|
"Київгаз" виявив порушення в 10% повірених лічильників газу |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 15 лип, 2020 07:47
Пропонуємо до обговорення: За шість місяців 2020 року АТ «Київгаз» повірило 5,3 тис. побутових лічильників, з них – 10% виявилися непридатними до подальшого використання.
Дивися повний текст \"Київгаз\" виявив порушення в 10% повірених лічильників газу.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101028
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 лип, 2020 07:47
роторные счетчики наши Киевские бракуют поголовно на каждой проверке покупал новый пока не поставил новый польский .проблемы кончились.
-
olegalik06
-
-
- Повідомлень: 2
- З нами з: 15.07.20
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 лип, 2020 14:13
olegalik06 написав:роторные счетчики наши Киевские бракуют поголовно на каждой проверке покупал новый пока не поставил новый польский .проблемы кончились.
Дайте ссылку на польский
-
GALeon
-
-
- Повідомлень: 1744
- З нами з: 13.02.18
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 75 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 лип, 2020 19:23
Что-то мало. Наверное, затраты на замену счётчиков в тарифы внести не успели.
-
astatempo
-
-
- Повідомлень: 447
- З нами з: 02.02.15
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 80 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 19 жов, 2020 12:50
Можно не скромный вопрос? Сняли счетчик и???? Перекрыли газ? И нужно сидеть без газа???
-
Галина441
-
-
- Повідомлень: 238
- З нами з: 02.10.19
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 21 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 19 жов, 2020 12:59
Галина441 написав:Можно не скромный вопрос? Сняли счетчик и???? Перекрыли газ? И нужно сидеть без газа???
По "человеконормам" с момента снятия считают.
-
_hunter
-
-
- Повідомлень: 12192
- З нами з: 22.03.15
- Подякував: 15 раз.
- Подякували: 496 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Пон 19 жов, 2020 13:02
_hunter написав: Галина441 написав:Можно не скромный вопрос? Сняли счетчик и???? Перекрыли газ? И нужно сидеть без газа???
По "человеконормам" с момента снятия считают.
отчего же ? считают по среднемесячным от факта потребления
-
Клаус
-
-
- Повідомлень: 1143
- З нами з: 04.10.13
- Подякував: 42 раз.
- Подякували: 63 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 19 жов, 2020 13:04
GALeon написав:olegalik06 написав:роторные счетчики наши Киевские бракуют поголовно на каждой проверке покупал новый пока не поставил новый польский .проблемы кончились.
Дайте ссылку на польский
а зачем самому покупать ? .. газомеры ставятся за счёт газраспредконторы
-
Клаус
-
-
- Повідомлень: 1143
- З нами з: 04.10.13
- Подякував: 42 раз.
- Подякували: 63 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
2347 |
|
|
|
2 |
3056 |
|
|
|
1 |
344 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|