|
Маск заперечив, що його супутники витісняють конкурентів |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 30 гру, 2021 18:36
Пропонуємо до обговорення: Ілон Маск відповів на критику про те, що супутники його проекту Starlink займають занадто багато місця в космосі, і заявив, що на орбітах навколо Землі вистачить місця для "десятків мільярдів" супутників.
Дивися повний текст Маск заперечив, що його супутники витісняють конкурентів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 100533
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 30 гру, 2021 18:36
При этом скромно умолчав, что у автомобиля всегда есть водитель, который смотрит куда он едет и уворачивается от препятствий. Да и то, если кто-то забыл, первое автостолкновение произошло в Лондоне, когда там на весь город было всего два автомобиля. У спутников с этим куда хуже.
-
moveton
-
-
- Повідомлень: 5956
- З нами з: 23.03.18
- Подякував: 74 раз.
- Подякували: 733 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
7
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
1 |
559 |
|
|
42 |
7428 |
|
|
3 |
1035 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|