|
Українці і далі воліють платити готівкою – дослідження |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 22 тра, 2017 19:17
buratinyo написав: Ukrainian написав:Потрібно замість введення нової купюри 1000 грн вилучити з обігу 500 та 200 грн і зробити наявність карткових платіжних терміналів обов'язковим для будь яких точок продажу.
и еще дополнительно напечатать купюр по 20, 10, 5, 2 и 1-й гривне, а то у продавцов поголовно проблемы с названными купюрами и сдачу не чем давать Поэтому и торговли нормальной нет.
Оставить только купюры, которые и $1 не стоят? А торговли нет, потому что люди зашуганые. Вроде и деньги у людей есть, но тратить не хотят. Ну и к девалу ещё не все привыкли. 100 грн сейчас, это как 30 грн до майдана. Но это же целых 100 гривен. Разговор с родственницей. Проезд между двумя областными центрами на электричке подняли до 40 грн. Ездит раз в месяц туда и обратно. Я спрашиваю, а сколько получаешь. Говорит 250 грн в день. Аншлаг
-
safonovstanislav
-
-
- Повідомлень: 3464
- З нами з: 10.05.14
- Подякував: 375 раз.
- Подякували: 642 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
6 |
4377 |
|
|
|
1 |
989 |
|
|
|
1 |
1429 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|