Вартість будівельних матеріалів, ремонт

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 3940414243 ... 47>
Повідомлення Додано: П'ят 26 січ, 2024 11:05

Cтосовно впливу формальдегіду з меблів на здоров,я мешканців.
Астма, причому масова. Ця зараза пожиттєва, не лікується.
Потім - можлива онкологія.
Рекомендую почитати свіжі оглядові статті американських авторів.

J. Lam, E. Koustas, P. Sutton, A. M. Padulaet et al. / Exposure to formaldehyde and asthma outcomes: A systematic review, meta-analysis, and economic assessment // PLoS One, 2021, Vol.16 (3), article e0248258
https://doi.org/10.1371/journal.pone.0248258

48) A.R. Atwater, A.J. Petty, B. Liu, M.D. Pratt et al. / Contact dermatitis associated with preservatives: Retrospective analysis of North American Contact Dermatitis Group data, 1994 through 2016 // J. Am. Acad. Derm, 2021, Vol.84 (4), pp. 965-976
https://doi.org/10.1016/j.jaad.2020.07.059
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23845
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1671 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 січ, 2024 14:56

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

Был в эпике, посмотрел цены. Есть позиции с подорожанием в 30%, но это исключение. Скорее всего остатки, либо непопулярные позиции на которые эпицентр до войны накидывал х 3. В целом подорожание от 50% до 150%.

Плитка. Брал по 850 сейчас 1700грн. Видел позиции +30%, но это, скорее всего, остатки со склада. Теперь по цене Испании продаётся Польша. Количество позиций уменьшилось приблизительно в 3 раза.

Краска. Украина производитель Колорит. Цена 2800-3000 грн за 9л. Последний раз до войны покупалась по цене около 1300-1500 грн.

Эконом сегмент розеток и выключателей производителя viko panasonic прибавил порядка 100%. Были по 50-60 грн стали 100-120 грн/шт.

Силиконы и герметики прибавили не сильно. Думаю пропорционально курсу, но они активно дорожали до войны.
hume
 
Повідомлень: 9719
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 26 січ, 2024 17:12

Порівняв рахунки по електриці з ремонту в 2021-му - практично всі позиції зробили х2 в гривні. Причому в Польщі ціна в доларі відсотків на 25-30 менша, ніж поточна у нас. Висновок - не так вплинула інфляція долара, як наші проблеми обумовлені війною.
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 723
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 119 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 лют, 2024 12:47

Хтось ставить у себе систему Антипотоп? Реально виручає у разі чого? Якого виробника краще розглядати? Крани треба ставити в двох місцях, що суттєво вплине на ціну системи.
Natt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2015
З нами з: 09.08.15
Подякував: 612 раз.
Подякували: 515 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 лют, 2024 13:04

  Natt написав:Хтось ставить у себе систему Антипотоп? Реально виручає у разі чого? Якого виробника краще розглядати? Крани треба ставити в двох місцях, що суттєво вплине на ціну системи.


я ставив, але не класичну - на базі Mi Home , безпровідні датчики на підлогу, моторизований кран один на загальному вході + релюшка яка його крутить. виходить не супер надійно, але недорого і зручний монтаж + повідомлення на телефон у випадку затоплення
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6008
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2656 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 11 лют, 2024 17:54

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

  Natt написав:Хтось ставить у себе систему Антипотоп? Реально виручає у разі чого? Якого виробника краще розглядати? Крани треба ставити в двох місцях, що суттєво вплине на ціну системи.

Можна ставили Ajax + датчики затоплення безпровідні + крани з релюшкою.
Я крани+релюшку ще на безперебійник 12В посадив а в самому AJAX є вбудований акумулятор - тобто при блекауті спрацює.
Є повідомлення на телефон шле і можна віддалено воду перекрити якщо є потреба.

PS: Раніше були технічно гарні системи Аквасторож та Нептун, але вони кацапскі і тому відпадають
foxluck
 
Повідомлень: 511
З нами з: 04.10.19
Подякував: 1653 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 лют, 2024 18:36

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

  Frant написав:Питання, чи прослужить ця техніка стільки ж, як і труби?
Тобто 20-30 років?
Сумніваюсь
Крім того, в квартирі багатоквартирного будинку може потекти стоякова труба, а її не перекриєш)))

Бажано раз на 3 місяці (а мене можна легко з додатку Ajax) закрити/відкрити крани щоб порухались і не заіржавіли, заодно перевірка як працює.
Я собі крани і реле поставив не в квартирі, а в нищі в загальному коридорі де йде стояк (і від нього вже в квартиру заходить вода).
foxluck
 
Повідомлень: 511
З нами з: 04.10.19
Подякував: 1653 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 лют, 2024 18:49

  foxluck написав:
  Frant написав:Питання, чи прослужить ця техніка стільки ж, як і труби?
Тобто 20-30 років?
Сумніваюсь
Крім того, в квартирі багатоквартирного будинку може потекти стоякова труба, а її не перекриєш)))

Бажано раз на 3 місяці (а мене можна легко з додатку Ajax) закрити/відкрити крани щоб порухались і не заіржавіли, заодно перевірка як працює.
Я собі крани і реле поставив не в квартирі, а в нищі в загальному коридорі де йде стояк (і від нього вже в квартиру заходить вода).

Тобто ви вивели в загальний коридор живлення 12 вольт чи 220 вольт, з своєї квартири. Якщо які гондураси влаштують коротке замикання? Там же прохідний двір.
Рішення на любителя.

Ставити подібні системи є сенс всім мешканцям. Як і протипожежну сигналізацію.
Централізований пульт, вахтьор-шахтьор)))

Якщо один поставив, а десять не поставило, толку мало від цього.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23845
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1671 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 лют, 2024 20:26

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

  Frant написав:Тобто ви вивели в загальний коридор живлення 12 вольт чи 220 вольт, з своєї квартири. Якщо які гондураси влаштують коротке замикання? Там же прохідний двір.

Виведено 12В живлення. В мене є кабель канал від квартири до місця де стояки води/опалення і всякого такого. По такому кабель каналу можна в майбутньому заводити нові комунікації (типу інтернет-провайдерів). Доступ в відсік зі стояками замикається на ключ і щоб туди потрапити треба просити Керуючу Компанію відчинити і надати доступ.

Централізована протипожежна сигналізація з пультом і вахтьором також є.
foxluck
 
Повідомлень: 511
З нами з: 04.10.19
Подякував: 1653 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 лют, 2024 22:05

  foxluck написав:
  Natt написав:Хтось ставить у себе систему Антипотоп? Реально виручає у разі чого? Якого виробника краще розглядати? Крани треба ставити в двох місцях, що суттєво вплине на ціну системи.

Можна ставили Ajax + датчики затоплення безпровідні + крани з релюшкою.
Я крани+релюшку ще на безперебійник 12В посадив а в самому AJAX є вбудований акумулятор - тобто при блекауті спрацює.
Є повідомлення на телефон шле і можна віддалено воду перекрити якщо є потреба.

PS: Раніше були технічно гарні системи Аквасторож та Нептун, але вони кацапскі і тому відпадають

Дякую. Ajax розглядала, як найвідоміший варіант, але він і найдорожчий. Поки основний так би мовити претендент - Tervix ZigBee Water Stop. Різниця з Аяксом майже вдвічі. Думаю.
Я так думаю, що при блекауті у квартирі води не буде - на цей поверх вона подається насосом. А коли світло з'явиться, то й система запрацює.

P.S. Протипожежна сигналізація також є
Natt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2015
З нами з: 09.08.15
Подякував: 612 раз.
Подякували: 515 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 3940414243 ... 47>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
548 225450
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама