Укренерго хоче знизити вартість електроенергії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 10:30

Укренерго хоче знизити вартість електроенергії

Пропонуємо до обговорення:
На думку глави "Укренерго", висока вартість електроенергії стримує розвиток промислового виробництва.

Дивися повний текст Укренерго хоче знизити вартість електроенергії.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 10:30

напрасно, нужно все выше и выше!
papazina
 
Повідомлень: 702
З нами з: 19.12.10
Подякував: 7 раз.
Подякували: 39 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 10:55

Так можно додуматься и до того - що чиновники стримують розвиток Украiни.
На пару з iх друзяками кримiналом та олiгархами.

Опаснi думки, та заяви..... :-о
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 11:04

  papazina написав:напрасно, нужно все выше и выше!

А вы,что действительно поверили этой пиар-брехне?Если теоретичеки опустят,то введут плату за пользование электросетями и в сумме повысится.Аналогично газовым попыткам протащить коррупционную схему за транспортировку.
sena_2008atp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2584
З нами з: 31.05.15
Подякував: 4 раз.
Подякували: 646 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 11:25

sena_2008atp
А вы,что действительно поверили этой пиар-брехне?Если теоретичеки опустят,то введут плату за пользование электросетями и в сумме повысится.Аналогично газовым попыткам протащить коррупционную схему за транспортировку.

Если экономика падает, то в нормальных странах начинают "откручивать гайки".
Я думаю в Укрэнерго начали ощущать падение выручки.
27661
Аватар користувача
 
Повідомлень: 978
З нами з: 14.08.14
Подякував: 33 раз.
Подякували: 132 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 11:33

Зрите глубже. Имелись в виду не цены для населения, а тариф за прогон по высоковольтным линиям. Одним словом, пытаются снизить издержки экспортеров электроэнергии на 10%. То есть, госпредприятие прямым текстом заявляет "Не нужны нам 10% прибыли, пусть лучше их получит Ахметов". Просто фейерично!)))
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12330
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1701 раз.
Подякували: 3641 раз.
 
Профіль
 
2
2
1
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 13:04

  antey1969 написав:Зрите глубже. Имелись в виду не цены для населения, а тариф за прогон по высоковольтным линиям. Одним словом, пытаются снизить издержки экспортеров электроэнергии на 10%. То есть, госпредприятие прямым текстом заявляет "Не нужны нам 10% прибыли, пусть лучше их получит Ахметов". Просто фейерично!)))

Я понял, снизят тариф, обанкротятся и продадутся "на прозоро" Ахметову. Он как раз деньжат собьет к моменту.
dvery1
 
Повідомлень: 641
З нами з: 09.07.15
Подякував: 8 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 13:07

Таким макаром весь список Форбес Украина образовался. Банкротство с последующим выкупом. Что там со спиртом уже разобрались?
dvery1
 
Повідомлень: 641
З нами з: 09.07.15
Подякував: 8 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 3102
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 гру, 2025 19:13
shlyocuk
1 12552
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 31 жов, 2025 12:24
salvydas
1 2670
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 вер, 2025 01:38
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама