|
Реконструкція та знесення застарілого житла: як... |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 05 сер, 2021 16:57
_hunter написав: 0mage0 написав:Зараз успішно тулять свічки у дворах старих будинків. Уявіть, що буде, якщо старі будинки прибрати. Вимоги, гадаю, не проблема, якщо знати куди занести.
Де зв'язок? 5-ти поверховий хрущ навіть в теорії не може перекрити більше чверті 20-ти поверхівки. А ось одна висотка цілком може повністю затінити одну сторону іншої висотки.
Або 5-поверхівки, яка там вже давно була. Загалом, ви всерйоз вважаєте, що хтось зважає на ці норми?
-
0mage0
-
-
- Повідомлень: 2586
- З нами з: 17.03.14
- Подякував: 55 раз.
- Подякували: 415 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 05 сер, 2021 16:59
_hunter написав: 0mage0 написав:Зараз успішно тулять свічки у дворах старих будинків. Уявіть, що буде, якщо старі будинки прибрати. Вимоги, гадаю, не проблема, якщо знати куди занести.
Де зв'язок? 5-ти поверховий хрущ навіть в теорії не може перекрити більше чверті 20-ти поверхівки. А ось одна висотка цілком може повністю затінити одну сторону іншої висотки. Або 5-поверхівки, яка там вже давно була. Загалом, ви всерйоз вважаєте, що хтось зважає на ці норми?[/quote] Это к чему было? То, что я вижу из строящегося/недавно построенного -- таки да.
-
_hunter
-
-
- Повідомлень: 10646
- З нами з: 22.03.15
- Подякував: 15 раз.
- Подякували: 492 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
4 |
497 |
|
|
3 |
1098 |
|
|
1 |
634 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|