|
|
Не відношусь до фанатів ДТЕКа, але виглядає так, що УНІАН, який належить ІВК, випадково "сплутав" трейдерів-імпортерів "ДЕ Трейд" і "Д.Трейд". Відповідно "ДЕ трейд" - трейдер Донбасенерго імпортував значні обсяги е/е. В той час як ДТЕКівський "Д.Трейд" - ні.
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||