Житлово-комунальне господарство в контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 38394041
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 12:17

  cherchiltank написав:
  Slon_Nosov написав:
  cherchiltank написав:Доречі жодного разу не мав боргу за комунальні послуги і жодного разу нічого зайвого мені не нараховували - дивно, правда?)


Після того як почали нараховувати якись борги за опалення влітку, я перестав платити зовсім. Чому цифри на місяць гуляють від 60 грн до 300 грн незрозуміло.
Це в них останніх пару років зветься за "існуання системи опалення"... :evil:
До речі опалення увімкнув 25 листопада, в квартирі температура була 21-22, але жінці холодно. За грудень використав 0,6 гкал на палювальну площу: 82.2м2, +-1000 грн, ще +-500 мабуть накинули за мопи, або знову десь дуркують.
Поки що починати сплачувани нараховане бажання немає.



Саме тому борги і нараховують по влітку підбивають загальне споживання будинку - так як половина покази не подає або подає невчасно - не баланс розкидається на всіх)


це не борги, раніше я сплачував лише по лічильнику, якщо не вмикав опалення то було нуль грн, потім постачальники вирішили грабувати незалежно від спожівання тепла. Це наче населення примушують економити і при цьому піднімають тарифи, т.к. апетити обленерго не зменьшуються. Споживаєшь меньше, а плата постійно зростає... :evil:
За тепло, спочатку весною сказали що +-150 грн то корегування, наступногомісяця нуль, потім ще кажуть корегуання але це вже серед літа на +-300 грн. Фінал, третій рік не плачу за опалення... Цікаво, що там з ісковою давністью три роки?
Востаннє редагувалось Slon_Nosov в Суб 13 січ, 2024 12:28, всього редагувалось 3 разів.
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2483
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1050 раз.
Подякували: 702 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 12:19

  Феодал написав:
  cherchiltank написав:Доречі жодного разу не мав боргу за комунальні послуги і жодного разу нічого зайвого мені не нараховували - дивно, правда?)

З такою вдачею можна грати у лотерею
у мене в Укриїні залишилось кілька об*єктів, і по кожному якийсь цікавий борг від 1-2 к грн, одна з моїх історій про квартиру 38м.кв:

зламався у мене лічильник єлектроенергії, зразу оформив заявку, десь місяць прожив без лічильника і рахунок вони мені виставили 1 300 грн/місяць. а за звичай я сплачую по лічильнику 200-300 грн/місяць
Відбулось це в серпні, і платити за цей випадок я не збираюсь.
Ми повинні побудувати справедливе суспільство

а ще постійно різні переформатування, то була одна організація, то друга, то тій переплатив, іншій недоплатив, а потім ще раз переформатування і їх уже три, а гроші "нетудаоплачені" взад не вернеш
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34867
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 12:37

  Slon_Nosov написав:
  cherchiltank написав:
  Slon_Nosov написав:
Після того як почали нараховувати якись борги за опалення влітку, я перестав платити зовсім. Чому цифри на місяць гуляють від 60 грн до 300 грн незрозуміло.
Це в них останніх пару років зветься за "існуання системи опалення"... :evil:
До речі опалення увімкнув 25 листопада, в квартирі температура була 21-22, але жінці холодно. За грудень використав 0,6 гкал на палювальну площу: 82.2м2, +-1000 грн, ще +-500 мабуть накинули за мопи, або знову десь дуркують.
Поки що починати сплачувани нараховане бажання немає.



Саме тому борги і нараховують по влітку підбивають загальне споживання будинку - так як половина покази не подає або подає невчасно - не баланс розкидається на всіх)


це не борги, раніше я сплачував лише по лічильнику, якщо не вмикав опалення то було нуль грн, потім постачальники вирішили грабувати незалежно від спожівання тепла. Це наче населення примушують економити і при цьому піднімають тарифи, т.к. апетити обленерго не зменьшуються. Споживаєшь меньше, а плата постійно зростає... :evil:
За тепло, спочатку весною сказали що +-150 грн то корегування, наступногомісяця нуль, потім ще кажуть корегуання але це вже серед літа на +-300 грн. Фінал, третій рік не плачу за опалення... Цікаво, що там з ісковою давністью три роки?

В нашому ОСББ Теплоенерго офіційно грабуж кожного десь на 200-300 грн. Називається втрати на функціонування с-ми гарячого водопостачання. Різницю між квартирними лічильниками ГВ і загальнобудинковим лічильником тепла розкидують на всі квартири.
Bolt
 
Повідомлень: 2874
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 12:39

  flyman написав:
  Феодал написав:
  cherchiltank написав:Доречі жодного разу не мав боргу за комунальні послуги і жодного разу нічого зайвого мені не нараховували - дивно, правда?)

З такою вдачею можна грати у лотерею
у мене в Укриїні залишилось кілька об*єктів, і по кожному якийсь цікавий борг від 1-2 к грн, одна з моїх історій про квартиру 38м.кв:

зламався у мене лічильник єлектроенергії, зразу оформив заявку, десь місяць прожив без лічильника і рахунок вони мені виставили 1 300 грн/місяць. а за звичай я сплачую по лічильнику 200-300 грн/місяць
Відбулось це в серпні, і платити за цей випадок я не збираюсь.
Ми повинні побудувати справедливе суспільство

а ще постійно різні переформатування, то була одна організація, то друга, то тій переплатив, іншій недоплатив, а потім ще раз переформатування і їх уже три, а гроші "нетудаоплачені" взад не вернеш

Хочеться жити чесно, а ці покидьки постійно нагліють, у мене по всіх об*єктах - є якась трохи фігня (ЖКХ, вода(Ірпіньводоканал-Бучасервіс) електромережі (навів як приклад))
Феодал
 
Повідомлень: 474
З нами з: 18.08.21
Подякував: 26 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 12:55

  flyman написав:ще раз переформатування і їх уже три, а гроші "нетудаоплачені" взад не вернеш
та фиг с ним с переплатой. Ирпень газ с лета не поставляет газ, предварительно все счета оплатил, долгов нет. Вчера присылают долг. шо за хрень, рабочий кабинет где видно все видны все мои оплаты отключен. Просто верь им на слово и плати.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 13 січ, 2024 13:19

Bolt ,

Різницю між квартирними лічильниками ГВ і загальнобудинковим лічильником тепла розкидують на всі квартири.


Якщо лічильники на квартиру є у всіх, на кого повинна різниця розкодуватись?
Вам в будинок прийшло? Чий це рахунок?
Шукайте хто краде.
Hotab
 
Повідомлень: 12105
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2218 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Сер 07 лют, 2024 18:56

Нові тарифи на воду

Raymond
 
Повідомлень: 1365
З нами з: 16.12.08
Подякував: 219 раз.
Подякували: 109 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 11 бер, 2024 19:05

Шановні форумчани, запрошуємо до обговорення:
Комуналка за рік здорожчала: на які послуги найбільше зросли тарифи
Ірина_
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 4108
З нами з: 14.09.13
Подякував: 987 раз.
Подякували: 1957 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 09 кві, 2024 22:13

🔊 Чи можна не платити за комуналку під час воєнних дій? 🇺🇦

💡 Якщо ви користуєтеся комунальними послугами, то, безумовно, вони мають бути оплачені. Але існують ситуації, коли ви можете бути звільнені від цих платежів.

🏡 Якщо ви залишили своє житло і воно залишається не використовуваним понад 30 днів, вам може бути надано звільнення від платежів, за умови надання відповідних документів.

📝 ❗️Зверніть увагу: це стосується лише певних послуг, таких як водопостачання та вивезення сміття. За опалення платити доведеться, адже це централізована послуга.

🏗 Для власників зруйнованого житла існують окремі правила. Необхідно отримати акт про знищення або пошкодження майна та надати його вашому постачальнику послуг.

🚫 Пам'ятайте, мораторій на відключення комунальних послуг за борги було скасовано. Тож будьте уважні і вчасно вирішуйте питання з оплатою!

🛑 Ця інформація не стосується тимчасово окупованих територій або зон бойових дій.
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16603
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 38394041
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2261 596253
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 18:52
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама