Залежність від субсидій. Чи можна без них?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 14 сер, 2017 17:49

Залежність від субсидій. Чи можна без них?

Пропонуємо до обговорення:
Зростання бюджетного боргу за субсидіями стало додатковим навантаженням на постачальників комунальних послуг.

Дивися повний текст Залежність від субсидій. Чи можна без них?.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101028
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 сер, 2017 17:49

Та з моменту запровадження субсидій механізм постійно змінюється.Вже достали своїми змінами,то-так,то-сяк і всерівно недобре.Та скоро всіх позбавлять субсидій за борги (рахується борг навіть в 1 коп.,а його сворити не складно).Грошей на субсидії у них нема...,та ж недано хвалились профіцитом надходжень до бюджету.І під крики "УРА" прийняли зміни до бюджету,де розписали свіжі близько 40 млрд.грн.на МВС,Міноборони і т.д.А той хто казав,що покаже як керувати країною,похоже,сам собі вирив політичну могилу.Бо зараз до зими готуватись ВЖЕ пізно.
zahidnygm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 75
З нами з: 10.11.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 07:30

А что вы хотели , власть же нас вела в Европу подальше от ТС с дешевым газом и крупным рынком сбыта , теперь маемо что маемо .
Attero
 
Повідомлень: 504
З нами з: 04.03.16
Подякував: 105 раз.
Подякували: 151 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 12:13

Re: Залежність від субсидій. Чи можна без них?

За отрыв от орды, оно того стоило.
Со временем все устаканится. Зато в Европе.
flamexale
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22
З нами з: 20.10.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 12:31

  flamexale написав:За отрыв от орды, оно того стоило.
Со временем все устаканится. Зато в Европе.

от всего сердца желаю вам попробовать выжить на пенсию в 50 $, а потом порассуждать об "устаканивании".
RomanTik
 
Повідомлень: 3377
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 982
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:30
maxim4009
1 901
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 13:24
Nickoss1
2 1192
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 19:16
kuinamor58
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама