|
Україна повинна негайно перейти на RAB-регулювання, – америк |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 15 сер, 2017 08:07
Пропонуємо до обговорення: Перехід на механізм RAB-регулювання розподілу електроенергії є кращим вибором для України і має бути негайно запроваджений, а запропонований НКРЕКП підхід відповідає провідним європейським практикам.
Дивися повний текст Україна повинна негайно перейти на RAB-регулювання, – американські експерти.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 08:07
Американские эксперты должны немедленно пойти на XXX, – украинские потребители.
-
PV
-
1
-
- Повідомлень: 1889
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 238 раз.
- Подякували: 410 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 08:12
PV написав:Американские эксперты должны немедленно пойти на XXX, – украинские потребители.
Это заказные эксперты,если они вообще существуют на самом деле.
-
sena_2008atp
-
-
- Повідомлень: 2584
- З нами з: 31.05.15
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 646 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 09:57
"Это реформа, которую требует МВФ" (с)
-
Вкладчик1234
-
- Форумчанин року
-
- Заблокований
- Повідомлень: 16191
- З нами з: 18.04.15
- Подякував: 9350 раз.
- Подякували: 4482 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
2
3
Додано: Вів 15 сер, 2017 10:07
Американские эксперты требуют "гРАБь-тарифы" для украинцев
-
cisukr
-
-
- Повідомлень: 1926
- З нами з: 01.10.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 294 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 10:14
Вкладчик1234 написав:"Это реформа, которую требует МВФ" (с)
"А то путин нападет" (с) ))
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 10:19
Tip Top написав: Вкладчик1234 написав:"Это реформа, которую требует МВФ" (с)
"А то путин нападет" (с) ))
Не раскачивайте трансформаторную будку, а то будут веерные отключения 
-
Вкладчик1234
-
- Форумчанин року
-
- Заблокований
- Повідомлень: 16191
- З нами з: 18.04.15
- Подякував: 9350 раз.
- Подякували: 4482 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
2
3
Додано: Вів 15 сер, 2017 14:58
То твелы (из за которых останавливаются на ремонт наши атомные станции), то новое регулирование (это когда повалили опоры и срочно начали останавливать атомную ибо могла рвануть). Палата №6,дур дом на выезде, игра в песочнице.
-
сова
-
-
- Повідомлень: 782
- З нами з: 02.09.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 101 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 15:20
сова написав:То твелы (из за которых останавливаются на ремонт наши атомные станции), то новое регулирование (это когда повалили опоры и срочно начали останавливать атомную ибо могла рвануть). Палата №6,дур дом на выезде, игра в песочнице.
Судя по мутному сообщению - палата 146%
-
Sommer
-
-
- Повідомлень: 4678
- З нами з: 07.04.17
- Подякував: 428 раз.
- Подякували: 541 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 15:29
Это как так RAB-регулирование? А как же "мы не рабы"?
-
M-A-X
-
-
- Повідомлень: 2024
- З нами з: 08.10.15
- Подякував: 823 раз.
- Подякували: 168 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1277 |
|
|
|
1 |
2666 |
|
|
|
1 |
2298 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|