Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 79157916791779187919 ... 8149>
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 21:00

  Hotab написав:whois2010
Приватний сектор не має водогіну та каналізації, питну воду завозять та зберігають в спеціальних колодязях-басейнах. Багатоповерхівки не мають опалення, на першіих поверхах обладнанні "топочниє" на дровах та вуглі, скрізь стирчать димові труби.
Путін це зробив з містом?

А путін іде на танку щоб відновити?
Цікаві підходи. Гірше буде всім без винятку.

Давайте беземоційно, я навів три приклади з сучасного життя некиян. Бо флер пише "ах, какая разруха" на московії. То я у відповідь пишу, що у нас у райцентрі нема промисловості, роботи, газу, а воду носять у відрах. То як цим людям можна зробити виживання ще гіршим? Гречкосій читає про зеленого міністра, якого обвинувачують у крадіжці на сотні мільйонів і якого вже відпустили за 75 мільйонів, але навіть не відсторонили від посади. От цей гречкосій чує заклики йти воювати за що? За свій туалет-дірку в землі, бо ні совєти, ні вільна не спромоглися побудувати каналізацію в місті, водопровід та газ. Що йому гірше зробить путін? Забере дірку-сральню? Які плюси? Є громадяни, які діями/бездіяльністю влади доведенні до стану тварин, вони виживають. Звісно, можна сказати: капіталізм, влада нічого не винна громадянам (ви ж пам"ятаєте "я вам нічєго нє должєн"?). Ну, то в такому випадку і гречкосій державі не винен.
whois2010
 
Повідомлень: 471
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 21:14

  dimo_0n написав:
  холява написав:Те що ви написали дуже потворне , тому вас і викинули з іншої вітки .

Так, потворне. Але це моє бачення. Щось можете відповісти окрім відчуттів?
Ну може я десь збрехав, або якось не так розумію? Тільки без телемарафоних лозунгів...

в чому питання ? Чи є для неімущого різниця де жити в росії чи в Україні? Може для когось і краще буде під росією. Тільки не на окупованих територіях. Тут війна. І вас рано чи пізно заберуть на фронт. Прорвуться вони далі то з часом і через вашу нерухомість пройде лінія фронта і ваші рідні попадуть під обстріли. Хочете здатись на фронті? Ну попробуйте. ) тіки я одкрию секрет. Зара не дуже охоче беруть полонених , а коли беруть то не всіх доводять. :) сьогодні були од нас люди в запоріжжі. Таки ці долботятли взялись за голову. Мобілізація йде повним ходом . Пізно канєшно но краще пізно. Так що є шанс скоро побачимось . Так шо заокругляйте діла й лічіть зуби.
P/s бажаю, удачі й достойно себе проявити на ЛБЗ. Як і решті шановного паньства.
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1016
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 21:20

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Та що тут спорити: поки в москалів є гроші, то жити москалям краще, особливо тим, хто влаштувався на воєнний завод і до нього ще не долетіли дрони. Але гроші вже закінчуються і в них життя починає погіршуватись, тому запасаємось попкорном...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3075
З нами з: 29.07.22
Подякував: 546 раз.
Подякували: 388 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 21:27

  whois2010 написав:
  Hotab написав:whois2010
Приватний сектор не має водогіну та каналізації, питну воду завозять та зберігають в спеціальних колодязях-басейнах. Багатоповерхівки не мають опалення, на першіих поверхах обладнанні "топочниє" на дровах та вуглі, скрізь стирчать димові труби.
Путін це зробив з містом?

А путін іде на танку щоб відновити?
Цікаві підходи. Гірше буде всім без винятку.

Давайте беземоційно, я навів три приклади з сучасного життя некиян. Бо флер пише "ах, какая разруха" на московії. То я у відповідь пишу, що у нас у райцентрі нема промисловості, роботи, газу, а воду носять у відрах. ..

Хуіс, я наведу більше прикладів)))
У кожному четвертому домогосподарстві рф до цих пір немає газу. Як вам?
https://www.currenttime.tv/a/russia-lac ... 319404.htm
Ви десь були в рф коли-небудь? Бачили їх життя на власні очі? Щоб ви розуміли наведу ще один приклад. У 2006 році в місті Ярославль у приватному секторі ще не було водопроводу. Це обласний центр, 4 години від Москви на електричці. Мені довелося по справам приїхати. Є інші приклади, які мене здивували на рф, не буду всі наводити.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4966
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1190 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 21:30

  flyman написав:
  Banderlog написав:
  Shaman написав:я часто наводжу паралелі з 2СВ - там наче зрозуміло з акцентами. так от в 33-38 роках в Німеччині пересічному теж непогано жилося - якщо не єврей, не гей, не комуніст. але до того ж в 33 ніхто не хотів воювати, а в 39 вже ніхто не питав. й наче всім зрозуміло, що та влада була злочинна.

в Раші зараз теж саме. по-перше, їх рівень життя - це лише наслідок наявності вуглеводнів. ба більше, їхня мобілізація показує, що навіть незважаючи на їх нафту, десь в глибинці така срака, що в Україні просто не існує такого.

що зміниться? а ви спитайте кримських татар, що змінилося? якщо хтось є свідком Єгови чи просто баптистом - що для них зміниться?
хороше питання. Чого ж свідків і баптистів в окопах нема? Якого хріну за них мають воювати православні? ) не хотять на фронт? В тюрму ! Як і любого . Тоді буде порядок!

так вони вірюючі, їм віра в Христа конає за отмазку
свідки взагалі не християни вони не визнають Святу Трійцю а ще вірять що всі не свідки перемруть а в свідків буде рай прям тут на землі і вони будуть жити в наших будинках і по наших садах. Тіки за цю хєрь до них варто придивитись...
про 50ків і прочіх баптистів -харизматів. Як так вийшло що за сша їм воювати не западло а за нас западло?
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1016
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 21:35

  budivelnik написав:
  yanyura написав:Отличия в датах не замечаете?
Я помітив
Проблема ОЗВУЧЕНА 23-05-2023
Проблема ВИРІШЕНА 01-06-2023
Як на мене -6 днів на вирішення проблеми -це вау-швидко
ПС
Я розумію що проблема виникла 22-02-2022 року....Тобто до її озвучування існувала 455 днів.


Для тех, кто получил ранение дополнительная выплата есть. Выделил в тексте абзацы, которые указывают на ситуации, где выплата будет гривен 800.

Які виплати здійснюються військовослужбовцям Збройних Сил України, зарахованим у розпорядження.

Грошове забезпечення військовослужбовцям, зарахованим у розпорядження відповідних командирів, виплачується в розмірі грошового забезпечення, яке військовослужбовці отримували за займаними посадами до зарахування в розпорядження, але не більше ніж два місяці.

Грошове забезпечення військовослужбовцям після перебування у розпорядженні понад два місяці виплачується в розмірі окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років.


Військовослужбовцям, які у зв’язку з пораненням (контузією, травмою або каліцтвом), пов’язаним із захистом Батьківщини, визнані військово-лікарською комісією обмежено придатними до військової служби або непридатними до військової служби з переоглядом через
6 - 12 місяців та зараховані у розпорядження відповідних командирів, протягом двох місяців з дня зарахування у розпорядження (без врахування часу перебування у відпустці та на лікуванні) виплачується грошове забезпечення (без урахування додаткової винагороди) за останньою займаною посадою у повному обсязі.

Після перебування у розпорядженні понад два місяці і до закінчення перебування у розпорядженні таким військовослужбовцям щомісячно виплачується оклад за військовим званням, надбавка за вислугу років та додаткова винагорода у розмірі 20 100 гривень.

Проте, військовослужбовцям, які за висновком військово-лікарської комісії не придатні до військової служби у Десантно-штурмових військах, морській піхоті Військово-Морських Сил, Силах спеціальних операцій але придатні до військової служби для здійснення виплати додаткової винагороди у розмірі 20 100 підстав немає.

У такому разі виплата грошового забезпечення у повному обсязі поновиться, за умови призначення та вступу військовослужбовців до виконання обов’язків за посадами в інших видах Збройних Сил України.


https://www.mil.gov.ua/zvernennya-groma ... ennya.html
tumos
 
Повідомлень: 1858
З нами з: 12.03.09
Подякував: 17 раз.
Подякували: 190 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 21:41

  fler написав:
У кожному четвертому домогосподарстві рф до цих пір немає газу. Як вам?
https://www.currenttime.tv/a/russia-lac ... 319404.htm
Ви десь були в рф коли-небудь? Бачили їх життя на власні очі? Щоб ви розуміли наведу ще один приклад. У 2006 році в місті Ярославль у приватному секторі ще не було водопроводу. Це обласний центр, 4 години від Москви на електричці. Мені довелося по справам приїхати. Є інші приклади, які мене здивували на рф, не буду всі наводити.

Дані за 2015 рік, але не думаю, що значні зміни з того часу:
"зручності" у українців
- водопровід у 60%(!!!)
- каналізація у 60%(!!!)
- газ у 83%
За вашими словами, а ви ніколи не пишете неправду, 75% московитів з газом. Це геть не погано. У нас 83%
А по наведеним мною прикладам з життя у сучасних українських міст-сел, що скажете, у нас не гірше, чи у нас не краще, ніж у московитів?
Востаннє редагувалось whois2010 в Нед 28 кві, 2024 21:48, всього редагувалось 2 разів.
whois2010
 
Повідомлень: 471
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 21:41

  Дюрі-бачі написав:
  Bobua написав:москволота штурмує Нью-Йорк
Ну кілька разів такі новини були https://suspilne.media/637776-akso-avdi ... -nu-jorka/


Поблизу Нью-Йорка лінія фронту не рухалась з початку військових дій на сході у 2014-му.


І плюс на карті дива -- ніяких позначок про ворожі військ.частини і, відповідно, ніяких стрілок нападу. 😁

Розмови “о... по нас стріляють, нас бомблять...” -- але як інакше? Які вояки скажуть “та у нас тут курорт”?
Показово інше -- оті глибокі окопи ненакриті. Не бояться ні дронів, ні розривних касет...
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2151
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 22:01

Tumos
Цікаво сформульовано.
Треба декілька разів читати, щоб уяснити, і то питання залишаться))

Хто ж ті всл, які після ВЛК "придатні до військової служби, але "не придатні до військової служби у Десантно-штурмових військах, морській піхоті Військово-Морських Сил, Силах спеціальних операцій", і щоб їх тримали в розпорядженні понад два місяці?!

Тобто це звичайні всл...
Незрозуміло тільки чому їх не призначають на посади (звичайних військ), а тримають в розпорядженні командира понад два місяці...)))

Офігітельна штука це перебування в розпорядженні... Колись більше півроку був в ньому... (по суто об'єктивним обставинам).
Формально - ні посади, ні обов'язків... Лафа.
По суті підпорядковуєся лише командиру частини...

В мене лафа не получалась ... навпаки -- нашару по ЛА стрибав - "бетонку" тобто аеродромні не платили; технічку не видавали.

А люди, я так розумію, можуть навіть дома сидіти..., а вислуга років йде. У цьому "в розпорядженні командира")))
І навіть юридично важко прискіпатись, щоб так серйозно.
А якщо не вдома, то і овсі ....законна лафа.

Хоча справедливості раді -- отак в розпорядженні можуть тримати оту десантуру, морпіхів, ссо-шників, поки досягнуть стану придатності своїх цих військ.
В себе тримати. Щоб не віддавати в звичайні війська своїх людей.
Тоді - да, виходить на 800 гривнях чекай...
detroytred
 
Повідомлень: 28525
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 22:09

  whois2010 написав:А по наведеним мною прикладам з життя у сучасних українських міст-сел, що скажете, у нас не гірше, чи у нас не краще, ніж у московитів?

Тепер видно, що на кацапії ви ніколи не були. Інакше це питання у вас би не виникло.
Давайте розглянемо загальновідомі приклади. Чому військові кацапи крали унітази з України? Унітази, причому не нові теж, Карл! Чи це не говорить про їх рівень життя? А скільки відосів, як вони ̶о̶к̶у̶ї̶в̶а̶л̶и̶ дивувалися, коли заходили в наші сільські хати?! З чого б це, якщо у них життя краще?
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4966
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1190 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 79157916791779187919 ... 8149>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Shaman і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 33193
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 194721
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 636800
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама