повідомлень: 597
З нами з: 09.09.15
Подякував: 117 раз.
Подякували: 130 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 тра, 2017 11:40

  megabrualdeath написав: Та ясно що треба було брати для поліції Toyota Land Cruiser Hybrid, а взяли задрипані Mitsubishi Outlander PHEV. Ніякої поваги до служителів закону.

если б это вышло дешевле, то хоть роллс-ройсы! Но ведь получилось дороже? Так что ваш сарказм неуместен.
RomanTik
 
Повідомлень: 3377
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 13394
Переглянути останнє повідомлення
Вів 27 січ, 2026 10:26
Примат
1 609
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 вер, 2025 07:37
moveton
1 1160
Переглянути останнє повідомлення
Суб 04 січ, 2025 18:59
dovidkova
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама