Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 81538154815581568157 ... 8567>
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 13:22

  sens написав:що це за телефон за 55 грн на місяць

https://www.lycamobile.ua/uk/bundles/#/allinone
даже по 30 есть
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23654
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2401 раз.
Подякували: 3354 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 14:07

Горячим поклонникам Порошенко.
Как известно, лидер фракции "ЕС" в Верховной Раде Петр Порошенко призвал Германию прекратить финансовую помощь украинцам, которые выехали за границу.

Требование Порошенко не финансировать помощь украинским беженцам за границей, имея двух сыновей, которые скрываются в Лондоне – это лицемерие. Об этом пишет эксперт Сергей Иванов.
.........

https://www.unian.net/politics/trebuya-ot-es-ne-pomogat-ukraincam-za-granicey-poroshenko-dolzhen-nachat-so-svoih-synovey-sbezhavshih-v-london-ekspert-12635394.html
Без комментариев.
Востаннє редагувалось ЛАД в Вів 14 тра, 2024 14:09, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28981
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 14:13

  ЛАД написав:Горячим поклонникам Порошенко.
Как известно, лидер фракции "ЕС" в Верховной Раде Петр Порошенко призвал Германию прекратить финансовую помощь украинцам, которые выехали за границу.

Требование Порошенко не финансировать помощь украинским беженцам за границей, имея двух сыновей, которые скрываются в Лондоне – это лицемерие. Об этом пишет эксперт Сергей Иванов.
.........

https://www.unian.net/politics/trebuya-ot-es-ne-pomogat-ukraincam-za-granicey-poroshenko-dolzhen-nachat-so-svoih-synovey-sbezhavshih-v-london-ekspert-12635394.html
Без комментариев.


Ну да ...
Зеленский считает, что помощь беженцам за границей должна поступать в бюджет Украины. А потом — распределяться Киевом
«Бывает так, что человек получает поддержку и от вас, и от нас (из бюджета Украины — ред.). Так бывает. Я сейчас не об украинцах в Германии, я обобщаю. Для нас было бы гораздо лучше, если бы Германия поддерживала украинцев, давая деньги в бюджет Украины. А потом Украина уже перераспределяла бы эти деньги в зависимости от того, где находится этот человек», — сказал президент.


А сын Мосейчук за границей - не лицемерие
Арестович за границей - тоже не лицемерие

Смиявсь ... :)
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9816
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 14:16

  ЛАД написав:Горячим поклонникам Порошенко.
Как известно, лидер фракции "ЕС" в Верховной Раде Петр Порошенко призвал Германию прекратить финансовую помощь украинцам, которые выехали за границу.

Требование Порошенко не финансировать помощь украинским беженцам за границей, имея двух сыновей, которые скрываются в Лондоне – это лицемерие. Об этом пишет эксперт Сергей Иванов.
.........

Без комментариев.

Зверніться до британського парламенту, нехай теж зупинять фінансування синів порошенка на користь ЗСУ.
whois2010
 
Повідомлень: 541
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 14:16

  ЛАД написав:Горячим поклонникам Порошенко.
Как известно, лидер фракции "ЕС" в Верховной Раде Петр Порошенко призвал Германию прекратить финансовую помощь украинцам, которые выехали за границу.

Требование Порошенко не финансировать помощь украинским беженцам за границей, имея двух сыновей, которые скрываются в Лондоне – это лицемерие. Об этом пишет эксперт Сергей Иванов.
.........

https://www.unian.net/politics/trebuya-ot-es-ne-pomogat-ukraincam-za-granicey-poroshenko-dolzhen-nachat-so-svoih-synovey-sbezhavshih-v-london-ekspert-12635394.html
Без комментариев.

А що не так з цим закликом? Чи ви вважаєте що ок, коли з бюджету на підтримку України частина грошей йде на фінансування безтурботного життя ухилянтів замісить фінансування снарядів для України?
Особисто я вважаю, що це доволі державницька позиція. Такий заклик може боляче вдарити по його й так не надто високому рейтингу. Але в даний момент це абсолютно правильна позиція.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1693
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 14:36

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  vitaliiangel написав:не станет. бюджет не резиновый, чтобы бегать за каждым ухылянтом а потом платить ему 50к

Та не буде ніхто бігати. Той самий флайман напрограмує програмку, яка сама все буде робити - данні не оновлено - заповнило форму, відправило до суду. Суд розглянув - передав до виконавчої. Виконавча рахунки блокнула та ї все.
До речі. Банкі вже піднапряглися, та дали указівку як платити рострочки\кредити, якщо арешт на рахунки наклали... Так що все буде як завжди - строгость закона нивелируется необязательностью их исполнения(с)
  flyman написав:більше: 20 + 100 + 70 = 190, як з куща

Друкарский верстат все стерпить... Але ОВДП тоді будут до дупи :D
Востаннє редагувалось dimo_0n в Вів 14 тра, 2024 14:37, всього редагувалось 1 раз.
dimo_0n
 
Повідомлень: 419
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 14:36

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  vitaliiangel написав:не станет. бюджет не резиновый, чтобы бегать за каждым ухылянтом а потом платить ему 50к
700 тыс тыловых крыс тоже кушать хотят, тут или или. Кормить всех сиська не сможет.

Пів року обговорень закону про військову допомогу в Конгресі США принесли Україні серйозні наслідки. Пів року роботи Верховної Ради над законом про мобілізацію могли негативно вплинути на ситуацію на фронті? Чи немає негативного відбитка на війні через таку тривалу роботу над законом?
Я можу сказати тільки те, що я знаю і ту інформацію, яку можу дозволити собі сказати. Немає. Називаю публічно озвучені цифри:
Українська армія налічує 1,2 мільйона військовослужбовців.
Воюють, з тих самих цифр, які я читав публічно, приблизно 300 тисяч. Умовно кажучи, ми навіть маємо ресурси для проведення ротацій бойових підрозділів, які безпосередньо знаходяться на лінії зіткнення — на тилові частини.
Тому, думаю, що військове керівництво зможе вираховувати цю історію з чисельності якось.

Член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони та розвідки Олександр Федієнко
Востаннє редагувалось d44 в Вів 14 тра, 2024 14:40, всього редагувалось 1 раз.
d44
 
Повідомлень: 355
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 14:40

  UA написав:
  vitaliiangel написав:я давно говорил одна из причин почему будет снижаться грантовая помощь - слишком много тырится.

Тут два варінти.
Або Україну кинуть як Афганістан, або замінять Бонапарта на особу придатну до державних справ.

всегда приятно почитать местных Хпердов, гуру по "протухшим прогнозам"...
1. "помощь только до лета 2023"(с)
2. "США кинули Афганистан"(с)
пешите исчо свои очень ценные "экспертные заключения"...
Прохожий
 
Повідомлень: 13708
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 14:40

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  d44 написав:Олександр Федієнко

Це дядька из Ассоциации провайдеров Украины(или как то так)... Он там херни напринимал, теперь дальше полез...
dimo_0n
 
Повідомлень: 419
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 14:44

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  flyman написав:США друкує що 100 днів трильон нікомунепотрібних, які скоро туди теж будуть

Так США размазує інфляцію на весь всесвіт.
А тут можна размазати лише на грівнедепо та ОВДП гречкосіїв
Це як кажуть в Одесі - 2 великі різниці :D
dimo_0n
 
Повідомлень: 419
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 81538154815581568157 ... 8567>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 43690
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 чер, 2024 01:05
katso
1493 204098
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 661574
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама