Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 83438344834583468347 ... 8686>
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 19:14

  vitaliiangel написав:берем человека не военного 50-55 лет. Допустим не бомж и не алкаш. Чего то видел в жизни, в чём то успешен. И лейтенанта, который по табелю о рангах с 1 дня является этому мужику командиром. Армию это не разрушает, а общество? какой смысл заниматься наукой, культурой, исскуством если по табелю о рангах любой лейтенант выше тебя? Мы хотим северную Корею тут построить?
І ця людина заявляє що не займається маніпуляціями.....
А давай по другому розглянем
1 Рядовий в ЗСУ - нижчий ніж Лейтенант - проти цього ти нічого не маєш я надіюсь?
2 Професор в ВУЗі - вищий ніж студент.....- проти цього ти також я надіюсь заперечувати не будеш...

А тепер питання
Залужний одночасно був Генералом і здобувачем кандидатської....
Так от
В ЗСУ в окопах було і є десятки професорів, якими керував Залужний....
Але як тільки ГЕНЕРАЛ прийшов в аспірантуру - ним помикали якісь кандидати наук...

Тому
твоя маніпуляція в узагальненні...
Ти ПОВИНЕН виконувати вказівки хірурга( якщо ти на хірургічному столі) навіть якщо ти в цей час є Міністром Охорони Здоровья....
І в той самий час, коли той самий хірург знаходиться в приймальні Міністра-він ПОВИНЕН виконувати вказівки Міністра...

ПС
Те що у нас в окоп потрапляють деколи не ті хто повинен туди потрапити в першу чергу(наприклад ти в черзі в окоп точно повинен бути перед мною, але в мене чомусь повістка є , а в тебе відсутня)- не говорить про те що ПРОФЕСОР не повинен виконувати вказівки ЛЕЙТЕНАНТА
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27777
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 19:23

  pesikot написав:Итак, пока тут выясняют кто кому Рабинович ...

Самое время прикинуть хрен к носу
Ситуация номер раз - Путин и министерство обороны

Вроде как, выглядит, что Путин таки понял, что всё идёт не так и сделал выводы
Они проводят чистки среди генералитета, который более-менее знал, как воевать. Косо-криво, но знал..

Голос Дроздова: "Давайте не будем им мешать"(с) :D
Сьогоднішні новини:
- на Харківському напрямку ЗСУ пішли у контрнаступ;
- кацапи почали евакуацію частини свого особового складу з Джанкоя та активне відновлення аеродромів у глибині півострова (повідомляє АТЕШ).
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5073
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1191 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 19:25

  ЛАД написав:
  Ой+ написав:
  Schmit написав:
Наші щодня викладають втрати ворога 1000-1500 (колись це були тільки вбиті, але після одного невдалого Зе інтерв'ю усі цифри перетворились у загальні втрати).

Ще до Зе значно менші ворожі втрати озвучив За. А ще до нього в зах. ЗМІ теж оперують скромнішими цифрами. А наші втрати по тим громадам, що знаю, 2 на 1000 жителів. Наприклад, ІФ понад 500 загиблих і 100 безвісти на 285 тис. офіційного населення.

Если ориентироваться на Ваши цифры, то это близко к цифре потерь, кот. называл Зе - 30 тыс.
Если даже росс. потери в 3-5 раз выше, то для РФ это не особо чувствительно. Тем более, если учесть, что эти потери, в основном, не среди москвичей/петроградцев.

Это ключевое , только там может возникнуть революция против системы бледной моли.
Vadim_
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3203
З нами з: 23.05.14
Подякував: 604 раз.
Подякували: 494 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 19:59

  detroytred написав:Віталій
Мова може бути лише за інструменти примусу. Цивілізовані і ні.
А так примус в той чи іншій формі а кожному кроці. Всюди і завжди.

Військо є специфічною організацією з домінуванням методів прямого примусу.

А так, загроза штрафу, обмеження без довідки -- при тому ж Ковіді є примусом.
Або шахрайством змусити щось робити -- теж примус.
Збільшення податків -- теж примус.

+++
Зарплата тоже "примус".
Многие люди не хотели бы работать, если бы были деньги просто гулять.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 29124
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 20:06

  whois2010 написав:
  ЛАД написав:1.2. Дороги. Почти вся дорога вполне неплохая, местами даже хорошая (туда ехал на машине бла-бла-каром, обратно автобусом). Но пару участков вблизи Черкасс дорога убитая. Там скорость резко падает, что сильно увеличивает время в пути. Для меня это вполне убедительно подтверждает необходимость хороших дорог.
Непонятно, как на форуме, где практически все автомобилисты, находятся противники дорожного строительства. Это глупость? Не верю.
Единственное объяснение - желание обосрать власть. Больше не за что, так хоть за это, хотя дело явно необходимое.


Проти гарних доріг ніхто нічого не має. Не подобається "крадівництво".
Стаття 4-ри річної давнини, ціни вже не актуальні. Зараз "осваівают" ще більші кошти.
Укравтодор Зеленського втричі перевершив Укравтодор Порошенка. Бо вирішив закопати більше 12 мільярдів гривень у 30-кілометрову ділянку Н-31 у Дніпропетровській області. Тоді як попередники протендерили аналогічні 12 мільярдів гривень на будівництво втричі більшої ділянки – 80 кілометрів цієї ж траси з купою аналогічних штучних споруд і мостів у сусідній Полтавській області.

І ще:

В течение 2020 года в рамках «Большого строительства» построили 4000 км дорог за 120 млрд гривен, однако в 2018 году на 3800 км дорог потратили 40 млрд гривен — строительство стало дороже в три раза. Поэтому программу нередко стали называть «Большое воровство» («Велике крадівництво»).

Владу потрібно не обсирати, а пи*дити. Це звичайні тимчасові менеджери. Нездари та крадії. Не боги.

То що, кляті свінарчукі так крали, що і на дороги вистачало, і оборонні проекти не зупинялись?
Schmit
 
Повідомлень: 4404
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 20:11

  ЛАД написав:Hotab
Продолжение
5. Моя основная претензия к Зеленскому (тоже уже писал) - не сумел избежать войну.
Надо было идти на уступки и договариваться до войны. Думаю, побоялся наших активистов и криков о "предательстве". Возможно, "криками" не ограничилось бы.
Но тогда договориться было легче и проще.

Каких "активистов" ? Какие уступки ?

Ты, парторг, давай конкретику

Я тебе давно писал, что в Украине нет каких-то активистов, это терминология россии
Есть люди, которым не байдужа доля своєї країни

Я скажу, что с агрессором договориться невозможно
у него позиция "ты виноват лишь в том, что хочеться мне кушать"

Но ты эту позицию одобряешь, что можно о чём-то договорится

Ты совок-парторг, знаешь ведь историю ? Знаешь.
И много в чём СССР договорился с Германией до 1941 года. Сильно помогло ?
Востаннє редагувалось pesikot в П'ят 24 тра, 2024 20:11, всього редагувалось 1 раз.
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9849
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 20:11

  budivelnik написав:
  vitaliiangel написав:берем человека не военного 50-55 лет. Допустим не бомж и не алкаш. Чего то видел в жизни, в чём то успешен. И лейтенанта, который по табелю о рангах с 1 дня является этому мужику командиром. Армию это не разрушает, а общество? какой смысл заниматься наукой, культурой, исскуством если по табелю о рангах любой лейтенант выше тебя? Мы хотим северную Корею тут построить?

...........
А давай по другому розглянем
1 Рядовий в ЗСУ - нижчий ніж Лейтенант - проти цього ти нічого не маєш я надіюсь?
2 Професор в ВУЗі - вищий ніж студент.....- проти цього ти також я надіюсь заперечувати не будеш...

А тепер питання
Залужний одночасно був Генералом і здобувачем кандидатської....
Так от
В ЗСУ в окопах було і є десятки професорів, якими керував Залужний....
Але як тільки ГЕНЕРАЛ прийшов в аспірантуру - ним помикали якісь кандидати наук...
..........
Ти ПОВИНЕН виконувати вказівки хірурга( якщо ти на хірургічному столі) навіть якщо ти в цей час є Міністром Охорони Здоровья....
І в той самий час, коли той самий хірург знаходиться в приймальні Міністра-він ПОВИНЕН виконувати вказівки Міністра...
.........

Хорошие примеры.
Тот случай, когда согласен с Будивельником.
Востаннє редагувалось ЛАД в П'ят 24 тра, 2024 20:32, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 29124
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 20:18

  dimo_0n написав:
  Vadim_ написав:Мова йде шо за 20000грн/місяць підприємства зможуть бронювати робітників.

Залишилось подумати, звідки підприємцям взяти ті 20К грн, якщо ти не Рошен\Мхп\ДТЕК та таке інше.

Ну як звідки, працівник, який отримував 30-ку, буде отримувати 10-ку - все просто.
Schmit
 
Повідомлень: 4404
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 20:29

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  vitaliiangel написав:Чего то видел в жизни, в чём то успешен. И лейтенанта


Як підмітив будівельник.
Але додам що загалом люди в вашій категорії які щось побачили, були начальниками і тд, вчились в універах і багато хто з них мав кафедру, прийшовши по мобілізації їм зразу дають капіта, а якщо добре попросити то може і майора впишуть. А людина яка звичайний робітник не п'яниця і тд, то нею і на умовному заводі керує людина молодша)
Звичайно що це не відміняє ситуацій коли тілки з кафедри хлопець життя не бачив і ніде не працював та ще й з однолітками не дуже спілкувався, як то кажуть сопля.
BeneFuckTor
 
Повідомлень: 95
З нами з: 21.11.19
Подякував: 224 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2024 20:33

  ЛАД написав:Hotab
Продолжение
5. Моя основная претензия к Зеленскому (тоже уже писал) - не сумел избежать войну.
Надо было идти на уступки и договариваться до войны. Думаю, побоялся наших активистов и криков о "предательстве". Возможно, "криками" не ограничилось бы.
Но тогда договориться было легче и проще. Дешевле. В 2022 условия наверняка были хуже. Сейчас ещё хуже и пока что не вижу оснований надеяться, что, например, через год они будут лучше.

lapay писал о рпв. Не знаю, как и на каких условиях этого добиться сегодня. Но тут диванные вояки забили lapay и он ушёл. А вопрос-то важный.

Что мы имеем в результате войны?
...

ось на цьому ти й гориш. за твоєю логікою Сталін винен, що не домовився з Гітлером, бо наслідки для срср були набагато гірші. хочу прочитати роздуми на цю тему, а не оцю дурню про Україну.
Что мы выиграли от этой войны?
Сразу отметаю дурацкие вопросы типа: "А что ты хотел? Лечь под Путина? Пойти в РФ?"
Не хотел и не хочу.
Но живя рядом с сильным соседом, нельзя сильно наглеть. И надо хоть немного считаться с ним и идти на какие-то уступки. Идти в НАТО можно и нужно было. Но громогласно кричать об этом на всех перекрёстках и записывать в Конституцию было совсем не обязательно. Можно было готовиться к этому, внедрять стандарты НАТО, вести подготовку, а громко говорить тогда, когда НАТО будет согласно нас принять (а они не хотят этого и сегодня). Совсем не обязательно было нашим "активистам" при полной поддержке правительства объявлять РФ главным и единственным врагом. Такое можно делать только тогда, когда вы готовы к войне с этим врагом. И хотите войны. Сильно сомневаюсь, что народ у нас вообще хотел войну. Поэтому (отчасти, одна из причин) и проголосовали за Зе против По. Порошенко явно вёл дело к войне. Не знаю, на что он рассчитывал.

ми нічого не виграли, але не ми почали цю війну. й наше завдання вистояти.

а приклад Прибалтики та Польщі показує інше. Треба відразу було відходити від Раші, ось тоді був шанс. але тоді втратили, виборюємо зараз.

й твоє брехню про мене потерли, але зверну увагу, що як професійний радянський пропагандон, ти на мої аргументи нічого відповісти не можеш, тому ховаєшся за цими штампами про пропаганду. читаєш рашкованів? - вони якраз у всіх своїх злочинах звинувачують нас. якраз як ти

єдиний раз, коли я тоді щось доводив на цифрах, яка була твоя реакція - не бачу, не бачу, не хочу бачити - що ти такій людині доведеш? :lol:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6240
З нами з: 29.09.19
Подякував: 600 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
2
4
  #<1 ... 83438344834583468347 ... 8686>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 48845
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 чер, 2024 01:05
katso
1493 208912
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 674190
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама