|
"Укроборонпром" показав "літаючі" танки для десантників (від |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 18 тра, 2017 15:23
Пропонуємо до обговорення: В ДК «Укроборонпром» показали виготовлену на Харківському бронетанковому заводі партію основних бойових танків Т-80 для ВДВ.
Дивися повний текст "Укроборонпром" показав "літаючі" танки для десантників (відео).
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 18 тра, 2017 15:23
Коли і в якій кількості "це все" буде на передовій?!
-
romkom
-
-
- Повідомлень: 216
- З нами з: 25.10.10
- Подякував: 17 раз.
- Подякували: 34 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 18 тра, 2017 15:50
Кіно не налякає москаля. Женіть їх на передову, та відбивайте свою землю!
-
vadne
-
-
- Повідомлень: 552
- З нами з: 02.03.17
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 37 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 18 тра, 2017 16:08
Не могу понять, разве у ВДВ могут быть тяжелые танки? Если ВДВ оснащается такой техникой это пехота. Или я чего то не понял?
-
hno3
-
-
- Повідомлень: 1181
- З нами з: 21.10.09
- Подякував: 148 раз.
- Подякували: 152 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 тра, 2017 07:10
А где дрон в комплекте?
-
hodkonem36
-
-
- Повідомлень: 450
- З нами з: 11.11.16
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 17 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 тра, 2017 10:20
Молодцы! Слава Украине!
-
titanik
-
-
- Повідомлень: 823
- З нами з: 25.05.10
- Подякував: 125 раз.
- Подякували: 132 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 тра, 2017 10:46
Не могу понять, разве у ВДВ могут быть тяжелые танки?
У ВДВ должны быть самолеты, как минимум, и парашюты.
-
Волгарь
-
-
- Повідомлень: 6879
- З нами з: 12.10.12
- Подякував: 22 раз.
- Подякували: 771 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 тра, 2017 14:59
Виготовили или восстановили, и что дальше?
-
sal
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3653
- З нами з: 25.03.16
- Подякував: 824 раз.
- Подякували: 293 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 21 тра, 2017 09:05
Спросили бы танкистов, нужны ли 80. Не очень они показались в Чечне. sal написав:Виготовили или восстановили?
восстановили из хранения.
-
PSPoldman
-
-
- Повідомлень: 602
- З нами з: 07.03.09
- Подякував: 141 раз.
- Подякували: 68 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 21 тра, 2017 09:35
PSPoldman написав:Спросили бы танкистов, нужны ли 80. Не очень они показались в Чечне.
Это хорошие танки, только с умом применять их надо.
-
hno3
-
-
- Повідомлень: 1181
- З нами з: 21.10.09
- Подякував: 148 раз.
- Подякували: 152 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
562 |
|
|
|
1 |
1485 |
|
|
|
4 |
1914 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|