Уряд хоче підняти зарплати вчителям

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 16 сер, 2017 08:07

Уряд хоче підняти зарплати вчителям

Пропонуємо до обговорення:
За словами профільного міністра Лілії Гриневич, формування нової української школи вимагає додаткових інвестицій в освіту.

Дивися повний текст Уряд хоче підняти зарплати вчителям.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 16 сер, 2017 08:07

гривен на 10 поднимут?
Prod
 
Повідомлень: 407
З нами з: 05.05.16
Подякував: 7 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 16 сер, 2017 08:28

Готовятся к выборам.
sena_2008atp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2584
З нами з: 31.05.15
Подякував: 4 раз.
Подякували: 646 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 16 сер, 2017 08:32

хочет-хочет, я точно знаю хочет, хочет но молчит...

из песни слов не выбросишь.
cpkbra666
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 128
З нами з: 19.03.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 16 сер, 2017 08:49

формування нової української школи вимагає додаткових інвестицій в освіту

Я чет не понимаю.
Зачем инвестиции?
Детей в младших классах даже таблицу умножения учить не будут.

Тотальная ложь и дерьмо под аплодисменты публики.
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 16 сер, 2017 12:18

давно пора!
главное чтоб учителя при этом учить начинали, а не ждали когда родители их в репетиторы позовут.
сейчас ребенок ходит в школу - плати за ремонты, сборы "на класс" и прочее.
перед ВНО, начинай платить за подготовку, так как школа толком не учит.
в институт на бюджет не поступишь, опять плати за учебу.
от армии после военной кафедры в институте отмазаться стало сложнее.
после института найти нормальную зарплату по специальность проблематично.

а так с образованием в стране все хорошо! :evil:
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2660
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1096 раз.
Подякували: 740 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 16 сер, 2017 16:58

  Slon_Nosov написав:давно пора!
главное чтоб учителя при этом учить начинали, а не ждали когда родители их в репетиторы позовут.
сейчас ребенок ходит в школу - плати за ремонты, сборы "на класс" и прочее.
перед ВНО, начинай платить за подготовку, так как школа толком не учит.
в институт на бюджет не поступишь, опять плати за учебу.
от армии после военной кафедры в институте отмазаться стало сложнее.
после института найти нормальную зарплату по специальность проблематично.

а так с образованием в стране все хорошо! :evil:

От 30 детей в классе. Чего там научить можно?
Ровненько сидеть, гимн петь и флаг носить, на этом школьное образование закончилось.
Все остальное научат родители или репетиторы, а если не научат то будут плохие оценки.
cannabis_ua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2828
З нами з: 27.02.09
Подякував: 238 раз.
Подякували: 585 раз.
 
Профіль
 
1
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1190
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:48
maxim4009
2 1207
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 20:18
dmitry_chou
2 1280
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 17:37
eko_safety_center
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама