Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 90159016901790189019 ... 11777>
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 15:49

flyman а буча што Продана?
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 15:52

  vitaliian написав:flyman а буча што Продана?

Буча плацдармом лишається.
Стратегічне місцерозташування між кавалірками Києва і дачею в дальньому пригороді.
Принаймні до завершення ремонтів і заселення кавалірків.
Востаннє редагувалось flyman в Вів 07 гру, 2021 15:53, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34875
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 15:53

  vitaliian написав:flyman а буча што Продана?

это вторая линия обороны, тьху, окружения Киева
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 15:54

  sequence написав:
  vitaliian написав:flyman а буча што Продана?

это вторая линия обороны, тьху, окружения Киева

ага, дача - 1ша лінія на дальніх підступах.. Там на місяць є запасів на випадок Dooms Day - БПЦ.

на недавніх картах захоплення Коростень наш (і Умань наш, бо хасиди), а Київ не наш, то кому би ще переживати

за місяць після БПЦ, думаю буде видно на Схід, Захід, Південь чи на місці лишатися
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34875
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 16:06

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Damien написав:
  Faceless написав:
  BIGor написав:Я лично давно подсчитал, что в Киеве с 3-4 дохода куе в месяц - делать нечего - такие люди не игроки на КРЖН.

Это точно неправда, доказано множеством примеров из окружения

Все оценили НАСКОЛЬКО это неправда, если даже Faceless с закидонами олигарха и тот написал, что можно купить квартиру с меньших доходов? :D
Я с закидонами олигарха? КК, Первый и Прохожий тогда кто? Я всегда писал - я простой пересичный
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34803
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 16:09

  Faceless написав:
Damien написав:
  Faceless написав:Это точно неправда, доказано множеством примеров из окружения

Все оценили НАСКОЛЬКО это неправда, если даже Faceless с закидонами олигарха и тот написал, что можно купить квартиру с меньших доходов? :D
Я с закидонами олигарха? КК, Первый и Прохожий тогда кто? Я всегда писал - я простой пересичный

із 20К грн офіційної держстатівської білої з.п. ?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34875
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 16:23

  Damien написав:Не знаю про остальные, но локация кавалирки на жулянах известна. От какой станции метро она недалеко? Ипподром? Там даже на общественном транспорте не совсем близко, не говоря про пешком. Наверняка и в других двух локациях не лучше.Локация №2 - это Кардачи с твоих слов(тоже наверняка самострой какой-то на дачных участках, как и в Жулянах).Какое там метро?Там его и близко нет. Про локацию №3 мне ничего неизвестно, наверное пропустил

  flyman написав:1 - Іподром, Теремки 20-15 хв. (колись буде 5хв. К.Аврори), Пост-Волиньский 25-30 хв. ровером
Там 2,5км до метро. Гугл показывает, что это 31мин пешком(причем по епеням епеней пешком шлепать) и 25 мин на общественном транспорте. Про Аврору забудь на ближайшие лет 20 точно, я уже говорил. Отличная близость метро. Так можно любую точку на карте ткнуть и будет не хуже
  flyman написав:2 - 5 хв. до ст. Кардачі, 20-25 хв до м. Політех, 10 хв. до шв.трамвая
Здесь точная локация неизвестна, но исходя из того, что 5мин до ЖД станции, то скорее всего тоже самострой на самих дачах. Гугл показывает 44 минуты пешком до м.Политех или 37 минут на общественном транспорте. Близость жд станции? Кому она интересна на практике, если ты только не работаешь прямо возле ЖД вокзала? Куда ты еще с Кардач поедешь, чтоб работа была рядом? На Святошин?))
Близость трамвая? Во-первых трамвая, который идет либо на вокзал(куда и жд), либо на Борщаговку. Во-вторых там далеко не 10минут(и вообще это не близость, а "дальность")
Флай, признайся хотя бы для себя, что "план окружения" - это фикция, в первых двух случаях ты просто взял самый дешевый неликвид в крайне сомнительных локациях(для человека с традиционным мышлением), без нормальных документов, а потом уже совершенные нелогичные действия начал оправдывать неким "планом".
  flyman написав:3 - 5 хв. до метро ПОХа

Здесь даже заинтриговал. Если действительно 3 мин до метро (и это не на вертолете, а пешком), то, возможно, это хороший вариант. Но хороший - он бы и стоил недешево. А делать дорогие покупки - это не в твоих правилах, ты за 1гривну воробья в поле загоняешь :) .
Damien
Аватар користувача
 
Повідомлень: 988
З нами з: 28.04.20
Подякував: 760 раз.
Подякували: 798 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 16:27

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Успіх написав:
  vitaliian написав:ВХод на кржн от 1куе в месяц

Треба додавати - "на холостяка/самотнього вовка".
Але, самотній вовк - будь-де може перекантуватись/заночувати, а от що робити сім'ям хоч з однією дитиною з таким доходом на сім'ю?

І так, зараз посиплеться від інших форумчан - "ну так треба спочатку заробити на квартиру, а вже тоді заводити сім'ю".
Але тут вже попахує якоюсь штучність, не любов'ю...

Коротше, серце кров'ю обливається за молоді/бідні сім'ї.
Невже не можна якусь РЕАЛЬНУ держпрограму придумати для молодих сімей?

Ехххххх, був би я президентом)) я точно щось би на цю тему придумав би!
Наприклад, довкола міста Лева(і довкола інших міст) почав би "Велике будівництво житла для сімей з дітьми".
Наштампував би 100500 висотних мурашників з овноблоку)) малометражків - наприклад, 40м2 - двох-кімнатні і 50м2 - трьошки.
І поселяв би туди сім'ї з дітьми в іпотеку під найнижчі відсотки(майже по собівартості овноблоку) - з мінімальним першим внеском)
Думаю, що за декілька років - нас знову було б 52 лями населення!!! :D

От тоді і лендлорди б завили вовками, а не молоді сім'ї! :D (ну, хіба б здавали в оренду щось з прихованими плінтусами) :)
До чого тут штучність? Удвох скирдувати навпаки краще, а от дітей планувати краще коли вже є свій дах
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34803
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 16:30

  Faceless написав:
  BIGor написав:Я лично давно подсчитал, что в Киеве с 3-4 дохода куе в месяц - делать нечего - такие люди не игроки на КРЖН.

Это точно неправда, доказано множеством примеров из окружения

Я пишу на сейчас. Если у кого-то было 3-4 куе в 2014 году после обвала гривны - то такие люди вполне могли наскирдовать. А тот у кого только сейчас такие доходы - в пролете.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8892
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1333 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 гру, 2021 16:34

  Damien написав:
  Faceless написав:
  BIGor написав:Я лично давно подсчитал, что в Киеве с 3-4 дохода куе в месяц - делать нечего - такие люди не игроки на КРЖН.

Это точно неправда, доказано множеством примеров из окружения

Все оценили НАСКОЛЬКО это неправда, если даже Faceless с закидонами олигарха и тот написал, что можно купить квартиру с меньших доходов? :D

Гостинку в 26 метро в ипенях Борщаговки с ремонтом 1970 года? Или нормальную 2-к около метро соответсвующую доходам в 3-4 куе?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8892
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1333 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 90159016901790189019 ... 11777>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24799 16561384
Переглянути останнє повідомлення
Нед 28 кві, 2024 06:08
rjkz
1347 5438277
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 44821
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама