|
Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві? |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Додано: Вів 23 чер, 2026 11:46
я тут викладав( Ринок нерухомості. Вільне спілкування на тему нерухомості), що нарешті закінчив свій ремонт. Меблі втикнули, телек, кровать, тумби, стол, столья.... Взагалі вийшло як на мене - ЗБС. Виставив на ОЛХ за 15К\міс+к.п.. Ввечері вже дивилася мама дівчини, яка тікала з Київа, жила там з хлопаком, а того ТЦК спіймали.... Дівчина через тиждень приїхала та заселилася. перший+останній місяць на ФОП. Все по договору аренди. Кропивницький. ПС. в розмові казали, що одні бабушатніки в аренді, немає ничого нормального, де можна жити.... Тобто грощі є в інший ЦА... але тре таки вкластися....
-
dimo_0n
-
-
- Повідомлень: 616
- З нами з: 21.10.18
- Подякував: 17 раз.
- Подякували: 130 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 чер, 2026 13:01
boshetyn написав:карочі виїхали квартиранти з останньої купленої хати. я такий - ок. зараз три лдні і свіжі жити заїдуть.... ага... ці квартиранти за півроку застрали хату (після косметики+меблі), розвели тарганів. короче тиждень шоп найняти клінінг, трохи потравити фіксиків.
Остання хвиля квартирантів-біженців, з 2022 і донині - просто капець. Люди з сіл, з містечок, рівень культури  . Вони засирають орендні квартири буквально за пару місяців. В провінції, в невеликих населенних пунктах, люди перестали здавати квартири в оренду понаїзжим. Київ ще тримається, але схоже, що орендодавцям потрібно збільшувати страхову суму в 2-3 рази. В ідеалі - слід здавати порожні квартири без меблів, як в Європі та США
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23392
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1862 раз.
- Подякували: 2612 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 чер, 2026 13:05
boshetyn написав:моніторинг цін довколо показав шо аренда подешевшала.
я про це писав на початку року, що в цілому ситуація не айс.
Востаннє редагувалось Frant в Вів 23 чер, 2026 13:11, всього редагувалось 1 раз.
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23392
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1862 раз.
- Подякували: 2612 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 чер, 2026 13:09
boshetyn написав:і снова драссє. карочі виїхали квартиранти з останньої купленої хати. я такий - ок. зараз три лдні і свіжі жити заїдуть.... ага... ці квартиранти за півроку застрали хату (після косметики+меблі), розвели тарганів. короче тиждень шоп найняти клінінг, трохи потравити фіксиків. виставив на олх. тутже фотки вкрали ріелтори, перевиставили від себе. ажіатажу - нуль. через тиждень знайшлись якісь бєдолагі,я кі працюють на автомийці (так, стрьомний сегмент), які заплатили за аренду +50%"залогу" моніторинг цін довколо показав шо аренда подешевшала. все ще домінують совкобабушатнікі, які висять на сдачу місяцями. ітого: 2024й, початок 25 року: аренда бабушатніка 9к, бабушатнік для мамкиних лендлордів 25к-бкс літо 25 року аренда бабушатніка після косметики 8500, сам бабшатнік з ремонтіком став 32 літо 26 - бабушатніки без ремонту 32-40, з ремонтом 36+кбкс, аренда 8к. спісіба якшо 8,5-9 ітого: покишо цінопаду невидно. та і здача в аренду таке собі заняття. *вся ситуація по одному мікрорайончику на околиці києва в 5ти зупинках від метро.
Что это за бабушатник за 8 тысяч?? По цене паркинга? Там полы хоть есть?
-
Бетон
-
-
- Повідомлень: 6296
- З нами з: 17.12.22
- Подякував: 227 раз.
- Подякували: 623 раз.
-
-
Профіль
-
-
6
3
2
Додано: Вів 23 чер, 2026 15:15
Как эта саранча надоела. Вымогатели, липнут на каждой стройке
Верховний Суд ухвалив остаточне рішення у справі №826/9175/18, яким підтвердив законність дозволу на будівництво житлового комплексу «Н2О».
Постановою від 19 червня 2026 року Верховний Суд відмовив у задоволенні касаційної скарги ГО «Екопарк Осокорки» та залишив у силі рішення суду апеляційної інстанції, яким було відмовлено у позовних вимогах щодо скасування дозволу на виконання будівельних робіт
-
Бетон
-
-
- Повідомлень: 6296
- З нами з: 17.12.22
- Подякував: 227 раз.
- Подякували: 623 раз.
-
-
Профіль
-
-
6
3
2
Додано: Вів 23 чер, 2026 17:32
Бетон
теперь раскручивают строительство высотки на Князей Острожских на развилке с Цитадельной. в ходу манипулятивные фотки, на которых обрезаны остальные ЖК по соседству, будто эта башня одна будет там, рассказы про какой-то вид на Лавру, которого нет там и близко и прочую возню хорошо хоть толпы школьников и прочих октивистов и зберигачей спадщины (в виде старого хлева или развалин, которые 100 лет были никому не нужны) сейчас не в ходу. половина свалила патриотично сохранять наследие в Европе, а вторая боится приступить к защите развалин Донецкой области от оккупанта
-
smdtranz
-
-
- Повідомлень: 910
- З нами з: 05.08.13
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 178 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Faceless, Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
25413 |
18142252 |
Вів 23 чер, 2026 18:31 Frant
|
|
|
1380 |
7025473 |
|
|
|
3 |
147795 |
Пон 11 жов, 2021 17:05 _Klim
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|