Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 10711072107310741075 ... 1129>
Повідомлення Додано: Сер 12 тра, 2021 21:33

  akurt написав:Бачите - Petro2004 - трохи Вас мокрою ганчіркою по шиї - то приходите до тями та стаєте наче адекватним.

2. Про авто питання цікаве саме тому, що 90% активних дописувачів на цій гілці, які пишуть по 28 повідомлень на день та по 10 на цій гілці - його НЕ МАЛИ, не мають та не можуть мати, бо немає кеби заробити на авто. Я гадаю, що Вони ні Вас, ні мене не зрозуміють, але... Питання важливе!

Українець має право ввезти без розмитнення та без будь-яких платежів авто в Туреччину на:
- як турист - на 90 днів в кожні 180 днів. Підходить тим, хто має тут житло та приїжджає саме так: на 90 днів в кожні 180 днів. Я робив саме так в 2017/2018 роках. Зараз так роблять мої приятелі.
- не як турист, а як українець, який отрмав ВНП в Туреччині: без будь-яких платежів, без розмитнення, без будь-яких питань - на термін 2 роки. Розкажіть то євробляхерам в Україні.
Що робити через 2 роки - приємно, що є безліч варіантів:
- через 2 роки вивезти авто та продати його - гарне випробоване роками правило: поїздив 2-3 роки - продавай.
- через 2 роки виїхав за СТАРИМ законом з Туреччини на 185 днів (все юридичне питаня в тому - людина резидент чи не резидент) - заїхав знову на 2 роки - без розмитнення та митних платежів.
- за новим законом (зміни від листопада 2020 - у зв"язку з пандемією Туреччина внесла додатковий пункт в Митний кодекс саме для іноземців) - виїхав на 15 діб з території Туреччини - наприклад за пивом в Румунію та відвідав палац Пелішор - заїхав знову.
- оформив турецькі номери на авто української реєстрації - видають серію МА ("М" - Misafir (гість) А - регіон - Анталія) - треба внести в банк ДЕПОЗИТ на рахунок Автоклубу Туреччини - повертається депозит - ДЕПОЗИТ З ПОВЕРНЕННЯМ - в разі вивезення авто за кордон. Суму депозиту встановлює Турецький автоклуб. Тобто підкресюю: депозит з поверненням в повній сумі.
- купив собі авто в Туреччині - знову отримуєш номери серії МА та техпаспорт Турецької республіки. Їдь на тому авто куди хочеш...

Дивні препони Ви собі чи мені шукаєте.
Але мені подобається: питайте завжди - дам Вам КВАЛІФІКОВАНУ відповідь.

Нагадаю: чекаю Ваше меню Вашої родини на тиждень, а я Вам - як фахівець - фахівцю - зроблю підрахунок. Обов"язково вкажіть алкоголь - який любите. Наприклад, я люблю марочні сухі червоні вина або шотландський віскі.
НЕ ЗАБУДЬТЕ!!!!

Балабол...

Приехать на своей машине в Турцию это большая ошибка!
Запчасти не подходят!

https://www.youtube.com/watch?v=PomlCM3iBPc
RTC12
 
Повідомлень: 648
З нами з: 09.05.15
Подякував: 105 раз.
Подякували: 326 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 тра, 2021 22:17

akurt все кричат, что очень дорогой бензин, а в Украине то дороже и качество не сравнить.

подскажите пожалуйста, по поводу авто. собираемся перевозить паромом, но машина моя, а везти паромом буду не я, как в таком случае поступить лучше? доверенность от нотариуса в Украине сделать с переводом или как лучше?

кстати, если форумчан так интересуют цены на еду то есть же сайты магазинов, можно цены посмотреть на все, в том числе и на мясо. Понятное дело, что на рынке фрукты и овощи в разы дешевле. У меня до сих пор шок что мука в Турции (наша украинская, так как они зерно берут у нас) дешевле, чем в Украине. В то же время, помидоры Турецкие черики в украинском метро по 168 грн, когда они на рынке 4-5 лир. Кстати, мука не облагается налогом, по моему по чеку 1% всего, а на продукты НДС 8%, когда здесь мы платим 20% ...
polanna11
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21
З нами з: 27.09.20
Подякував: 3 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 тра, 2021 22:27

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  polanna11 написав:все кричат, что очень дорогой бензин, а в Украине то дороже
Зображення
с селёдкой напряг https://www.facebook.com/groups/5667861 ... 5041040923
Востаннє редагувалось Мизантрóп в Сер 12 тра, 2021 22:30, всього редагувалось 1 раз.
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 12 тра, 2021 22:29

Мизантрóп я по 31,99 заправлялась вчера. цена где то в статистике меня не интересует. я сравниваю цену в Украине на заправке и в Турции на заправке на 95 бензин. Заправляюсь на я Вог и на Окко, только там качество меня устраивает.

8 мая заправлялась в Анталии 95 бензином по 7,24 лиры за литр. Курс не помню, но даже если умножить на 3,4 что не очень оптимистичный курс, то цена в гривны 24,616
polanna11
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21
З нами з: 27.09.20
Подякував: 3 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 тра, 2021 22:33

  polanna11 написав:Мизантрóп я по 31,99 заправлялась вчера. цена где то в статистике меня не интересует. я сравниваю цену в Украине на заправке и в Турции на заправке на 95 бензин. Заправляюсь на я Вог и на Окко, только там качество меня устраивает.

платите за пистолет и стеллу с надписью бренда сколько хотите :lol: .Тарятся трейдеры на НПЗ.И бензовозы сокара и шелла тоже на на Кременчуцком НПЗ видны :wink:
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 12 тра, 2021 22:39

Мизантрóп знаю прекрасный магазин в Коньяалты, где и селедка, и сгущенка, и бородинский и крем брюле мороженное, наполеоны, медовики и даже орешки со сгущенкой по вменяемой цене. Селедку и свинину много лет не ем, за салом не скучаю.

По поводу бензина как то заправилась не там, на трассе было пару казусов, после этого не рискую. Я по городу мало езжу. Вы можете заправляться где вы хотите и по какой угодно цене, каждый же сам себе выбирает. Но как бензин бадяжат знаю, у меня знакомый работал, поэтому заправляюсь там где я уверена что машина в дороге не подведет:)
polanna11
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21
З нами з: 27.09.20
Подякував: 3 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 тра, 2021 02:59

  polanna11 написав:подскажите пожалуйста, по поводу авто. собираемся перевозить паромом, но машина моя, а везти паромом буду не я, как в таком случае поступить лучше? доверенность от нотариуса в Украине сделать с переводом или как лучше?

Во-первых, не пишите на форуме, что у Вас есть автомобиль - у часто пишущих на этой ветке его никогда не было и Вас не поймут (яркий пример - красавец, который Вас поучает, как и где в какой подворотне заправляться. Кстати, Вы правы: цена на бензин А95 на АЗС в Турции 7,19-7,25 лиры за 1 литр или на сегодня - 0,85$ или примерно 24,00 гривны за 1 литр. Я предпочитаю заправляться на British Petroleum).
У меня ощущение, что здесь монастырь для утирания слез неудачников и поддержания штанов бездельников - такую бредятину постоянно несут....
Слава Богу, что они не попали за границу и никогда уже не попадут...

Во-вторых, все очень просто по поводу ввоза НЕ Вашего (по техпаспорту) авто в Турцию:
- в Украине оформляете у любого нотариуса Доверенность на управление автомобилем и обязательно в доверенности должна быть строка "с правом выезда за границу" - нотариусы это знают, но проконтролируйте.
- в Украине делаете перевод Доверенности с украинского языка на английский и заверяете перевод нотариально - это делают в любом Бюро переводов.
Все. Нет никаких проблем.

P.S. НЕ ЗАБУДЬТЕ: в любой страховой компании в Украине (рекомендую "приличную" типа PZU Україна или ІНГО Україна) оформляете Полис страхования автомобиля "Зеленая карта" - нужный срок действия Полиса выберете сами - там от 15 дней до 12 месяцев. Полис оформляется на ЛЮБОЕ лицо - там важна не фамилия человека, а данные автомобиля, потому Полис сразу можете оформлять на себя. Важно, чтобы срок действия страхового полиса равнялся или был больше срока пребывания авто в Турецкой республике (на границе в загранпаспорт поставят дату последнего дня пребывания авто в Турции - эта дата будет либо по сроку действия безвизового режима в 90 дней, либо по дате действия полиса "Зеленая карта").
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 13 тра, 2021 10:26

akurtо, спасибо, значит зеленая карта на 2 года и доверенность+ перевод на английский с заверением, это не сложно.
А когда в таможне будем оформлять, получается человек на себя машину оформляет или я, если машина моя, но ввезла ее не я?

я уже предвкушаю радость моей машины от того, что она поездит по отличным дорогам :)

Хотя была мысль прикупить дизель автомат типа Рено, они там не очень дорогие и экономные жуть, чисто для дальних путешествий. У меня кроссовер, машине год всего и 12 тыс. пробега, перевозить вещи с ней легче будет однозначно. А через 2 года посмотрим. Как раз вывезу обратно в Украину и продам.
polanna11
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21
З нами з: 27.09.20
Подякував: 3 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 тра, 2021 12:55

  akurt написав:У меня ощущение, что здесь монастырь для утирания слез неудачников и поддержания штанов бездельников - такую бредятину постоянно несут....
Слава Богу, что они не попали за границу и никогда уже не попадут...

Самые худшие валюты Европы.
Сравнение с долларом США за последний год:

3 место - Румынская лея. За год потеряла 2.44%
2 место - Молдавская лея. За год потеряла 3.16%
1 место - Турецкая лира. За год потеряла 14.16%
Самые лучшие валюты Европы:
3 место - Украинская гривна. За год укрепилась на 2.37%
2 место - Исландская крона. За год укрепилась на 2.51%
1 место - Английский фунт. За год укрепился на 2.72%
https://tradingeconomics.com/currencies

С февраля месяца турецкая лира уже потеряла 24%!!!
(было 6.84 сейчас 8.49)
Что касается неудачников, то некий турецкий герой,
который недавно вещал о том как турецкие банки любят украинцев,
уже попал на конкретные деньги.
Поменяв доллары на лиры, потащил их Реджепу под 17.5% годовых.
И если сбудутся прогнозы немецкого Commerzbank, а всё к тому идёт,
то до конца года за один доллар уже будут давать 10 туркишь лир.
А это девальвация на 45%.
Тоесть, потери турецкого "фахівця з економіки та фінансів,"
составят 45-17.5 = 27.5%.
На ровном месте может потерять 27.5% своего капитала!
И он ещё пытается кого-то учить жизни.
Ещё пишет о каких-то слезах неудачников.... :D
Тут впору самому покупать ремень для поддержки штанов...

Что касается бензина...
Турция на 90% его импортирует.
Как только старые контракты по старым ценам закончатся,
цены на топливо моментально вырастут.
Чудес не бывает. Если нет своей нефти, то её нужно покупать
на мировых рынках по мировой цене.
А при такой девальвации рос цен на топливо просто неизбежен....
Всему своё время...
Востаннє редагувалось RTC12 в Чет 13 тра, 2021 13:53, всього редагувалось 1 раз.
RTC12
 
Повідомлень: 648
З нами з: 09.05.15
Подякував: 105 раз.
Подякували: 326 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 тра, 2021 14:33

Я не вмію так швидко та багато відписувати пости. Тому пан akurt, хто пише 20 постів за день на фінансовому форумі – то ледар, який ніде не працює. А програмування, - то точна наука, а не калькулятор в руках.

Для загального відома: "Економічна кібернетика" – то факультет в нархоз на проспекті перемоги у Києві (не дуже пристойно, для незнайек), а ваш форумчанин Петрик вивчився на "Прикладній математиці" в універі Шевченко (спеціаліст) та здобув магістра у львівській академії управління. А бухгалтерію люблю з часів юності, коли працював внедренцем на "Парусі". Ну то таке…

Трохи від тролемся: ганчіркою мені ні по лицю, ні по шиї - ніхто не бив. Дякую, вам пане akurt, за ваші слова, - ну це так щоб вас підтримати. Сльози витирає вся Туреччина, - так плачуть за рускіми, щоб вони приїхали, - аж на взрид!
Прайс-лист на "Вартість прожиття в Туреччині" розписувати не буду, бо то питання було до вас, а я з форумчанами поділився своїми (практичними) досвідами.
Не передьоргуйте інфу про 2000 TL / тиждень, на турецьку сім"ю з 4 людей. Це їхня середньостатистична планка – достатку. Нею вони міряють хто багач, хто бідняк, а хто нормальний в їхній країні.

Відповідно вашої львівської квартири: шкода що ви її не здаєте, бо житло без жильців – розсипається. Дуже дивно чути від вас про оплату в 400 грн., коли всі форумчани вже знають, що в зимовий період за двушку в 45 м2 потрібно платити 100$ / міс. Виходить з вашої цифри, що ви квартиру не опалюєте, - а це взагалі піпец!

Відповідно вашого авто: якщо не помиляюсь то в серпні 2021 потрібно робити евакуацію? Та не забудьте форумчан проінформувати, - що півроку не зможете їм заїхати у Туреччину. Або продаж, потім покупка іншого авто, - ну то все втрати.

Для загального відома: я проживаю – м.Київ, район Березняки. Це вам, пан akurt, не вонючий – харківський район та не позняки з вашою не любимою вулицею Анною Ахматовою (де вас Бог відмовив там щось купити)! Колись проживав у вашому Львові (3 роки), жив та працював на вул. Золотій, - золоті були часи, ну то таке…
Мій район - вічнозелений, між р. Дніпро та о. Тельбин, де не потрібно шукати якийсь маленький скверик серед анталійських застройок, пустирів з кущами та котлованів, - але я його не рекламую для форумчан (нафіг надо), то тільки для СЕБЕ, любімого.
Якщо вам не сподобались Березняки, ще маю квартиру на Голосієво. Спадок, після короновірусних корегування в наше життя. Тільки не посвящайте мене, пан akurt, в рієлтори, - тим моя дружина (жін.) займається. Не пропоную здавати та продавати (бо то збиток).

тепер по суті:
Вартість прожиття в Туреччині (варіант 2)
0) мої досвіди будувались з: оглядів, спілкувань з місцевими, моїх витрат в Туреччині, аналітичних розрахунків для майбутнього проживання там, по місцю перебування в Туреччині більше 20 років.
1) для пана flyman, в Туреччині можна жити в 0 (нуль). Це: спати на тапчанчиках біля моря, знайомитись з російсько мовними туристами щоб вони вам дали зі свого allexlusiv-ного відпочинку щось поїсти (маю досвід підкормлювання продавця з Хургади "кожи і меха"), або шаритись під готелями що там щось викинуть. Але на турків не розраховуйТЕ! У них відсутні (по їх ментальності): допомога, жалість, співчуття, благочинність. Скоріш за все ви зустрінеТЕ: байдужість, відмореженість, no friendly.
2) Для пенсіонерів: прожиття в Туреччині – це 600$ на місяць за двох (чол. і жін,)! Молочка, овочі та фрукти. Все що я вище писав: без м'яса, без алкоголю, ходити пішки та любуватись місцевими пустирями й стройками.
3) Мої розрахунки такі: беремо 600$ * 50% (хоча мій вчитель по "теорії ймовірності" казав що в % рахують тільки бухгалтери) + 100$, от виходимо на 1000$ / місяць;
4) Все інше – то від лукавого! Нехай вам пани akurt – розписуЄ!

Підсумок: хочеТЕ жити в Туреччині, готуйтесь на тисячку $ в місяць (на двох). Якщо мої підрахунки не правильні, то пан akurt їх підправить та розкаже вам "ЩО" та "ПО ЧЁМ". Тяжке питання.: якщо akurt скаже що це дорого, - то життя скотитися до flyman, якщо дорожче (за те що інформую) – то нафіг надо.

p.s. не трольте мене, пан akurt. Всі там будемо, у вашій Туреччині, питання часу та ціни.
p.s.2 для вас задача: "яка ймовірність з піймати кошку в темній кімнаті, якщо її там не має?"
p.s.3 старший син працює у Львові в "Ukraine Group" програмістом; менший – в Києві програмістом. На моє запитаня: "поїхали жити в Турцію"; відповідь: "а що я там буду робить". Зановес!
Petro2004
 
Повідомлень: 128
З нами з: 28.01.13
Подякував: 192 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 10711072107310741075 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8872 6931254
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 13:13
cherchiltank
24797 16554820
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 13:10
cherchiltank
10012 6256437
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама