Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 79767977797879797980 ... 8228>
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 20:02

М18+60 + Ж медики

Женщины-медики и фармацевты подлежат постановке на военный учет

Согласно новым правилам мобилизации, вступающим в силу 18 мая 2024 года, женщины, имеющие специальности в области медицины и фармации, также будут обязаны обновит свои данные в ТЦК.

Какие именно женщины подлежат постановке на учет:

- Врачи
- Стоматологи
- Медсестры
- Специалисты по физической реабилитации
- Фармацевты
- Специалисты по промышленной фармации
- Специалисты по медицинской и психологической реабилитации
- Физиотерапевты

Важно отметить, что постановка на военный учет не означает автоматическую мобилизацию. Женщины-медики и фармацевты будут привлекаться к военной службе в особый период только в случае крайней необходимости.
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16740
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 919 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 20:20

  Ukrainian написав:Російська армія за час війни, розв'язаної РФ в Україні, продемонструвала вміння адаптуватися до нової зброї, яка з'являється у розпорядженні ЗСУ. Ймовірно, війська РФ вже розпочали цикл адаптації до застосування американських далекобійних балістичних ракет ATACMS MGM-140, пише 2 травня Newsweek.

Ураховуючи те, що російські контрзаходи можуть згодом знизити російські втрати від ударів ATACMS, сили оборони України "змагаються із часом" і поспішають використовувати нові ракети проти ворожих цілей, доки не закрили вікно можливостей, зазначає Newsweek.

Ефект ATACMS, найімовірніше, "згасне в міру того, як російські війська адаптуються до їх використання", попереджає видання.

Круто наблюдать, как Запад сам себе роет могилу. Вместо того, чтобы сконцентрировать усилия на решении задачи (выбить россиян из Украины и закончить войну), растянуть поставки вооружений на годы, выдавая по одной ракете и одному танку, как раз для удобства изучения противником. Когда Китай нападет на Тайвань, у него уже будут готовы все средства противодействия современному западному оружию.
M-Audio
 
Повідомлень: 2943
З нами з: 23.03.11
Подякував: 571 раз.
Подякували: 404 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 20:21

  Investor_K написав:Ви підтримуєте економічне бронювання?

В нас класове та економічне бронювання :mrgreen:
UA
 
Повідомлень: 8303
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1840 раз.
Подякували: 2238 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 20:23

  budivelnik написав:Investor_K
Звичайно що підтримую.
Що краще
20 000 грн/місяць*200 000 осіб=4млрд грн/місяць і мобрезерв 4,8 млн
чи мінус 10% від зарплати всіх воїнів ЗСУ але мобрезерв 5 млн ?
І я пвдтримую
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9850
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 897 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 20:28

  somilitark написав:Такий шлак тільки рашисту зайде, за таке на українському форумі необхідно банити мінімум на місяць.
Навіть Холява розведе руками і добавить, що тут медицина вже не допоможе(((

Ваша думка цікава, але 80% населення м'яко кажучи не підтримує дії ТЦК та владний закон про мобілізацію. Перед усе через його несправедливість.
Вивчить термін "обвал тилу" та до чого це призводить.
В першу світову німці були під Парижем коли в них обвалився тил.
UA
 
Повідомлень: 8303
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1840 раз.
Подякували: 2238 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 20:47

Збільшення розміру штрафів за нехтування необхідністю поновлення своїх даних може виявитися доволі суттєвим. Відповідно до зареєстрованого законопроєкту № 10379, за порушення мобілізаційного законодавства пропонують стягувати від 153 тис. до 204 тис. грн.
неподъемные штрафы говорят об умственном бессилии власти, кроме как бить ногами своих же граждан вариантов как всё организовать не осталось. Будет ли битьё эффективным? Если бы все кого в детстве били вырастали Энштейнами, это было бы видно. Наказание неадекватной силы вызовет в ответ равносильное сопротивление. Надо ли говорить что у 80% ухылянтов таких денег нет, а жильё/авто как правило в единичном экземпляре.

Зато ущербные прыгают от радости, что у какого-то ухылянта хату или 20ти летнюю бляху отнимут. Радоваться чужим несчастьям - грубая патология эмоциональной сферы.

В целом получается такая ситуация
Общество заинтересованно в успешном овладении человеком социальными ролями, нормами и правилами общественной жизнедеятельности и его готовности осуществлять свою деятельность в разных сферах. С другой стороны, социализирующаяся личность вносит свои изменения в предложенную обществом программу социализации, исходя из собственных потребностей, предпочтений и возможностей.

в нашем случае общество не заинтересовано в "успешном овладении человеком социальными ролями, нормами и правилами общественной жизнедеятельности и его готовности осуществлять свою деятельность в разных сферах." чем чревато думайте сами, я ответ знаю.

по штрафам. ситуацию они не изменят, зато вырастут аппетиты военкомов и порешать будет стоить уже не 8куе, а 28куе. Часть из которых пойдёт наверх. Или вы думаете кто то у нас может грести деньги ведром и не делиться?
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Суб 04 тра, 2024 21:11, всього редагувалось 3 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23349
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2397 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 20:55

vitaliiangel

Радоваться чужим несчастьям - грубая патология эмоциональной сферы


Как называется патология, когда здоровый мужик не желает ни сам защищать страну, ни содержать армию, которая это делает за него?
Имея для этого финансовые возможности.
Hotab
 
Повідомлень: 12308
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2235 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 21:16

  Hotab написав:vitaliiangel

Радоваться чужим несчастьям - грубая патология эмоциональной сферы


Как называется патология, когда здоровый мужик не желает ни сам защищать страну, ни содержать армию, которая это делает за него?
Имея для этого финансовые возможности.

Віталік як тобі не соромно?
Всі чоловіки України як один пішли в ТЦК, а ти?
UA
 
Повідомлень: 8303
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1840 раз.
Подякували: 2238 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 21:20

UA
Виталик физиологически не может идти в армию. Я верю и понимаю. Но закрысятничать финансирование армии -нет.
Hotab
 
Повідомлень: 12308
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2235 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 21:24

  budivelnik написав:

Далі гірше
Підрозділи , які будуть сформовані з цих багатих заберуть на себе 70% всієї попередньої волонтерської допомоги

Отже
Або Бандерлог, Бобуа, Успіх - будуть ПРОСИТИ новомобілізованих приєднатись саме до їх підрозділів...або виявиться що їм волонтери стали допомагати в 4-5 разів менше.

Я можу описувати далі
Правда толку в цьому мало , бо це рве шаблони в головах неуків від економіки...
Але відсутність знань - не дає можливості не нести покарання за свої дії.

Тому
Я описав-читай попередив
А дійде до вас чи ні - це вже не мої проблеми.
в нас постачання і без волонтерів нормальне) лиш в дронах є частка з пожертвувань, відсотків 50 дронів з великих фондів. Яку ви сюди допомогу можете дати? Машини в нас свої, за ремонт є чим платити. Хіба якусь деталь запчасть найти не можуть. Випічку часом привозять, і енергетики ящиками. Мені моя церква мп купила літні берци, і комуфляж минулого року) ну, приємно шо в селі звідки родом памятають. Але я повністю скупився на калинці як сюди їхати, даж плитоноску, і каремат купив. Потом держава видала, потом натовці. Чим тут волонтери можуть допомогти? Хімічні грілки для ніг і рук? Сухий душ ?
В нас офіцери віски і суші на таксі заказують, і везе всього 15 км не довозить))) солдатам наркоту по нп пересилають.Тут солдати лиш фісташки їдять, арахісу не хочуть)
В мед роті багато лікарств волонтерських тіки лікарів мало, а лікарства в разнобой , нема кому то розгрібати і тим більше в підрозділах нема медиків. Шо нам може за волонтерське постачання бути? Вареників привезете? )
Діти откритки тож малюють, обереги вяжуть , хто сентиментальний ,їм помагає напевно.
В першу чергу допомога це дрони. Даж з цього форуму пропонують. Але не приймав по перше я тим не займаюсь, по друге в нас і так серйозні спонсори. Хай та допомога знайде частини які більше потребують.
І я вважаю що закупка дронів має бути централізована.
А потом по ділу, це у вас в голові шаблон шо сюди треба безтолкових. звичайно я хочу щоб такі як ви, попали в саме мою бригаду . Чи по вашому ми маєм хотіти щоб сюди присилали забитих батогами і налогами?) В мене даж є тут друг з непоганим бізнесом в києві , правда надлишково оптимістичний, вірив в каву в криму, і пющий-щовечора залпом стакан розведеного спирту перед сном. )
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1028
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 79767977797879797980 ... 8228>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 35022
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 196351
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 641262
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама