Вартість будівельних матеріалів, ремонт

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 3738394041 ... 47>
Повідомлення Додано: Сер 01 лис, 2023 15:10

Faceless


1)
заїхав роки 2тому в новобуд,
сусіди дали телеф. якогось “ремонтника”,
спробував у нього питати ціни, зокрема і про встановлення батарей опалення -- він чомусь перевів мову на тепл.підлогу (і спочатку навіть “планував” кидати вод.труби на самі плити, я одразу ж запанікував, що не хочу ж гріти стелю сусідам, але у нього була версія, що “тепло підіймається вгору, тому ніц страшного” :)), потім запросив в іншу квартиру, показати як роблять -- я бачив на підлозі пінопласт.плити (товсті, але таки не 10см, і ще й з отого неміцного білого матеріалу, який можна руками кришити -- невже то я їх на таке підштовхнув? :)), накриті якоюсь плівкою... -- я так і не зрозумів як під тиском стяжки і меблів може бути такий схильний до сплющування матеріал...

тому в мене думка -- що від стяжки ніякої користі,
краще якийсь звукоізол, потім дерев.бруси, далі дерев.підлога (лаком покрити, а не тією бридкою червон.фарбою як всі і всюди чомусь робили),
але є вільні см висоти куди можна було би кабелі, й пісочку :) -- на майбутнє, коли раптом люди на стіни поставлять відео-плівки, генератори запахів, і хтось може захоче жити вдома як на пляжі і ще аби під ногами був справжній пісок. :)



2)
дивно...
от дивлюсь табличку.
1.5мм2
23А -- відкрите прокладання
15А -- закрите
Якщо хтось прокладе 1.5мм2 закрито, і потім клацатиме на тій розетці напр., обігрівач на 3кВт (~13.6А, а це рівнозначне ситуації що я описую, а може й гірше, бо кабелі в стінах можуть і трубку запхнути і ще й накрити теплоізол.штукатуркою -- куди там тепло відведеться?) -- то таких людей чекають всі ті жахливі страхіття?
дивно... і для чого тоді таблички...?

До речі, про таблички.
теплопровідність:
повітря - 0.024 Вт/мК
мінвата (50кг/м3) - 0.048
пінопласт ПВХ (125кг/м3) - 0.052
дуб поперек волокон - 0.1
гіпсокартон - 0.15 (але ж він тоненький)
дерево(?) - 0.13
пісок - 0.35
скло - 0.76

пісок видається таки кращим варіантом для відведення тепла, аніж “суміш мурувальна”, яка хвалиться своєю боротьбою з “містками холоду”.


А щодо деградації пластику -- бачу у війську як чорна чи прозора плівка втрачає гнучкість і кришиться майже як біорозкладна...!
але то вона під сонцем, дощем, вітром,
а ізоляція дротів, у сухому, темному місці, в рекомендованих діапазонах струму й темп. -- мала би таки довше служити, хіба ж ні?



3)
мова була про зручність розбирання і сортування.
так як нині (обвалили, згребли і зробили з того гору сміття десь) -- потім може стати дуже незаконним.
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2231
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 01 лис, 2023 15:37

Hotab

Ні.
Пісок -- акум.тепла (нічного).
Не ізолятор.
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2231
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 01 лис, 2023 15:39

Re: Вартість будівельних матеріалів, ремонт

  Bobua написав:заїхав роки 2тому в новобуд,
сусіди дали телеф. якогось “ремонтника”,
спробував у нього питати ціни, зокрема і про встановлення батарей опалення -- він чомусь перевів мову на тепл.підлогу (і спочатку навіть “планував” кидати вод.труби на самі плити, я одразу ж запанікував, що не хочу ж гріти стелю сусідам, але у нього була версія, що “тепло підіймається вгору, тому ніц страшного” :)), потім запросив в іншу квартиру, показати як роблять -- я бачив на підлозі пінопласт.плити (товсті, але таки не 10см, і ще й з отого неміцного білого матеріалу, який можна руками кришити -- невже то я їх на таке підштовхнув? :)), накриті якоюсь плівкою... -- я так і не зрозумів як під тиском стяжки і меблів може бути такий схильний до сплющування матеріал...

тому в мене думка -- що від стяжки ніякої користі,
краще якийсь звукоізол, потім дерев.бруси, далі дерев.підлога (лаком покрити, а не тією бридкою червон.фарбою як всі і всюди чомусь робили),
але є вільні см висоти куди можна було би кабелі, й пісочку :) -- на майбутнє, коли раптом люди на стіни поставлять відео-плівки, генератори запахів, і хтось може захоче жити вдома як на пляжі і ще аби під ногами був справжній пісок. :)

Спиратися на думку якогось рукожопого майстра - той ще підхід.
Чого я пишу що треба так багато теплоізоляції - бо ви ж хочете саме акумулювати тепло. Від просто теплої підлоги такого не вимагається, тому їй можна простіше, але в будь-якому випадку теплоізоляція знизу потрібна. "вверх" піднімається тепле повітря чи рідина, а у твердому тілі розподіл тепла вверх і вниз однаковий. Гріти ж плиту перекриття - марна справа.
Про плюси стяжки я не можу говорити з професійної точки зору, але як на мене це доволі очевидно - твердість, рівність, довговічність, стійкість до води, грибків, комах, пожежобезпечність, не розкришиться й не прогниє.
Якщо захочеться под ногами справжній пісок - це ніяка не проблема, чим би дитя не бавилося.
  Bobua написав:2)
дивно...
от дивлюсь табличку.
1.5мм2
23А -- відкрите прокладання
15А -- закрите
Якщо хтось прокладе 1.5мм2 закрито, і потім клацатиме на тій розетці напр., обігрівач на 3кВт (~13.6А, а це рівнозначне ситуації що я описую, а може й гірше, бо кабелі в стінах можуть і трубку запхнути і ще й накрити теплоізол.штукатуркою -- куди там тепло відведеться?) -- то таких людей чекають всі ті жахливі страхіття?
дивно... і для чого тоді таблички...?

Нічого дивного, для того є норми, по яким беруть дроти для певних навантажень, і в даному прикладі 1,5 це замало. Схоже ви таблички дивитисе іншого призначення. Проводка в принципі не має якось помітно нагріватися. По-друге, обігрівач, що інколи ненадовго вмикають - це одне, а стаціонарна система опалення - це совсім інше.
  Bobua написав:А щодо деградації пластику -- бачу у війську як чорна чи прозора плівка втрачає гнучкість і кришиться майже як біорозкладна...!
але то вона під сонцем, дощем, вітром,
а ізоляція дротів, у сухому, темному місці, в рекомендованих діапазонах струму й темп. -- мала би таки довше служити, хіба ж ні?

Ну буде довше - місяці, може роки. Це замало.
  Bobua написав:мова була про зручність розбирання і сортування.
так як нині (обвалили, згребли і зробили з того гору сміття десь) -- потім може стати дуже незаконним.

Ви ж не палатку проектуєте. Яка в біса зручність розбирання й сортування будівлі. Нерухомість вона як би за визначенням має трохи інше призначення. Не морочте тоді голову ні собі ні людям і купіть будиночок на колесах
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34888
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1446 раз.
Подякували: 7982 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 06 гру, 2023 09:00

Re: Вартість будівельних матеріалів, ремонт

Прорахували мені шкаф купе - три секції 2.5 метри - 128 тисяч грн, сиджу чухаю потилицю)
cherchiltank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1423
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 211 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 гру, 2023 10:22

Re: Вартість будівельних матеріалів, ремонт

cherchiltank написав:Прорахували мені шкаф купе - три секції 2.5 метри - 128 тисяч грн, сиджу чухаю потилицю)
Хай дають повну розкладку- система, дзеркала, наповнення, робота. На Віярі можуть порахувати кожному вартість системи і наповнення дверей зі складанням і безкоштовною доставкою.
lel
 
Повідомлень: 3492
З нами з: 10.12.13
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 402 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 гру, 2023 13:17

Re: Вартість будівельних матеріалів, ремонт

Поставив клапани і термоголовки на 7 радіаторів - є лічильник тепла але руки не доходили) - з роботою і матеріалами - 23 тисячі грн тепер буду економити бо топлять шо піпець)
cherchiltank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1423
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 211 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 гру, 2023 17:39

  cherchiltank написав:Поставив клапани і термоголовки на 7 радіаторів - є лічильник тепла але руки не доходили) - з роботою і матеріалами - 23 тисячі грн тепер буду економити бо топлять шо піпець)

Термоголовки то сила
adeges
 
Повідомлень: 4574
З нами з: 14.03.06
Подякував: 428 раз.
Подякували: 1052 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 21 січ, 2024 12:58

  hume написав:Не, как то экономически не выгодно делать ремонт по сегодняшним ценам. Вариант рассматривался со всех сторон, даже со стороны покупки по стартовым ценам. Не понимаю кто все эти ремонтирующиеся люди


Ціни на ремонт нижчими не стануть.

Народ перейшов на більш дешеві матеріали.
Зайшов в Епік вибрати комерційний лінолеум.
А його взагалі немає.
Продавець каже, до війни з десяток видів постійно було в магазині, а зараз тільки дешманські неякісні варіанти.
Це притому, що линолеум якби економ товар для дуже бюджетного ремонту.
UA
 
Повідомлень: 8361
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1847 раз.
Подякували: 2241 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 21 січ, 2024 17:23

  UA написав:Ціни на ремонт нижчими не стануть.

Народ перейшов на більш дешеві матеріали.
Зайшов в Епік вибрати комерційний лінолеум.
А його взагалі немає.
Продавець каже, до війни з десяток видів постійно було в магазині, а зараз тільки дешманські неякісні варіанти.
Це притому, що линолеум якби економ товар для дуже бюджетного ремонту.

Куда уж дешевле..)) эпик и так редкостный хлам везёт, иначе х3 к цене не прикрутить.

Заходил в эпик штукатурка МП75 стоит порядка 350-360 грн мешок. Допустим с базы можно взять 310 грн/мешок или около 8 уе за мешок. С 2015 до 2019 мешок стоил около 100-130грн или 4-5 уе. (Может кто поправит по цене). И так со всем, кроме цен на аренду (в уе.) Математика не сходится.
hume
 
Повідомлень: 9721
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 21 січ, 2024 17:29

hume гіпс і товари з нього - це особливе питання. Своє під Солєдаром окуповане. Турецьке по морю не їде. Тільки тепер по колу. Без конкуренції і дорожчою логістикою маємо таку ціну.
Що по металу, бетону, склу, цегла , газоблок, клеї на основі цементу, фарби, європейські товари для підлоги, вимикачі/розетки , автомати і реле напруги, європейська сантехніка і український кабель?
Я без сарказму, запитую. Чув, що скло без змін (в дол) . Дещо ще без змін.
Hotab
 
Повідомлень: 12359
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2237 раз.
 
Профіль
1
2
1
  #<1 ... 3738394041 ... 47>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бетон, ramzes4 і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
548 233653
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама