|
Укренерго хоче знизити вартість електроенергії |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 15 сер, 2017 10:30
Пропонуємо до обговорення: На думку глави "Укренерго", висока вартість електроенергії стримує розвиток промислового виробництва.
Дивися повний текст Укренерго хоче знизити вартість електроенергії.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101027
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 10:30
напрасно, нужно все выше и выше!
-
papazina
-
-
- Повідомлень: 702
- З нами з: 19.12.10
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 39 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 10:55
Так можно додуматься и до того - що чиновники стримують розвиток Украiни. На пару з iх друзяками кримiналом та олiгархами.
Опаснi думки, та заяви..... :-о
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 11:04
papazina написав:напрасно, нужно все выше и выше!
А вы,что действительно поверили этой пиар-брехне?Если теоретичеки опустят,то введут плату за пользование электросетями и в сумме повысится.Аналогично газовым попыткам протащить коррупционную схему за транспортировку.
-
sena_2008atp
-
-
- Повідомлень: 2584
- З нами з: 31.05.15
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 646 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 11:25
sena_2008atp А вы,что действительно поверили этой пиар-брехне?Если теоретичеки опустят,то введут плату за пользование электросетями и в сумме повысится.Аналогично газовым попыткам протащить коррупционную схему за транспортировку.
Если экономика падает, то в нормальных странах начинают "откручивать гайки". Я думаю в Укрэнерго начали ощущать падение выручки.
-
27661
-
-
- Повідомлень: 978
- З нами з: 14.08.14
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 132 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 11:33
Зрите глубже. Имелись в виду не цены для населения, а тариф за прогон по высоковольтным линиям. Одним словом, пытаются снизить издержки экспортеров электроэнергии на 10%. То есть, госпредприятие прямым текстом заявляет "Не нужны нам 10% прибыли, пусть лучше их получит Ахметов". Просто фейерично!)))
-
antey1969
-
1
-
- Повідомлень: 12330
- З нами з: 30.11.11
- Подякував: 1701 раз.
- Подякували: 3641 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
1
Додано: Вів 15 сер, 2017 13:04
antey1969 написав:Зрите глубже. Имелись в виду не цены для населения, а тариф за прогон по высоковольтным линиям. Одним словом, пытаются снизить издержки экспортеров электроэнергии на 10%. То есть, госпредприятие прямым текстом заявляет "Не нужны нам 10% прибыли, пусть лучше их получит Ахметов". Просто фейерично!)))
Я понял, снизят тариф, обанкротятся и продадутся "на прозоро" Ахметову. Он как раз деньжат собьет к моменту.
-
dvery1
-
-
- Повідомлень: 641
- З нами з: 09.07.15
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 101 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 13:07
Таким макаром весь список Форбес Украина образовался. Банкротство с последующим выкупом. Что там со спиртом уже разобрались?
-
dvery1
-
-
- Повідомлень: 641
- З нами з: 09.07.15
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 101 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
3100 |
|
|
|
1 |
12550 |
|
|
|
1 |
2668 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|