|
Омелян знайшов заміну Rayanair у Туреччині - ЗМІ |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 17 сер, 2017 16:41
Пропонуємо до обговорення: Зустріч відбулася під час відпочинку українського міністра в Бодрумі (Туреччина).
Дивися повний текст Омелян знайшов заміну Rayanair у Туреччині - ЗМІ.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101028
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 17 сер, 2017 16:41
Замена Райнам из Турции - это +3 рейса в неделю, дав из которых в Стамбул ? Клоуны.
-
Nickoss1
-
-
- Повідомлень: 280
- З нами з: 10.07.17
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 90 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 17 сер, 2017 16:44
Не клоуны, а разбогатевшие на гос.службе люди.
-
Alex73
-
-
- Повідомлень: 85
- З нами з: 15.11.08
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 20 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 17 сер, 2017 16:50
Так отмечено же :
"...пiд час вiпочинку..."
))) Протрезвели - прослезились.
Не-не, пiд час вiдпочинку - треба вiдпочивати, громадянин мiнiстр. Тем более - от таких трудов праведных... А то был уже в истории Украины лыжный инструктор.... может, и хватит одного....
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 17 сер, 2017 16:56
Tip Top написав:Регулярно плюю на спину : Волгарь, ceba, M-A-X, mister-svet, antey1969, antikkristall, RomanTik, Imp.
слюнявый парень инвестиции в плевках
-
sal
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3653
- З нами з: 25.03.16
- Подякував: 824 раз.
- Подякували: 293 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 11:21
Раздражает уже этот пустой трёп на всю страну, чесслово.
-
swan forever
-
-
- Повідомлень: 1175
- З нами з: 27.05.15
- Подякував: 171 раз.
- Подякували: 169 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 17:23
sal написав: Tip Top написав:Регулярно плюю на спину : Волгарь, ceba, M-A-X, mister-svet, antey1969, antikkristall, RomanTik, Imp.
слюнявый парень инвестиции в плевках
Спс за цитирование ))) Только ты уж полностью цитируюй - если берешься форум засорять своей ботвой по копейке за пост, при полном попустительстве модераторов для таких выродков из-за паребрика)) Только что это ты свое паршивое "имя" изъял из оригинального текста? Ты себя типа выше этих "ребят" ставишь?))) Исправим. Специально для тебя : "С особым удовольствием плюю не только на спину, но в кацапское рыло кремлебота sal". Пойдет тебе, для заработка? купи мороженка за мой счет тогда ))
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
683 |
|
|
|
1 |
950 |
|
|
|
3 |
1003 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|