О сепаратизме

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторський форум: Макроекономіка України, податки, розвиток регіонів та макроекономічні показники.
  #<1 ... 1920212223 ... 25>
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 00:30

  Hogtown написав:Рыба-сом
В 2013 году «братушки» в дискуссиях о гипотетической войне Украины с РФ вещали (и не блефовали, а были в этом абсолютно уверены), что-де освободительные танки по дороге из цветов докатят за раз как минимум до Днепра, украинская армия («там же люди с советской присягой!») на 95% перейдёт на сторону освободителей (кроме, ессно, немногочисленных галичан), а сопротивление освободителям – если будет – возможно лишь где-то в районе Карпат и Западной Волыни.
Реальность их (если судить по реакции) немножко расстроила.

Так, в общем, «братушки» были правы. Им просто помешали добровольцы, которые сами приехали, за свои, со своим оружием и экипировкой, с ЗУ, из Киева, Днепра и тд. Под Славянск, Доброполье, Мариуполь...
Помню здесь (Торонто) тоже была кампания по сбору денег, техники, броников.
Вот как раз добровольцев они («братушки») не просчитали - полный нежданчик...
А госструктуры Украины (ВСУ, милиция, СБУ, прокуратура и тд) показали себя во всей красе - полным дерьмом. Это они (госструктуры) как раз Украину и сдавали, и на них «братушки» и рассчитывали. В их понимании народ никогда, ничего не решал, просто шел куда его вели. А на деле оказалось не так, не сработало...

Они ("братушки") были уверены, что добровольцев и каких-либо патриотических военнослужащих в принципе быть не может. Максимум - "бИндеры" в Карпатах будут партизанить.
+ Они реально сами себя обманули с тем, что считали всех, кто голосует за ПР - автоматически пророссийскими или даже просто "российскими" (хотя этим и местный "оранж" страдал).
Однако тут случился прокол. Суть (насколько я понимаю) его была вот в чём: многие из этих "сине-белых" позиционировали себя в стиле "Украина - хорошо, но зачем лезть на Запад? Там геи, бездуховность, а на Востоке - братушки-славяне, вместе немца воевали, в одной стране жили, нужно с ними кучковаться". Были, конечно, там и просто украинофобы.
Но, в общем, суть в том, что когда случился Крым, я со страхом начал читать ленты и посты некоторых знакомых, которые в ходе Евромайдана были радикально на стороне Яныка. Со страхом потому, что был риск оказаться с людьми уже невиртуально по разные стороны линии фронта (где он будет проходить, весной 2014 было ещё неясно - у меня до сих пор сохранились свои карты-наброски с разными вариантами развития ситуации).
В результате оказалось: один, бывший советский офицер, писатель в т.ч. и н-ф книги о том, как ГГ вместе с братушками сражается против НАТО-бендер резко стал проукраинским волонтёром и журналистом; второй, сам из Мариуполя, клял евроассоциацию и майдан - начал плодить посты в стиле "Мариуполь никогда не будет российским, твари" и т.п.

В общем, что-то похожее как весной 1917 приключилось. Даже термин можно тот самый использовать ("мартовские украинцы"):
Масу з'їзду складали т. зв. «мартівські українці». Революція зірвала полуду з їх очей і вони побачили всю кривду, яка творилася над ними, як українцями. Які ж почуття повинні були пробудитися наслідком усвідомлення обману і кривди з боку Росії? Тої самої Росії, яку вони боронили завзятіше від самих росіян і якої патріотами були до революції? Любов свою вони вже віддали Україні. Для Росії залишилася одна ненависть.

Любов до України не була ніжною любов'ю дитини. О, ні! то була гаряча, не знаюча компромісу любов молодої істоти до свого ідеалу. Один натяк з боку вождів, що треба загинути в ім'я досягнення ідеалу, і маси готові були жертвувати своє життя знайденій батьківщині.

Та понад усім панувала ненависть до Росії. То була ненависть, що виникла наслідком до краю ображеного почуття власної гідности, ненависть наслідком образи найсвятіших, найідеальніших почувань масової душі. В найпідліший спосіб Росія крала у нас почуття любови до батьківщини. Крала, бо ворог усе може одняти, ограбувати, примусити «жертвувати», але любов може тільки вкрасти. Революція зірвала тогу шляхотности з Росії і замість ідеалу наші очі побачили потвору, яка, навіть не закриваючи гидоти свого тіла, цинічно кинула гасло «самоопрєдєлєнія народов», але «постольку- поскольку» те гасло можна використати проти наших визвольних змагань. Парадокс? Ні. То був опій, яким хотіли приспати інстинктивну чуйність поневолених народів до часу, поки Росія перебуде хворобу революції. По хворобі все мусіло бути розтоптаним. К чорту всі гасла і принципи, коли раби перестають бути рабами. І хвора, навіть хвора Росія устами свого першого улюбленця Керенського на київському двірці істерично кричала на «расчлєнітелєй Росії»: «рукі проч!» Для Росії революція потрібна була «постольку-поскольку» вона спасала її від остаточної загибелі, як «велікой» держави, що було неможливе за нашого самовизначення.

Національна революція набирала титанічного розмаху. Вона зовсім не хотіла рахуватися з майбутньою долею Росії. «Мартівські українці» з посвятою і навіть із фанатизмом неофітів чекали моменту, коли можна буде увігнати ніж не «в спину революції», в серце Росії. Інстинктивно вони відчували, що те треба зробити.

Увігнати ніж у серце Росії негайно, навіть не рахуючись із безпосередніми наслідками того для нас, таке було бажання. Хіба можна видобути з людської душі більшу ненависть?

У стихійній ненависті до Росії була найбільша внутрішня сила нашої революції. Але в ній же була й наша слабість. Авторитет провідників серед неофітів занадто великий. Він необмежений. Неофіти ніколи не перебільшують свого почуття, не перебільшують своєї волі до чину і сили свого характеру, але неофіт не вірить у силу свого розуму — пам'ятає, що недавно грубо помилявся і служив фальшивим богам.

Тому-то й не диво, що не зважаючи на майже вулканічний характер ненависті до Росії, яка відчувалася на з'їзді, вибуху не було. Ми слухняно йшли за своїми провідниками. А наші провідники любили Росію! Що це була за протиприродна любов, годі сказати. Чи це була любов старої жінки, що колись молодою з примусу віддалася і цілий вік гиркала на свого чоловіка, не помічаючи, що давно вже його покохала, чи любов лакея до зубожілого пана, чи любов прирученої звірини до дзвоників на ярмі, але залишається фактом, що в наших провідників була таємнича, можливо підсвідома, любов до Росії. Зі своєю любов'ю провідники дуже ховалися. Але часом це ставало помітним. У такі моменти, здавалося, що маси розтопчуть усе і всіх на своєму шляху до свободи, стихійно кинуться на ворога і вже в самій боротьбі знайдуть собі нових вождів, які не спинятимуть нового життя.
Рыба-сом
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2116
З нами з: 29.11.16
Подякував: 1834 раз.
Подякували: 632 раз.
 
Профіль
3
3
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 00:39

  yanyura написав:И еще о том, что должно разделить страну.
....
Т.е. все остальные граждане Крыма любой национальности, кроме крымскотатарской, лишаются права голосовать на выборах депутатов ВРУ и ВР АРК.

Всего 2 вопроса:
Является ли это сепаратизмом?
Захотят ли жители Крыма после принятия такого Закона вернуться в состав Украины?


это апогей де*** ... про разъединение я промолчу . потому что много шагов неправильных было и без этого сделано . мы действовали с крымчанами как с врагами - а это граждане нашей страны . Это как советы - взорвали запорожскую гэс чтоб затопить немного немцев , но вместе утопили кучу своих .

тут другая хрень вырисовывается что украинец ( гражданин украины ) в украине будет лишен прав и вынужден будет спрашивать а можно ли ему в украине жить в отдельных местах ...
alyak
 
Заблокований
Повідомлень: 2657
З нами з: 12.02.07
Подякував: 9 раз.
Подякували: 760 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 01:27

  alyak написав:
  Перес де Куэльяр написав:buratinyo В кінці треба було дописати ." Щасливо Вам залишатись,я поіхав взувати лапті".


.

Потому когда вы дописываете про лапти , научитесь сначала снимать лапшу с ушей . Оглянитесь вокруг , постарайтесь хоть что-то поменять .
Я прибрав статистику ,та всяку "шелуху".Пане Аляк ,а ви не хочете озирнутися самі,щоб вашу свідомість не затінювали такі дурні думки,які ви викладаєте в мильних рукописах .Не можу зрозуміти вашу ідентифікацію ,можливо іі нема ? . У вас мир в Дніпрі ?Так .А завдяки кому ви спокійно живете ,працюєте?Мабуть завдяки патріотам-воінам ВСУ на східному фронті.Чи ви вважаєте треба було здати Украіну?Та зганьбитись ,поглинуться в хаос ,смерті та жебратство ,впасти в прірву на десятиліття .Що ви залищите нащадкам ?Які цінності ,яку культуру ,та надбання ? Не пишіть дурниці ,у вас нема стержня ,або ви слабка людина ,або добре маскуєтесь.Тільки питання навіщо?Що ви хочете кому донести ,я не розумію вашоі логіки .Будьласка ідентифікуйте вашу громадянську позицію в двох реченнях без лишніх слів.
Перес де Куэльяр
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2586
З нами з: 06.01.17
Подякував: 1033 раз.
Подякували: 1033 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 10:29

Re: О сепаратизме

  alyak написав:Почему вы не идете на фронт ?

Це дно. Я шокований, бо поважав цього форумчанина і тепер лише задаюсь питанням для чого він тут на проукраїнському форумі. Настільки ТУТ погані справи, щоб виносити ОЦЕ на загал? :shock:
Василь-Рівне
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6060
З нами з: 07.04.12
Подякував: 6890 раз.
Подякували: 3097 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 10:36

  Василь-Рівне написав:
  alyak написав:Почему вы не идете на фронт ?

Це дно. Я шокований, бо поважав цього форумчанина і тепер лише задаюсь питанням для чого він тут на проукраїнському форумі. Настільки ТУТ погані справи, щоб виносити ОЦЕ на загал? :shock:


Почему "дно" ? Почему такой патриотично настроенный гражданин не хочет идти защищать свою Родину ??? Вот днище это то что ты не там .

Странно - простые вещи , типа как служить своей Родине в минуту опасности у "патриота" вызывают шок , как это ? Почему я ?

То о чем я говорил в начале - псевдопатриоты толкающие страну к развалу .

Вы не любите Украину ? Не считаете что ее должны защищать ?

Проукраинская позиция - прятаться по хатам и покрикивать из за куста ?
alyak
 
Заблокований
Повідомлень: 2657
З нами з: 12.02.07
Подякував: 9 раз.
Подякували: 760 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 10:40

buratinyo
т.е. причина потери Крыма это не Харьков в 2010-м и проигрыш вашего зэка в 2004-м, а майдан в 2013-2014м?
любопытные у вас методички :mrgreen:
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 10:42

  alyak написав:То о чем я говорил в начале - псевдопатриоты толкающие страну к развалу.

и сепары-провокаторы на форумах и интернете.
об этой категории тоже не забывайте.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 10:44

мне кажется, цель топик-стартера постоянно подогревать тему говно-вбросами, чтобы она всё время висела в обозрении посетителей сайта.
лично мой последний пост в этой сепарской ветке.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 10:48

  Василь-Рівне написав:
  alyak написав:Почему вы не идете на фронт ?

Це дно. Я шокований, бо поважав цього форумчанина і тепер лише задаюсь питанням для чого він тут на проукраїнському форумі. Настільки ТУТ погані справи, щоб виносити ОЦЕ на загал? :shock:
Доброго здоров"я пане Василь . Ви праві ,краще б прогнози робив по "світовим кризам" ,а не підіймави такі теми .Так і не зрозумів пана Аляка ,а от Петлюра все- таки був правий.
Перес де Куэльяр
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2586
З нами з: 06.01.17
Подякував: 1033 раз.
Подякували: 1033 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 10:49

  Перес де Куэльяр написав:
  Василь-Рівне написав:
  alyak написав:Почему вы не идете на фронт ?

Це дно. Я шокований, бо поважав цього форумчанина і тепер лише задаюсь питанням для чого він тут на проукраїнському форумі. Настільки ТУТ погані справи, щоб виносити ОЦЕ на загал? :shock:
Доброго здоров"я пане Василь . Ви праві ,краще б прогнози робив по "світовим кризам" ,а не підіймави такі теми .Так і не зрозумів пана Аляка ,а от Петлюра все- таки був правий.


Кратко тот же вопрос , почему вы не на фронте ?
alyak
 
Заблокований
Повідомлень: 2657
З нами з: 12.02.07
Подякував: 9 раз.
Подякували: 760 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 1920212223 ... 25>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей
Модератор: Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама