|
Бензин і дизпаливо різко пішли в ріст - думка експертів |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 28 жов, 2020 12:12
Пропонуємо до обговорення: Чому так сталося - розбиралися експерти.
Дивися повний текст Бензин і дизпаливо різко пішли в ріст - думка експертів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 28 жов, 2020 12:12
в наших реалиях резко это 3-5 грн...
-
Slon_Nosov
-
-
- Повідомлень: 2660
- З нами з: 13.07.09
- Подякував: 1096 раз.
- Подякували: 740 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 28 жов, 2020 15:32
нефть вроде не дорожает, к чему бы это повышение...?
-
silver63
-
-
- Повідомлень: 7
- З нами з: 10.09.14
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 2 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 28 жов, 2020 19:45
silver63 написав:нефть вроде не дорожает, к чему бы это повышение...?
Она даже подешевела на 3 бакса за последние дни. Но кто же лохам скажет правду, что беня поиздержался на выборах и копилку надо пополнить.
-
Ratatui
-
-
- Повідомлень: 7937
- З нами з: 30.11.12
- Подякував: 119 раз.
- Подякували: 737 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 29 жов, 2020 07:53
Правильно Влюдей і так зарплати мізерні Авони щей і бензин і дизельне паливо підняють і газ ну ащо вони ці бізнесмени дипутати олігархи грошей мають великими мішкамі їм на ціни Насрати може все дорощати а про простий народ ви подумали у*** інакше не скажу бо це вже перебір на все ціни піднімаєте бо вам так хочеться а простий народ як завжди має тирпіти ...
-
bogdan21099ctt
-
-
- Повідомлень: 1
- З нами з: 29.10.20
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 29 жов, 2020 10:21
bogdan21099ctt написав:Правильно Влюдей і так зарплати мізерні Авони щей і бензин і дизельне паливо підняють і газ ну ащо вони ці бізнесмени дипутати олігархи грошей мають великими мішкамі їм на ціни Насрати може все дорощати а про простий народ ви подумали у*** інакше не скажу бо це вже перебір на все ціни піднімаєте бо вам так хочеться а простий народ як завжди має тирпіти ...
Вуйко ты откуда свалился?
-
Ratatui
-
-
- Повідомлень: 7937
- З нами з: 30.11.12
- Подякував: 119 раз.
- Подякували: 737 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 29 жов, 2020 11:16
Усі дивляться на беню? Більше ніж дивно. В цих цінах на бензин закладені такі "подушки" націнок, що наприклад, ОККО дає знижку по картці 3 грн/літр +0,50 грн за ОККО pay та ще +3 грн/літр може додаватися за поїздки з blablacar. Виходить загальна знижка 6,50 грн на одному літрі, і навіть така ціна їм вигідна. В Америці ціна бензину приблизно $0,65-$0,67 за літр або $2.50 за галон. Виходить американці сплачують за 1 літр близько 19 грн, а українці- 27 грн. От і рахуйте різницю. "Дякую" усім хто обрав для нас зелену плісняву та дилетантів, нажаль за усе в житті треба платити. Шкода що заплатять чесні та порядні і зовсім не маю співчуття до дебілів та біомаси, як правильно назвав виборців свого сина тато преЗедента.
-
Sonya
-
-
- Повідомлень: 95
- З нами з: 09.12.14
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 43 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 29 жов, 2020 19:43
Sonya написав:Усі дивляться на беню? Більше ніж дивно. В цих цінах на бензин закладені такі "подушки" націнок, що наприклад, ОККО дає знижку по картці 3 грн/літр +0,50 грн за ОККО pay та ще +3 грн/літр може додаватися за поїздки з blablacar. Виходить загальна знижка 6,50 грн на одному літрі, і навіть така ціна їм вигідна. В Америці ціна бензину приблизно $0,65-$0,67 за літр або $2.50 за галон. Виходить американці сплачують за 1 літр близько 19 грн, а українці- 27 грн. От і рахуйте різницю. "Дякую" усім хто обрав для нас зелену плісняву та дилетантів, нажаль за усе в житті треба платити. Шкода що заплатять чесні та порядні і зовсім не маю співчуття до дебілів та біомаси, як правильно назвав виборців свого сина тато преЗедента. Акцызы и прочие налоги приняты лет пяток назад и зелёный тут не при делах. А в штатах цена на топливо очень сильно скачет. Если в какой-то убитой Монтане будет2,50 то в Калифорнии все 4,50. И кстати при шоколадном дерьме платили по 33 за дизель и 35 за бензу и все живые были.
-
Ratatui
-
-
- Повідомлень: 7937
- З нами з: 30.11.12
- Подякував: 119 раз.
- Подякували: 737 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1169 |
|
|
|
5 |
2297 |
|
|
|
1 |
4055 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|