Українці і далі воліють платити готівкою – дослідження

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Нед 21 тра, 2017 00:15

Потрібно замість введення нової купюри 1000 грн вилучити з обігу 500 та 200 грн і зробити наявність карткових платіжних терміналів обов'язковим для будь яких точок продажу.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12145
З нами з: 18.06.08
Подякував: 59 раз.
Подякували: 782 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 21 тра, 2017 07:04

Принципово (доки це взагалі можливо!) не плачу "картками", бо не цікаво бути "біг-датою" (і з міркувань інфо-безпеки, врешті). І так, банкам немає довіри (і "зайві" гроші тримати там на вигоду олігархам теж якось так не цікаво; ще й з можливістю втратити їх повністю чи частково у результаті штучно влаштованого банкрутства чи раптової гіперінфляції). Звісно, добре було б не тягати купи кешу ("брудних папірців"), але ці вигоди ніщо у порівнянні з названими ризиками. Пропагандони "безготівки" ("безготу") у фінансовій системі, яка належить бандюкам (так званим "олігархам") йдуть нах.
verano_porteno
 
Повідомлень: 269
З нами з: 23.04.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 21 тра, 2017 09:21

  Ukrainian написав:Потрібно замість введення нової купюри 1000 грн вилучити з обігу 500 та 200 грн і зробити наявність карткових платіжних терміналів обов'язковим для будь яких точок продажу.

и еще дополнительно напечатать купюр по 20, 10, 5, 2 и 1-й гривне, а то у продавцов поголовно проблемы с названными купюрами и сдачу не чем давать :mrgreen:

Поэтому и торговли нормальной нет.
buratinyo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2018
З нами з: 28.04.16
Подякував: 2900 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 21 тра, 2017 09:33

Наверное местные противники безнала честно стоят часами в очереди в сберкассе вместе с бабушками-субсидиантами, чтобы оплатить коммунальные платежи, абсолютно ничего не покупают в зарубежных интернет магазинах, счет мобильного пополняют по старинке ваучерами или через терминал с конской комиссией и т.д...
Blister
 
Повідомлень: 737
З нами з: 06.07.11
Подякував: 96 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 21 тра, 2017 09:48

  Blister написав:Наверное местные противники безнала честно стоят часами в очереди в сберкассе вместе с бабушками-субсидиантами


Очередей нет никаких, у нашего ОСМД договор с двумя банками, комиссия 3 грн за общий счет по оплате, у меня зимой около 4000 грн.

  Blister написав:абсолютно ничего не покупают в зарубежных интернет магазинах

Абсолютно ничего. Только в украинских, только наложенным платежом, проверив и посмотрев, потом оплатив.

  Blister написав:счет мобильного пополняют по старинке ваучерами или через терминал с конской комиссией

Прямо у подъезда стоит одинокий чей-то терминал, комиссия 2 грн, через Приват24 - 1 грн, ай-ай-ай, фсё пропало.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19529
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4794 раз.
Подякували: 7756 раз.
 
Профіль
 
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Нед 21 тра, 2017 11:54

  M-Audio написав:
  safonovstanislav написав:1. Чтоб платить картой, нужно чтоб на ней были кредитные деньги. Банки сейчас кредитуют очень слабо. Дебетками платят только идиоты, на которых банк наживается, ничего не предлагая взамен
2. Платить картами просто негде. Везде переходят на нал, выкидывая терминалы. Банкам нет доверия от предпринимателей. Мало кто хочет продать что-то и попасть в последнюю очередь на выплату банка-банкрота. Ах да, Киев - не вся Украина, писали что там пока ещё всё норм с этим

Ps. Насыпьте людям на карты кредитных лимитов, хотя бы по 3 зарплаты, и оплата картами постепенно возобновится.

1. Если банк "ничего не предлагает взамен", то дебеткой этого банка никто и не платит.
2. Киев, конечно, не вся Украина, в частности, у нас тут не Киев, но карты, как и раньше, принимают в большинстве мест, где хочется потратить деньги.

А по поводу снятия нала с банкомата в день поступления - так эта привычка мною наблюдается у почему-то исключительно у контингента, который "получает", и за который уже все комиссии "уплочены". Те, кто зарабатывает, как правило, в курсе, как более рационально использовать возможности банковской системы.

в моем городе - во всех кафешках - только нал, т.к. нет терминалов. На заправках постоянные проблемы с доступом к сети и как следствие - неработающие терминалы. Поэтому хош не хош, а нал носить с собой надо.
RomanTik
 
Повідомлень: 3377
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 21 тра, 2017 12:14

Re: Українці і далі воліють платити готівкою – дослідження

  safonovstanislav написав:Везде переходят на нал, выкидывая терминалы.

Я наблюдаю как раз обратный процесс. Нигде, где я что-то покупаю и где ранее принимали карты, от них не отказались, зато новые терминалы ставят и ставят
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37859
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 21 тра, 2017 12:28

  Blister написав:Наверное местные противники безнала честно стоят часами в очереди в сберкассе вместе с бабушками-субсидиантами, чтобы оплатить коммунальные платежи, абсолютно ничего не покупают в зарубежных интернет магазинах, счет мобильного пополняют по старинке ваучерами или через терминал с конской комиссией и т.д...

Ну навіщо писати таке тупе? Іноді краще жувати, ніж писати. В сервісних магазинах МТС мобільний рахунок поповнюють на будь-яку суму без комісій.

НБУ і банки вже давно ведуть активну пропаганду кешлес економіки.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10703
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1535 раз.
Подякували: 1960 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Нед 21 тра, 2017 12:56

Re: Українці і далі воліють платити готівкою – дослідження

Прекрасно обхожусь наличными на базаре,где домашние продукты,дешевле,ещё можно и поторговаться! Или нужно всех бабушек на базаре заставить продавать только через терминалы?
bub-har
 
Повідомлень: 1444
З нами з: 13.07.16
Подякував: 530 раз.
Подякували: 125 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 21 тра, 2017 21:31

  BIGor написав:Ну навіщо писати таке тупе? Іноді краще жувати, ніж писати

Шановний, залиште своє хамство в своєму колі спілкування. Їхати в салон МТС/Vodafone щоб поповнити рахунок - це як раз на рівні "жувати". Я останні 10 років свій рахунок поповнюю через сайт оператора також без будь-яких комісій.
Blister
 
Повідомлень: 737
З нами з: 06.07.11
Подякував: 96 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 4377
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 15:01
kiril1
1 989
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 11:18
zlayaakula
1 1429
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 тра, 2026 17:28
aleksyakush1960
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама