Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 18147181481814918150>
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:49

  ЛАД написав:
  budivelnik написав:Є педерація
Яку ніколи не хвилювало як там нАсЕлЕнИє
Якщо армії палива буде не вистарчати - то в населення його НЕ БУДЕ навіть якщо в армії воно БУДЕ.
ПС
в Криму зараз 700 000 понаєхавших з 2014 року... Завдання так погіршити життя на півострові щоб вони звідти чкурнули попереду педераційних солдатів... До речі, ті хто зрадники- ті швидше за все чкурнуть швидше.
Тобто НАЙВАЖЧЕ буде справжнім Українцям які отримають найбільше проблем... Але якщо вони витримали 12 років-витримають й пару місяців...
Через пару місяців "Крым наш!" ?
Мені подобається твій оптимізм, але не подобається твоя тупість...
Кілька місяців треба буде відраховувати від моменту коли педераційна армія ломанеться з Криму, а не від сьогодні
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29291
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:50

  ЛАД написав:
  budivelnik написав:........вони ж не розстрілювали за обмін валют , не садили на 15-25 років за економічну діяльність , не пресували тих кого називали спекулянт.... не знищували кулаків як клас ( а хто кулак-визначалось наявністю зайвих пару мішків зерна в порівнянні з люмпеном)
Труси-Хрестик
Рассказывает прапорщик оккупационной армии. :mrgreen:
За таке ти партбілет покладеш і виплат за роботу по розповсюдженні совкової пропаганди не отримаєш...
Бач до чого докотився
Совкову армію - окупаційною назвав..
Ще трошки і ти почнеш слухати ДЖАЗ....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29291
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:53

  budivelnik написав:
  ЛАД написав:
  budivelnik написав:........вони ж не розстрілювали за обмін валют , не садили на 15-25 років за економічну діяльність , не пресували тих кого називали спекулянт.... не знищували кулаків як клас ( а хто кулак-визначалось наявністю зайвих пару мішків зерна в порівнянні з люмпеном)
Труси-Хрестик
Рассказывает прапорщик оккупационной армии. :mrgreen:
За таке ти партбілет покладеш і виплат за роботу по розповсюдженні совкової пропаганди не отримаєш...
Бач до чого докотився
Совкову армію - окупаційною назвав..
Ще трошки і ти почнеш слухати ДЖАЗ....

Т.е. то, что вы честно и добросовестно выполняли функции оккупанта, вы подтверждаете?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 40828
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5386 раз.
Подякували: 4877 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:58

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  ЛАД написав:Т.е. то, что вы честно и добросовестно выполняли функции оккупанта, вы подтверждаете?
Підтверджую.... Настільки добре, що в день мого виїзду з Німеччини-впала стіна, а от з Чечнею не повезло , як виїхав з Чечні так її педераційники атакували....
Отже тобі залишилось звинуватити мене в тому що я організував вбивство сифілітика в 1924 році...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29291
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 19:10

  budivelnik написав:
  ЛАД написав:Т.е. то, что вы честно и добросовестно выполняли функции оккупанта, вы подтверждаете?
Підтверджую.... Настільки добре, що в день мого виїзду з Німеччини-впала стіна, а от з Чечнею не повезло , як виїхав з Чечні так її педераційники атакували....
Отже тобі залишилось звинуватити мене в тому що я організував вбивство сифілітика в 1924 році...
Так всё верно - настолько хорошо выполняли функции оккупанта, что как только перестали, так сразу и стена рухнула. :)
А вот Чечне не повезло - если бы вы не выехали, то "порядок" навели бы ещё в первую войну. Второй бы не было.
А в 1924 не было никакого "вбивства сифілітика".
Но ваша с prodigy зацикленность на сифилисе вызывает нехорошие подозрения.
Востаннє редагувалось ЛАД в Пон 22 чер, 2026 19:15, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 40828
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5386 раз.
Подякували: 4877 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 19:14

ЛАД
так а че там про "крымнаш"?
ох эти сладкие мечты про 2ю пенсию под кабами "освободителей"... :twisted:
Прохожий
 
Повідомлень: 14496
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 19:51

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  ЛАД написав:Так всё верно - настолько хорошо выполняли функции оккупанта, что как только перестали, так сразу и стена рухнула
Бач який я був ефективний...
а ти здурі пробуєш тягатись.
Може перестанеш , а то не дай Бог кондратій тебе схопить і ти так і не отримає жодного разу другу пенсію.
А в 1924 не было никакого "вбивства сифілітика".
погоджуюсь
замах на вбивство сифілітика леніна , в 1918 році, виконавець єврейка Каплан....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29291
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 20:28

  fler написав:
  shapo написав:
  fler написав:Звиняйте, мала на увазі Антонова))


А он откуда,разве с Украины?

Знову вЯлічіє ...))
Олег Костянтинович Антонов (1906–1984) — видатний український радянський авіаконструктор, засновник і багаторічний керівник Київського авіаційного заводу та однойменного конструкторського бюро. Його конструкторське бюро розробило 22 типи літаків і понад 52 види планерів, ставши всесвітньо відомим завдяки створенню надважких транспортних повітряних суден...
Ан-225 «Мрія»: Надпотужний літак, який до лютого 2022 року був найбільшим і найважчим літаком у світі.
Ан-124 «Руслан»: Гігантський військово-транспортний літак, що досі утримує безліч світових рекордів вантажопідйомності.
Ні, не чули?


Гы, родился в России, был не просто коммунист а депутат Верховного Совета СССР (это то что сейчас Госдума на минуточку)
Член ВКП(б) с 1945 года. Член ЦК КПУ. Депутат Верховного Совета СССР


https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0 ... 0%B8%D1%87

Клятий комуняка катував наших українських інженерів заставляв ото жахіття Мрію та Руслан робити :lol:
katso
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 16.05.12
Подякував: 117 раз.
Подякували: 250 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 20:38

  budivelnik написав:
  ЛАД написав:Т.е. то, что вы честно и добросовестно выполняли функции оккупанта, вы подтверждаете?
Підтверджую.... Настільки добре, що в день мого виїзду з Німеччини-впала стіна, а от з Чечнею не повезло , як виїхав з Чечні так її педераційники атакували....
Отже тобі залишилось звинуватити мене в тому що я організував вбивство сифілітика в 1924 році...

а льодоруб? :oops:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13315
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 20:43

  ЛАД написав:
  budivelnik написав:
  ЛАД написав:Т.е. то, что вы честно и добросовестно выполняли функции оккупанта, вы подтверждаете?
Підтверджую.... Настільки добре, що в день мого виїзду з Німеччини-впала стіна, а от з Чечнею не повезло , як виїхав з Чечні так її педераційники атакували....
Отже тобі залишилось звинуватити мене в тому що я організував вбивство сифілітика в 1924 році...
Так всё верно - настолько хорошо выполняли функции оккупанта, что как только перестали, так сразу и стена рухнула. :)
А вот Чечне не повезло - если бы вы не выехали, то "порядок" навели бы ещё в первую войну. Второй бы не было.
А в 1924 не было никакого "вбивства сифілітика".
Но ваша с prodigy зацикленность на сифилисе вызывает нехорошие подозрения.

ти ми пам'ятаємо, кого тіпає на псеводнім "твьордий" :lol:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13315
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
  #<1 ... 18147181481814918150>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 34712
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 05:16
shapo
0 34463
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 21:42
buratinyo
36 336812
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 січ, 2026 09:53
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама