ПУМБ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 527528529530531 ... 537>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

ПУМБ 3.3 5 67
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
13%
9
2- Погане. Некомпетентне.
18%
12
3- Задовільне. Хотілося б краще.
16%
11
4- Добре. Як і повинно бути.
31%
21
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
21%
14
Всього голосів : 67
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2024 10:56

  Ferlakur написав:
  PUMB написав:Ferlakur
Вітаємо!
Дана функція задля зручності нашим клієнтам, аби вони мали нагадування та вчасно робили оплати, проте за Вашим бажанням ми, звичайно, зафіксуємо та розглянемо дану пропозицію.

Зручність клієнтам - це коли вони можуть самостійно обрати, отримувати повідомлення, чи ні.

А, іще, зробіть будь ласка, щоб квитанції по оплаті можна було відмітити і скачати за один раз, а не кожну окремо. Це особливо бажано, коли оплатив комуналку по трьох адресах по десять постачальників у кожній.

Вітаємо!

Наразі Ваші пропозиції розглянуті та вже вирішуються на рівні технічних команд нашого банку. Остаточно доопрацювання будуть виконані виходячи з технічних можливостей систем. Дякуємо, що допомагаєте нам ставати кращими. Бажаємо Вам гарного і тихого дня!
PUMB
Аватар користувача
Представник банку
 
Повідомлень: 3118
З нами з: 19.07.11
Подякував: 796 раз.
Подякували: 201 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2024 11:00

  PUMB написав:Наразі Ваші пропозиції розглянуті та вже вирішуються на рівні технічних команд нашого банку. Остаточно доопрацювання будуть виконані виходячи з технічних можливостей систем.

Оце діло!
Ferlakur
 
Повідомлень: 4594
З нами з: 14.10.08
Подякував: 297 раз.
Подякували: 299 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2024 11:13

  PUMB написав:quadro_tony_da
Вітаємо!

Хочемо зазначити, що, відповідно до діючих тарифів "ВсеКАРТА", перекази коштів на картку будь-якого банку України здійснюються без комісії, проте по кредитній карті "ВсеМОЖУ Online" будь-які перекази з рахунку (власні або кредитні кошти) відбуваються з комісією 2.99%.


Хіба?
В ДКБО (ст.88) написано:

Перерахування грошових коштів з рахунку Клієнта Банку на користь Клієнта Банку (у тому числі між власними рахунками Клієнта) без використання платіжної картки в межах залишку власних коштів:

- через Систему «Інтернет-банкінг» - Входить у вартість тарифу за перерахування грошових коштів з рахунку Клієнта Банку на користь клієнта іншого банку без використання платіжної картки


Для кредитних коштів - так, 2,99% (на тій же сторінці).
Ferlakur
 
Повідомлень: 4594
З нами з: 14.10.08
Подякував: 297 раз.
Подякували: 299 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2024 11:34

  v57 написав:фемінітив звучить ще якось не звично😀

кем работаешь? - фахивчиной :mrgreen:
nekefer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1006
З нами з: 24.10.14
Подякував: 65 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2024 12:42

2 роки тому за моїм зверненням Пумб зареєстрував сервіс проплати мого ОСББ Проте рік тому ОСББ змінило номер рахунку для отримання коштів, і я звернувся повторно листом в ПУМБ з цього питання, на що отримав відповідь,що Сервіс мого ОСББ уже зареєстрований в ПУМБ Online і Реквізити Отримувача актуальні, підтверджені Партнером Банку і якщо я бажаю сплатити послуги Отримувача по реквізитах, які вказав Постачальник послуг у квитанції - сплату можливо виконати, вказавши реквізити самостійно за допомогою сервісу "Платіж по IBAN" Але "Платіж по IBAN" не окешбечується і тому я повернувся в Приват24 Чи є якийсь інший вихід?
Arom
 
Повідомлень: 31
З нами з: 19.11.20
Подякував: 2 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2024 13:06

PUMB значить або ви передивлялись не те відео, або хтось обманює і ніякого відео немає
бо з пам'яттю у мене все добре

а що стосовно рекомендації спробувати платіж пізніше, це ніяк не допомогло так як платежі вже були проведені

а що стосовно комісій за переказ не кредитних коштів з кредитної картки, вам є що відповісти? бо наведені вище паном Ferlakur цитати з тарифів карти не відповідають вашим словам
quadro_tony_da
Аватар користувача
 
Повідомлень: 62
З нами з: 05.04.24
Подякував: 2 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2024 13:08

Arom
Вітаємо! Написали Вам у приватні повідомлення для уточнення деталей щодо реквізитів постачальника.
PUMB
Аватар користувача
Представник банку
 
Повідомлень: 3118
З нами з: 19.07.11
Подякував: 796 раз.
Подякували: 201 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2024 23:21

Ferlakur Спеціально перевірив сповіщення по трьох адресах приходить 2-го числа по 4-х 15-го.
pavyak
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2544
З нами з: 15.02.10
Подякував: 30 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 00:41

  quadro_tony_da написав:негативний досвід
в банку при оформленні дебет + кредитки ВСе карта мені сказали перекази на любі картки БЕЗ комісій. Далі я виявляю що з кредитки комісія все ж таки є, і кидаю спочатку з кредитки на дебет (між власними рахунками), а потім з дебет карти вже на любі картки без комісій. Наче все ок АЛЕ
приходить повідомлення "дякую за погашення кредитної заборгованості комісія 1800 майже"
При цьому кредитні кошти я навіть не чіпав.

пишу в чат що за хня, і цього мінуса ніде нема також в історії
- ой ви мали не просто перекидувати з карти на карту, а зайти на дебет карту, нажати поповнити карту, далі нажати - з іншої карти, далі ввести дані кредитки і тільки тоді комісій не буде.

по-перше обман на відділенні, по друге обман в додатку бо писало комісія 0, по третє виписку зробити щоб подивитись цю приховану комісію можна тільки в кінці місяця.

Мені у київському відділенні (Позняки, Княжий Затон) з самого початку сказали - "комісія 2.99% на всі перекази".
Я з ВсеМожу навіть не намагався кидати кудись гроші.
Я з неї тільки витрачав гроші і потім погашав борг.
А для переказів - ВсеКарта.
Тільки не "тягніть" з неї, бо це платно.
"Штовхайте" через ПУМБ Онлайн, тобто вихідний платіж через ПУМБ Онлайн на інший банк.
Sanyok77
Аватар користувача
 
Повідомлень: 589
З нами з: 31.08.13
Подякував: 23 раз.
Подякували: 35 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 10:00

  Sanyok77 написав:
  quadro_tony_da написав:негативний досвід
в банку при оформленні дебет + кредитки ВСе карта мені сказали перекази на любі картки БЕЗ комісій. Далі я виявляю що з кредитки комісія все ж таки є, і кидаю спочатку з кредитки на дебет (між власними рахунками), а потім з дебет карти вже на любі картки без комісій. Наче все ок АЛЕ
приходить повідомлення "дякую за погашення кредитної заборгованості комісія 1800 майже"
При цьому кредитні кошти я навіть не чіпав.

пишу в чат що за хня, і цього мінуса ніде нема також в історії
- ой ви мали не просто перекидувати з карти на карту, а зайти на дебет карту, нажати поповнити карту, далі нажати - з іншої карти, далі ввести дані кредитки і тільки тоді комісій не буде.

по-перше обман на відділенні, по друге обман в додатку бо писало комісія 0, по третє виписку зробити щоб подивитись цю приховану комісію можна тільки в кінці місяця.

Мені у київському відділенні (Позняки, Княжий Затон) з самого початку сказали - "комісія 2.99% на всі перекази".
Я з ВсеМожу навіть не намагався кидати кудись гроші.
Я з неї тільки витрачав гроші і потім погашав борг.
А для переказів - ВсеКарта.
Тільки не "тягніть" з неї, бо це платно.
"Штовхайте" через ПУМБ Онлайн, тобто вихідний платіж через ПУМБ Онлайн на інший банк.


І що шо вам сказали.Яким чином це відміняє те що людині сказали протилежне?З досвіду знаючи якість і кваліфікацію операционісток на відділеннях можна сказати що вам пощастило що попалася толкова.
посетитель
 
Повідомлень: 1076
З нами з: 22.12.18
Подякував: 5 раз.
Подякували: 142 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 527528529530531 ... 537>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама