Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 18149181501815118152
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2026 10:13

  ЛАД написав:
  Shaman написав:..........
ти ми пам'ятаємо, кого тіпає на псеводнім "твьордий" :lol:

Сифилитики на форуме плодятся. Прямо эпидемия.
Причём, похоже, у всех уже 3 стадия - наблюдается необратимое разрушение нервной системы (нейросифилис) с нарушениями мозговой деятельности.
Самое плохое в этом, что оно необратимое, вовремя вылечить прозевали, а сейчас уже поздно.

це ти вже плутаєш - це в твого куміра та його стійких послідовників. одна з ознак - вже тридцять п'ять років минуло з розвалу срср - а дехто досі ментально там, й не хоче сприймати реальність, живе у своїх вигаданих спогадах :lol:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13320
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2026 10:20

Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13320
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2026 10:45

  Shaman написав: - вже тридцять п'ять років минуло з розвалу срср - а дехто досі ментально там, й не хоче сприймати реальність, живе у своїх вигаданих спогадах :lol:

Шо ти мелеш? :lol:
мож тобі муляє, що людина яка там жила має память про ті часи не вигадану і не сприймає твої байки з методички?
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5577
З нами з: 24.06.14
Подякував: 123 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
2
1
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2026 11:37

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Banderlog написав:Шо ти мелеш?
мож тобі муляє, що людина яка там жила має память про ті часи не вигадану і не сприймає твої байки з методички?

Память - штука відносна. Ти був молодший, трава була зеленіша...
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3137
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2026 11:55

  sashaqbl написав:
  Banderlog написав:Шо ти мелеш?
мож тобі муляє, що людина яка там жила має память про ті часи не вигадану і не сприймає твої байки з методички?

Память - штука відносна. Ти був молодший, трава була зеленіша...
ну понятно, давай дідові ладу розкажем як воно було насправді.
А потом будуть нам через 30 років розказувати, що ми не очевидці подій і живем вигаданими спогадами :lol:
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5577
З нами з: 24.06.14
Подякував: 123 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
2
1
  #<1 ... 18149181501815118152
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Banderlog, sashaqbl і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 35240
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 05:16
shapo
0 35058
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 21:42
buratinyo
36 337648
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 січ, 2026 09:53
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама