Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 522523524525526 ... 999>
Повідомлення Додано: Вів 30 чер, 2020 11:12

Долярчик
Ти не міг би зробити нам послугу і викласти основні тези з Кіосачного відео?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 30 чер, 2020 12:00

Вже навіть в Газеті виборчій статтю написали.,,Дядек помре від короновірусу, квартира в спадок дістанеться.
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 чер, 2020 12:01

Вже навіть в Газеті виборчій статтю написали.,,Дядек помре від короновірусу, квартира в спадок дістанеться.
Пи.Си. Сижу на буд форумі, людина з Сум купила хату в Франеку бо на Львів не вистарчилр.
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 чер, 2020 14:33

  Долярчик написав:Я от думаю, що якісь пересічні будуть брати іпотеку, заледве нашкрябуючи на перший внесок і без подушки безпеки(дехто і до сих пір не знає, що це таке) :)
Але БУДУТЬ брати іпотеку!

А я собі такий на білому коні з першим внеском в одній руці і подушкою безпеки - в іншій, - і не ризикну взяти іпотеку???

Хоч я ще не вирішив на 100%,що буду брати і, чи взагалі, буду брати, але вже все ретельно моніторюю, все зважую і..... мабуть, все одно, десь потрібно таки ризикнути :)


будуть брати, не будуть брати. щоб її взяти, потрібно щоб її хтось дав. і питання не тільки в % ставках, а у факті самої іпотеки. щось дуже сумнівно що будуть роздавати направо і наліво як в 2й половині 00х. вже раз роздавали, досі позбирати не можуть. і сам факт дачі кредиту, і його розмір і ставка % буде залежати від наявності стабільного чималого доходу. багато бажаючих сьогодні можуть таким похвалитися? сумніваюся що фопу на єдиному податку з дружиною вчителем і 2ма дітьми дадуть іпотеку в хоч якомусь серйозному розмірі і чи взагалі дадуть :D
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1459
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 чер, 2020 15:49

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  wild.tomcat написав:сумніваюся що фопу на єдиному податку з дружиною вчителем і 2ма дітьми дадуть іпотеку в хоч якомусь серйозному розмірі і чи взагалі дадуть

Побачимо, сказав сліпий!© :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 чер, 2020 23:59

А на, що дивитись? Гляньте будь яку країну де є дешеві кредити і буде все ясно, що якщо кредити 10% то за депо % будуть максимум 3%. Тобто 7% різниці треба буде покрити, нафіга воно треба? Якщо буде форсмажор при якому Вам доведеться використати фін подушку доведеться і кредитне тіло погашати і ще й платити вже не 7%, а 10% по кредиту
Я приєднуюсь до думки, що нам дешевих кредитів не бачити ближчим часом.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 01 лип, 2020 08:34

Думати - непередумати!

  Львівський БатяР написав:А на, що дивитись? Гляньте будь яку країну де є дешеві кредити і буде все ясно, що якщо кредити 10% то за депо % будуть максимум 3%. Тобто 7% різниці треба буде покрити, нафіга воно треба? Якщо буде форсмажор при якому Вам доведеться використати фін подушку доведеться і кредитне тіло погашати і ще й платити вже не 7%, а 10% по кредиту
Я приєднуюсь до думки, що нам дешевих кредитів не бачити ближчим часом

Ну, ок.
Закінчилились до січня мої депо під 17,5-18,5% - що далі?
1) Поповнювати стовпці під 16-13,5 - 11%?
2) Купити доляра?(якщо буде нижче 27)
3) Золото/срібло?
4) Які ще є не дуже ризикові варіанти?

От дивлюсь на ці варіанти вище - якась фігня!
Тому що, завершується епоха пасивних прибутків!

А іпотека буде не така вже й велика - 500-600тис.грн "тіло".

Так хоч, на мій погляд, збережу свої, забетонувавши їх.

п. с.
Ну от ок, в мене ще не так багато(під 2 фонди), і то думаю, як їх зберегти/а краще примножити. А от у кого хоч +/- лям гривень - як зберігають/примножують?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 лип, 2020 13:08

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:Тому що, завершується епоха пасивних прибутків!

в час кризи добре мати готівку, і купувати вигідні варіанти (часто людям треба терміново продати якусь нерухомість і ціна нижча ринкової)
Чому ви вирішили що буде попит на квартиру і що вона як мінімум не впаде в ціні в ближні 5 років? вже в 2008 заходили в нерухомість люди щоб зберегти гроші, на кільці ВВ-Кульпарківська брали квартири по 160 тис за двушку.
В світлі карантину бажаючих жити в бетоні суттєво зменшилось - якщо є бажання вкластись - візьміть ділянку під будівництво, на незабудованій поки вулиці. за кілька років активніше вулицю забудуть і або собі будиночок поставите (для чого тулитись в 1к квартирі коли навчання з дому? ) або продасте ділянку дорожче
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 лип, 2020 14:59

  dinozavrik написав:
  Долярчик написав:Тому що, завершується епоха пасивних прибутків!

в час кризи добре мати готівку, і купувати вигідні варіанти (часто людям треба терміново продати якусь нерухомість і ціна нижча ринкової)
Чому ви вирішили що буде попит на квартиру і що вона як мінімум не впаде в ціні в ближні 5 років? вже в 2008 заходили в нерухомість люди щоб зберегти гроші, на кільці ВВ-Кульпарківська брали квартири по 160 тис за двушку.
В світлі карантину бажаючих жити в бетоні суттєво зменшилось - якщо є бажання вкластись - візьміть ділянку під будівництво, на незабудованій поки вулиці. за кілька років активніше вулицю забудуть і або собі будиночок поставите (для чого тулитись в 1к квартирі коли навчання з дому? ) або продасте ділянку дорожче


немає змісту щось доказувати 8)
у хлопця - це ідея-фікс :lol:
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 лип, 2020 16:48

Про продаж нерухомості

Кількість угод впала більш ніж на 50% у 43,6% опитаних, на чверть – у 15,4%, у 2,6% - впала на 17,6%. 10,3% повідомили, що мають лише поодинокі угоди, а 2,6% - жодної.

По 5,1% - продажі на рівні минулого року та майже не змінились, ще стільки ж працюють на державному замовленні.

Тож ми бачимо, що 15,3% ситуація непогана.

Про зміну умов продаж на карантині:

• по 15,4% опитаних повідомили, що для стимулювання інтересу подовжили термін розстрочки та застосували знижки.

• 23,1% - надають знижки при повній оплаті.

• 10,3% вважають, що немає потреби змінювати умови продажу, а 7,7% поки не робили, а роздумують про нові умови після карантину.

Прогноз щодо повернення обсягів прибутків компанії до показників докризового періоду

• 35,9% сподіваються зробити протягом 9-12 місяців, 28,2% - до півроку.

• 20,5% - протягом двох-трьох місяців з моменту завершення карантинних заходів.

У зв'язку із карантином фінансові плани компанії на 2020 рік переглянула значна більшість, причому 51,3% суттєво знизили показники, а у 17,9% корегування незначне. 28,2% планують переглянути фінплани у найближчий час.

Про державну підтримку будівельної галузі

• 30,8% опитаних очікують з боку держави зменшення податків для будівельної галузі та податкові канікули;

• 17,9% - не потребують допомоги, лише змоги працювати;

• 15,4% вважають, що держзамовлення можуть стати механізмом допомоги;

• 12,8% назвали зниження кредитної ставки, пільгові умови кредитування та кредитні канікули;

• 7,7% - розраховують на підтримку з виплати заробітної плати під час вимушеної зупинки.

Третина опитаних (30,8%) сподіваються відновити півноцінну роботу компанії одразу після закінчення карантину, 41% оцінюють шанси відновлення лише через 2-3 місяці.

Не припиняли роботи у повному обсязі 17,9%.
http://kbu.org.ua/index.php?id=1530
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 522523524525526 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24715 16514991
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 06:20
Frant
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902484
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
548 213826
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама