|
"Вправте їм мізки": Гройсман обіцяє "знести" контролюючі орг |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 18 сер, 2017 14:46
Пропонуємо до обговорення: Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє "знести" контролюючі органи та інші структури, які створюють тиск на бізнес.
Дивися повний текст "Вправте їм мізки": Гройсман обіцяє "знести" контролюючі органи, які заважають бізнесу.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 14:46
..с..ка!.. как ОНИ задолбали своим пустозвонством: "..на встрече с президентом,.. они обсуждали.." что-то там!!. выйди нахрен на улицу, проедься в трамвае//метро//маршрутке...поживи месяц (хотя бы!!) на "минималку" (ну пусть даже - на ДВЕ!!.. у него ж детей кажется немеряно, да большая часть в стольном граде Лондоне мучается?!).. хватит нам мозги парить своей "заботой"!!
-
maestro71
-
-
- Повідомлень: 2204
- З нами з: 09.09.11
- Подякував: 168 раз.
- Подякували: 514 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 14:50
Очередные "перемоги от гройсмэна", серия 146
-
Вкладчик1234
-
- Форумчанин року
-
- Заблокований
- Повідомлень: 16191
- З нами з: 18.04.15
- Подякував: 9350 раз.
- Подякували: 4482 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
2
3
Додано: П'ят 18 сер, 2017 15:07
[quote="4148224:Вкладчик1234"] 149я??? Я на нього у ФБ підписаний (мазохіст)- таке враження, що помічники його тупо підставляють: ТАКУ х**ю постить 
-
Cris
-
-
- Повідомлень: 1126
- З нами з: 10.10.08
- Подякував: 355 раз.
- Подякували: 335 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 19:48
maestro71 написав:..с..ка!.. как ОНИ задолбали своим пустозвонством: "..на встрече с президентом,.. они обсуждали.." что-то там!!. выйди нахрен на улицу, проедься в трамвае//метро//маршрутке...поживи месяц (хотя бы!!) на "минималку" (ну пусть даже - на ДВЕ!!.. у него ж детей кажется немеряно, да большая часть в стольном граде Лондоне мучается?!).. хватит нам мозги парить своей "заботой"!!
ва что конкретно гройсман должен сделать с метро и маршрутками, но органы сносить реально надо, чтобы бизнесу было легче работать и платить нормальные зарплаты а не минималку. "надо чтоб пожил как простой народ" - ну это же несерьезное левачество.
-
galex
-
-
- Повідомлень: 2368
- З нами з: 20.04.16
- Подякував: 109 раз.
- Подякували: 473 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1921 |
|
|
|
7 |
10836 |
|
|
|
2 |
5334 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|