|
Фонд гарантування дав пояснення щодо підвищення... |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 02 лис, 2020 11:37
Пропонуємо до обговорення: Про це йдеться в повідомленні на сторінці ФГВФО.
Дивися повний текст Фонд гарантування дав пояснення щодо підвищення гарантованої суми відшкодування вкладів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 02 лис, 2020 11:37
Как они уже надоели с этой болтовнёй, сейчас 200, а им сразу цель 100 000 евро в голове или 600 т грн. О великие экономисты, между 200 и 600 больше никаких циферок нет? Ну там 300, или 400, может 500?!
-
Rainbow
-
-
- Повідомлень: 3328
- З нами з: 23.09.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 02 лис, 2020 13:02
триндуни та й годі. із пустого в порожнє переливають роками.
-
folker
-
-
- Повідомлень: 230
- З нами з: 10.02.09
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 7 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 02 лис, 2020 13:06
Дайош 500!
-
Investor_K
-
-
- Повідомлень: 12179
- З нами з: 21.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 927 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 02 лис, 2020 14:04
То коли ж буде перше підвищення?
-
0mage0
-
-
- Повідомлень: 2586
- З нами з: 17.03.14
- Подякував: 56 раз.
- Подякували: 415 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 02 лис, 2020 14:48
OmageO, когда в стране останется пару сотен депозитов))) Вот тогда их полностью и гарантируют))
-
sveneld83
-
-
- Повідомлень: 60
- З нами з: 05.08.19
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 7 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 02 лис, 2020 15:02
Пусть с 200 до 600 увеличат (гривна в 3-4 раза как раз и девальвировла), НО валютные вклады - пусть в валюте и возмещают. Не для того человек вкладывает валюту под 1% годовых, чтобы в конце украинские сантики получить.
-
Grover
-
-
- Повідомлень: 241
- З нами з: 05.04.11
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 56 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 02 лис, 2020 15:27
Rainbow написав:Как они уже надоели с этой болтовнёй, сейчас 200, а им сразу цель 100 000 евро в голове или 600 т грн. О великие экономисты, между 200 и 600 больше никаких циферок нет? Ну там 300, или 400, может 500?!
100 тыс евро, это 3,3 млн. в хрювне, не 600к
-
summacut
-
-
- Повідомлень: 2225
- З нами з: 19.11.08
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 420 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 02 лис, 2020 16:27
Можна почати з 300 тисяч, а там далі побачимо. Головне рух вперед, а не болтологія.
-
espanol
-
-
- Повідомлень: 289
- З нами з: 24.02.14
- Подякував: 172 раз.
- Подякували: 30 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 02 лис, 2020 16:31
summacut я знаю. Повышение с 200 до 600 - это, чтобы хотя бы вернуться к домайданному уровню, если считать в валюте. Уровень жизни, зарплат, экономики не вырос существенно относительно 2013 года, так что объективных предпосылок к планке в 100тыс. евро нет. Однако, существенным моментом европейского гарантирования вкладов является то, что при близких процентных ставках (0.25-1%) - возмещение, в случае чего, происходит В ЕВРО, а не украинскими сантиками. Не вижу никакого смысла размещать валюту в украинской банковской системе с такими условиями при схожих процентных ставках.
-
Grover
-
-
- Повідомлень: 241
- З нами з: 05.04.11
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 56 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
774 |
|
|
|
1 |
1067 |
|
|
|
2 |
2770 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|