Додано: Нед 18 жов, 2020 20:27
Гарна справа для людей - адже трошки менше платити. Добре людям, та не всім. От мені, наприклад, в платіжці, яку я отримав 15 жовтня - чорним по білому написано: за ЦО я винен 3388гр. Я чорнобилець з 86 року, мав відповідні пільги, і раптом такий варіант перерахунку. Не розумію - в чому тут справа, хто рахує, як рахує. Поки телефон регіонального відділу Київтеплоенерго весь час зайнятий, або просто не беруть слухавку, прийом споживачів не проводиться - карантин. Може хтось пояснить в чому тут справа?