"Вправте їм мізки": Гройсман обіцяє "знести" контролюючі орг

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 14:46

"Вправте їм мізки": Гройсман обіцяє "знести" контролюючі орг

Пропонуємо до обговорення:
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє "знести" контролюючі органи та інші структури, які створюють тиск на бізнес.

Дивися повний текст "Вправте їм мізки": Гройсман обіцяє "знести" контролюючі органи, які заважають бізнесу.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101028
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 14:46

..с..ка!.. как ОНИ задолбали своим пустозвонством: "..на встрече с президентом,.. они обсуждали.." что-то там!!. выйди нахрен на улицу, проедься в трамвае//метро//маршрутке...поживи месяц (хотя бы!!) на "минималку" (ну пусть даже - на ДВЕ!!.. у него ж детей кажется немеряно, да большая часть в стольном граде Лондоне мучается?!).. хватит нам мозги парить своей "заботой"!!
maestro71
 
Повідомлень: 2204
З нами з: 09.09.11
Подякував: 168 раз.
Подякували: 514 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 14:50

Очередные "перемоги от гройсмэна", серия 146
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16191
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4482 раз.
 
Профіль
 
3
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 15:07

[quote="4148224:Вкладчик1234"]
149я??? Я на нього у ФБ підписаний (мазохіст)- таке враження, що помічники його тупо підставляють: ТАКУ х**ю постить :shock:
Cris
 
Повідомлень: 1126
З нами з: 10.10.08
Подякував: 355 раз.
Подякували: 335 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 19:48

  maestro71 написав:..с..ка!.. как ОНИ задолбали своим пустозвонством: "..на встрече с президентом,.. они обсуждали.." что-то там!!. выйди нахрен на улицу, проедься в трамвае//метро//маршрутке...поживи месяц (хотя бы!!) на "минималку" (ну пусть даже - на ДВЕ!!.. у него ж детей кажется немеряно, да большая часть в стольном граде Лондоне мучается?!).. хватит нам мозги парить своей "заботой"!!


ва что конкретно гройсман должен сделать с метро и маршрутками, но органы сносить реально надо, чтобы бизнесу было легче работать и платить нормальные зарплаты а не минималку. "надо чтоб пожил как простой народ" - ну это же несерьезное левачество.
galex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2368
З нами з: 20.04.16
Подякував: 109 раз.
Подякували: 473 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1921
Переглянути останнє повідомлення
Вів 30 вер, 2025 05:56
volodymyr_yatsiv72
7 10833
Переглянути останнє повідомлення
Суб 14 гру, 2024 21:02
beredis
2 5334
Переглянути останнє повідомлення
Чет 03 жов, 2024 09:27
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама