|
Ціни на автомобільний газ зросли до нових рекордних показник |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 21 сер, 2017 11:49
Пропонуємо до обговорення: За період з 18 по 21 серпня ціна автогазу в великих мережах АЗС у Києві зросла в середньому на 1,5 гривні за літр – до 14,99 гривні за лі
Дивися повний текст Ціни на автомобільний газ зросли до нових рекордних показників.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 11:49
Грося, пора вмешиваться.
-
Omega
-
-
- Повідомлень: 1502
- З нами з: 18.07.07
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 231 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 11:56
Omega написав:Грося, пора вмешиваться.
Потому и цены взлетели,что гроцман уже вмешался.Или вы верите,что все подорожания и повышение тарифов происходят без его "благославления"?Просто иногда для пиар-рейтинга искусственно поднимают цены,а потом добрый гроцман их опускает.
-
sena_2008atp
-
-
- Повідомлень: 2584
- З нами з: 31.05.15
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 646 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 12:01
sena_2008atp написав: Потому и цены взлетели,что гроцман уже вмешался.Или вы верите,что все подорожания и повышение тарифов происходят без его "благославления"?Просто иногда для пиар-рейтинга искусственно поднимают цены,а потом добрый гроцман их опускает.
Як це так, що на цей раз встрався не Порошенко, а Гройсман?
-
taras_orel
-
-
- Повідомлень: 231
- З нами з: 19.02.15
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 41 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 12:03
Omega написав:Грося, пора вмешиваться.
Грося как раз "отпустил" цены - т.е. никакого контроля не существует, аля - хаос, хочешь 10грн за литр ставь, хочешь договорись с другими продаванами и поставь 100 - никто теперь слова не скажет.
-
swr
-
-
- Повідомлень: 1138
- З нами з: 22.06.10
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 250 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 12:03
Напевно вже всi чули про дешевий газ з Америки. Треба поступово пiдготувати населення.
-
mister-svet
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 2148
- З нами з: 25.01.15
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 253 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Пон 21 сер, 2017 12:38
Странно...уже многие забыли газ по 15 грн. и бенз по 35-40 в 2014 году. А пишут максимальный был год назад. Как плохое быстро забивается.
-
yurecgod
-
-
- Повідомлень: 10
- З нами з: 25.07.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 12:39
С Америки не пропан ввозят, а метан.
-
yurecgod
-
-
- Повідомлень: 10
- З нами з: 25.07.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 12:53
sena_2008atp написав: Потому и цены взлетели,что гроцман уже вмешался.Или вы верите,что все подорожания и повышение тарифов происходят без его "благославления"?Просто иногда для пиар-рейтинга искусственно поднимают цены,а потом добрый гроцман их опускает.
Точно, а рынка у нас нет. Ребят заставили налоги платить - вот и газ подорожал.
-
laa1999
-
-
- Повідомлень: 3016
- З нами з: 10.06.08
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 568 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 12:57
laa1999 Вот наши правители...и в Казахстане из-за Них газ изчез и в рф не на всех АЗС он есть :)))) Становимся влиятельной страной :)
-
yurecgod
-
-
- Повідомлень: 10
- З нами з: 25.07.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1504 |
|
|
|
3 |
873 |
|
|
|
1 |
514 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|