|
Напад росії і білорусі на Україну |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Додано: Вів 23 чер, 2026 10:13
ЛАД написав: Shaman написав:.......... ти ми пам'ятаємо, кого тіпає на псеводнім "твьордий" 
Сифилитики на форуме плодятся. Прямо эпидемия. Причём, похоже, у всех уже 3 стадия - наблюдается необратимое разрушение нервной системы (нейросифилис) с нарушениями мозговой деятельности. Самое плохое в этом, что оно необратимое, вовремя вылечить прозевали, а сейчас уже поздно.
це ти вже плутаєш - це в твого куміра та його стійких послідовників. одна з ознак - вже тридцять п'ять років минуло з розвалу срср - а дехто досі ментально там, й не хоче сприймати реальність, живе у своїх вигаданих спогадах 
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13320
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 842 раз.
- Подякували: 1790 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Вів 23 чер, 2026 10:20
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13320
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 842 раз.
- Подякували: 1790 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Вів 23 чер, 2026 10:45
Shaman написав: - вже тридцять п'ять років минуло з розвалу срср - а дехто досі ментально там, й не хоче сприймати реальність, живе у своїх вигаданих спогадах 
Шо ти мелеш? мож тобі муляє, що людина яка там жила має память про ті часи не вигадану і не сприймає твої байки з методички?
-
Banderlog
-
-
- Повідомлень: 5577
- З нами з: 24.06.14
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
Додано: Вів 23 чер, 2026 11:37
Banderlog написав:Шо ти мелеш? мож тобі муляє, що людина яка там жила має память про ті часи не вигадану і не сприймає твої байки з методички?
Память - штука відносна. Ти був молодший, трава була зеленіша...
-
sashaqbl
-
-
- Повідомлень: 3137
- З нами з: 31.10.19
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 чер, 2026 11:55
sashaqbl написав: Banderlog написав:Шо ти мелеш? мож тобі муляє, що людина яка там жила має память про ті часи не вигадану і не сприймає твої байки з методички?
Память - штука відносна. Ти був молодший, трава була зеленіша...
ну понятно, давай дідові ладу розкажем як воно було насправді. А потом будуть нам через 30 років розказувати, що ми не очевидці подій і живем вигаданими спогадами 
-
Banderlog
-
-
- Повідомлень: 5577
- З нами з: 24.06.14
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Banderlog, sashaqbl і 1 гість
Модератори:
Faceless, Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
35240 |
Чет 14 тра, 2026 05:16 shapo
|
|
|
0 |
35058 |
|
|
|
36 |
337648 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|