Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 529530531532533 ... 1002>
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 18:16

Ещё забавно наблюдать, как с жилой недвиги переключились на коммерческую. Она типа "более денежная"? Ну хз. А много сейчас бизнесов генерирует достаточный кешфлоу, чтоб и самим кормиться, и кормить арендодателя?
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 18:32

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Вкладчик1234 написав:кто будет

Ну, - всі домогосподині/таксисти лише триндять, а бабла на це не мають, бо люблять змінювати щороку айфони/що три роки машини/двічі на рік відпочивати ол-ін-клюзів Єгипти/Туреччини і т. п.
  Вкладчик1234 написав:, я с интересом наблюдал бы и за бетонным реалити-шоу

Можливо, взимку і таке буде :)
Не перемикайтесь! © :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 18:34

  Вкладчик1234 написав:Ещё забавно наблюдать, как с жилой недвиги переключились на коммерческую. Она типа "более денежная"? Ну хз. А много сейчас бизнесов генерирует достаточный кешфлоу, чтоб и самим кормиться, и кормить арендодателя?

Так от же відповідь ;)
  greenozon написав:комерція під питанням
але якщо маленька чай-кава-труси-булки біля термітників - як на мене такій комерції пофігу не ото все безглуздя, що коїться зараз
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 19:37

  Вкладчик1234 написав:
  Долярчик написав:І, саме так! - хочеться займатись своїми справами/бути більше з сім'єю/лежати на пляжі і насолоджуватись приємним звуком смс-ки, яка сповіщує про захід бабосиків на рахунок (а що в цьому поганого? )

1. Если все таксисты, домохозяйки, и долярчики будут этим заниматься - то кто будет генерировать блага (производить товары, "работать работу", доставлять, сидеть на кассе, и т.п.)?
2. Этот вопрос важнее: а кто будет арендатором, если все будут лежать на пляже?

Видя "нашествие домохозяек" в эту сферу - можно сделать вывод, что эта сфера бесперспективна.
1. Потенциально увеличивается предложение, соответственно конкуренция. Начнутся ценовые войны
2. Короно-тенденции, и прочая удалёнка. Интернет-торговля и так развивалась, а корона вообще прикончит обычный ритейл. Плюс регуляторные ограничения на количество клиентов в зале, и т.п., что уменьшает трафик, выручку, и т.д.
3. Кто целевая аудитория? Кому это всё сдавать?

Это как вкладываться в в2в, когда уже большинство вошло, и остались только самые отсталые. Или как покупать биткоин, когда уже каждый бомж про него говорит.

С в2в Вам повезло. А с битоном может и не повезти. Хотя, я с интересом наблюдал бы и за бетонным реалити-шоу



таксістам зараз «Не до жиру, бути б живу»,якось замовив з Личаківської до Вікторії 60 гривень,Карл :!: корочє пашуть на один шлунок.
Nazarkino
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1284
З нами з: 17.11.11
Подякував: 309 раз.
Подякували: 264 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 лип, 2020 22:22

Яка,, Комерція''?! Зара пройтись по Львову то мабуть візуально на 25-30% комерції висять таблички,, аренда'' або,, продається''!
Bolt
 
Повідомлень: 2873
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 лип, 2020 00:03

Гра почалась! ©

  Bolt написав:Яка,, Комерція''?! Зара пройтись по Львову то мабуть візуально на 25-30% комерції висять таблички,, аренда'' або,, продається''!

Їду 46/41/7 маршрутками з одного кінця міста в інше: - на майже кожній вулиці, можна побачити одне, ну чи максимум, аж дві таблички "оренда"!
То які, 25-30%???
Добре, якщо 5% і то треба добряче пошукати!
В районі Топольної/Балатону може якихось 4 місця можна знайти і то, одне навпроти мого будинку в Екодомі з площею більше 130м2

Але, я не сперечаюсь, що на зиму їх може бути більше :roll:
Але і я ж хочу взяти НА ПЕРСПЕКТИВУ, яка думаю буде через 1,5-2 роки!

п. с.
От завдання ВСІМ:
Продзвоніть 2-3 оренди і запитайте площу і ціну, тоді в інеті підгляньте, скільки аналогічний об'єкт може вартувати?
І на рахівниці :mrgreen: прикиньте, за скільки часу окупиться - по, навіть, таких низьких карантинних цінах?
Одна лише умова - об'єкти вибирати в менш-більш нормальній локації, а не в дупі світу(глухих дворах/на окраїнах)

Я вже теж це завдання почав виконувати, але озвучу результат, коли завершу і коли тут хоч 2є-3є форумчан відпишуть свої результати!
Покищо, 1:0 на користь..... - ні, не скажу - збережу інтригу до завершення.
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 лип, 2020 13:54

Долярчик

По-перше, я б вам не рекомендував оцінювати вакантність орендних площ з вікна маршрутки. Можливо, 25-30% це й перебільшення, але якщо банер "Оренда" висить на площі Ринок, то це достатньо яскравий індикатор стану комерційної оренди.

Якщо ж говорити про перспективу, то я Вам запропоную уважно переглянути наступне відео (воно Вам має бути цікавим, хоча б з точки зору того, що йдеться про Ваш район):



Як на мене, там є, принаймні, два цікавих моменти з точки зору інвестування:

- по-перше, там є цікаві думки, щодо облаштування комерційних приміщень. Там, звичайно, є ризики, але, загалом, бачення цікаве і, я би сказав, правильне.

- по-друге, чи не Ваш там будинок (точніше, його "парковка") в останній третині відео? З огляду на плани щодо реконструкції вулиці, я би ще раз рекомендував поміркувати над варіантом купити паркомісце, якщо ще є вільні. Якщо цей проект реалізують, то попит на паркомісця буде. Якщо ні (наприклад, через протести Ваших сусідів на тему "Поверніть нам безкоштовні парковки!"), то й надалі будете гуляти серед МАФів і по болоту. А так у вас буде стимул долучитися до підвищення комфорту життя у Вашому районі. Невдоволеним сусідам-власникам авто будете пояснювати, чому так реконструкція - це добре. На питання "А де ж мені тепер тримати авто?", запропонуєте одне зі своїх паркомісць в оренду :). На місцевих виборах восени будете думати за кого голосувати, з точки зору Ваших інвестицій (хто продовжуватиме транспортну політику спрямовану на пріорітет пішоходів, велосипедистів і громадського транспорту). Так би мовити, соціально-відповідальне інвестування. :)
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 26 лип, 2020 14:42

На осінніх виборах ,принаймні стосовно мера, зіпсую бюлетень шляхом напису на ньому-,,всі му***''
Bolt
 
Повідомлень: 2873
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 лип, 2020 23:28

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Diesel1304 написав:Планую в серпні/вересні купити приблизно за 17тис.(з переоформленням) комерційне приміщення біля 20 кв.метрів в цоколі, мурашники по 9поверхів, перша лінія - біля перехрестку доріг. Це приміщення вже працює як магазин продуктів біля трьох років. В ньому працює сім'я, яка платить 150 лол./міс. як орендну плату, на час карантину теперішній власник дещо понизив олату - 100дол.

Хм, Долярчик 1000дол. хочет и думаю это не в год...
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 лип, 2020 15:27

Майже зона відчуження: опубліковані фото і відео з кладовища львівських автобусів
В мережі показали, як сьогодні виглядає колишній транспортний гігант, який раніше забезпечував сотні людей роботою – Львівський автобусний завод. На території навіть знайшли невеличке кладовище автобусів місцевого виробника.
https://lviv.vgorode.ua/news/transport_ ... -avtobusiv

Зображення

Зображення
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 529530531532533 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: BIGor і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24795 16553826
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 21:50
Bolt
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8870 6930924
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:29
cherchiltank
548 225103
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама