Діти медиків, які померли від коронавірусу, будуть...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Чет 05 лис, 2020 07:19

Діти медиків, які померли від коронавірусу, будуть...

Пропонуємо до обговорення:
Про це йдеться в повідомленні на сайті Президента, передають Українські Новини.

Дивися повний текст Діти медиків, які померли від коронавірусу, будуть вступати до ЗВО за пільгами.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 лис, 2020 08:51

Что угодно посмертно, лишь бы при жизни не платить.
Dikoy
 
Повідомлень: 1291
З нами з: 19.03.09
Подякував: 4 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 лис, 2020 10:52

вместо того чтобы выплатить нормальную страховку (а там уже пусть дети сами решают куда потратить деньги - на учебу, жилье или просто проесть) мы будем снова плодить студентов которые пошли учиться просто потому "льготы", а кого-то кто действительно мог выучиться по зову души - отодвинем.
RomanTik
 
Повідомлень: 3377
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 лис, 2020 10:54

Re: Діти медиків, які померли від коронавірусу, будуть...

Ну все таки лучше чем ничего.
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12179
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 927 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 лис, 2020 12:10

А якщо від грипу помер?
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2586
З нами з: 17.03.14
Подякував: 56 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 лис, 2020 19:19

  0mage0 написав:А якщо від грипу помер?

От гриппа - дулю с маком.
Dear_Sir
 
Повідомлень: 1833
З нами з: 20.05.08
Подякував: 157 раз.
Подякували: 690 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 лис, 2020 20:26

  Dear_Sir написав:
  0mage0 написав:А якщо від грипу помер?

От гриппа - дулю с маком.

А если от ковида, но не медик - тоже
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16191
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4482 раз.
 
Профіль
 
3
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 06 лис, 2020 10:44

Re: Діти медиків, які померли від коронавірусу, будуть...

  RomanTik написав:мы будем снова плодить студентов которые пошли учиться просто потому "льготы", а кого-то кто действительно мог выучиться по зову души - отодвинем.
В стране действует отрицательная селекция. Что вы хотите. Льготы детям участиков АТО, сиротам, инвалидам, многодетные семьи, медикам, .. и вот вопрос а обычным детям место хоть остается? Я понимаю льготы - когда повышенная стипендия, гарантировано и бесплатно место в общаге, бесплатный проезд и пр... но именно к знаниям льгот быть не должно. введите еще льготы на защиты диссертаций например)).
Джон
 
Повідомлень: 2016
З нами з: 16.03.17
Подякував: 71 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 лис, 2020 10:50

  Джон написав:
  RomanTik написав:мы будем снова плодить студентов которые пошли учиться просто потому "льготы", а кого-то кто действительно мог выучиться по зову души - отодвинем.
В стране действует отрицательная селекция. Что вы хотите. Льготы детям участиков АТО, сиротам, инвалидам, многодетные семьи, медикам, .. и вот вопрос а обычным детям место хоть остается? Я понимаю льготы - когда повышенная стипендия, гарантировано и бесплатно место в общаге, бесплатный проезд и пр... но именно к знаниям льгот быть не должно. введите еще льготы на защиты диссертаций например)).

Толерастия по-украински
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16191
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4482 раз.
 
Профіль
 
3
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 06 лис, 2020 21:48

  Джон написав:
  RomanTik написав:мы будем снова плодить студентов которые пошли учиться просто потому "льготы", а кого-то кто действительно мог выучиться по зову души - отодвинем.
В стране действует отрицательная селекция. Что вы хотите. Льготы детям участиков АТО, сиротам, инвалидам, многодетные семьи, медикам, .. и вот вопрос а обычным детям место хоть остается? Я понимаю льготы - когда повышенная стипендия, гарантировано и бесплатно место в общаге, бесплатный проезд и пр... но именно к знаниям льгот быть не должно. введите еще льготы на защиты диссертаций например)).

Даешь льготы на членство в верховной раде! )))
RomanTik
 
Повідомлень: 3377
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 230
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 10:57
TUR
1 468
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2026 11:26
exdorados
1 885
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама