Зростання бюджетного боргу за субсидіями стало додатковим навантаженням на постачальників комунальних послуг.
Дивися повний текст Залежність від субсидій. Чи можна без них?.
|
|
Залежність від субсидій. Чи можна без них?Пропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Залежність від субсидій. Чи можна без них?. Та з моменту запровадження субсидій механізм постійно змінюється.Вже достали своїми змінами,то-так,то-сяк і всерівно недобре.Та скоро всіх позбавлять субсидій за борги (рахується борг навіть в 1 коп.,а його сворити не складно).Грошей на субсидії у них нема...,та ж недано хвалились профіцитом надходжень до бюджету.І під крики "УРА" прийняли зміни до бюджету,де розписали свіжі близько 40 млрд.грн.на МВС,Міноборони і т.д.А той хто казав,що покаже як керувати країною,похоже,сам собі вирив політичну могилу.Бо зараз до зими готуватись ВЖЕ пізно.
Re: Залежність від субсидій. Чи можна без них?За отрыв от орды, оно того стоило.
Со временем все устаканится. Зато в Европе.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||