Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 18901891189218931894 ... 2219>
Повідомлення Додано: Суб 24 лют, 2024 00:05

  gonchik74 написав:Не смію спитати - заробляючи 8000$ в місяць важко щомісяця патити 300 за легалізацію? Ну ок, коли піднімуть мінімалку стане трохи більше.

А це ви спитайте у пана fox767676.
Бачите як людину чужі грошів зачепили.

P.S. Між тим диспут однаково цікавий, бачите: до рівня освіти і думки немає додати трохи розуму.
Іноді - трохи вдачі.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9846
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3643 раз.
Подякували: 1287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 24 лют, 2024 00:10

Re: Еміграція, заробітчанство

  fox767676 написав:Є безліч кваліфікованих іт-спеціалістів, які працюють зараз з України на флагманів світових ринків, навіть при таких надскладних умовах, ось тут є чим пишатися

Компанії FAANG ніколи не був представлені в Україні. Навіть в Польщі не всі ці компанії представлені. Робота ФОП-ом з іншої країни на FAANG неможлива.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9165
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1355 раз.
Подякували: 1751 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 24 лют, 2024 00:31

  BIGor написав:
  fox767676 написав:Є безліч кваліфікованих іт-спеціалістів, які працюють зараз з України на флагманів світових ринків, навіть при таких надскладних умовах, ось тут є чим пишатися

Компанії FAANG ніколи не був представлені в Україні. Навіть в Польщі не всі ці компанії представлені. Робота ФОП-ом з іншої країни на FAANG неможлива.


Прочитайте уважно . Флагман , not FAANG

Фейсбуки не керують світом, світом керують інституційні інвестори
блекрок, фіделіті, морнінгстар
fox767676
 
Повідомлень: 1905
З нами з: 13.06.20
Подякував: 304 раз.
Подякували: 129 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 лют, 2024 00:41

  akurt написав:
  gonchik74 написав:Не смію спитати - заробляючи 8000$ в місяць важко щомісяця патити 300 за легалізацію? Ну ок, коли піднімуть мінімалку стане трохи більше.

А це ви спитайте у пана fox767676.
Бачите як людину чужі грошів зачепили.

P.S. Між тим диспут однаково цікавий, бачите: до рівня освіти і думки немає додати трохи розуму.
Іноді - трохи вдачі.


Козюльський, ви не на привозі.
Ваші фокуси когось вразити магіею регалій не пройдуть, як і спроби глорифікації 28 річних бігунців та зробити з них role-model в Україні
Не намагайтесь їздити по вухам там де ви профан, і не дозволяйте такого іншим
fox767676
 
Повідомлень: 1905
З нами з: 13.06.20
Подякував: 304 раз.
Подякували: 129 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 лют, 2024 00:48

  Shaman написав:
  stm написав:
  Shaman написав:вибачте, але не погоджусь (скажемо м'яко).

CEO - це в першу чергу про організацію процесу. клієнти це таке. й сфера може бути зовсім інше. якщо ти вмієш це робити - оце головне. печаль в тому, що в цьому треба запевнити власника - у нас дуже розповсюджений особистий (не системний) підхід.

Я всем разрешаю не соглашаться с голубоглазой блондинкой, тем интересней результаты :)

навіщо погоджуватися/не погоджуватися? як зробити, щоб у блондинки засяяли очі? ;)

Фонариком в ухо посветить, ясное дело :)
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4940
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 лют, 2024 01:03

Re: Еміграція, заробітчанство

Про FAANg, є знайомі в польському Amazon, щось якихось видимих щасливих змін у порівнянні з часами коли вони були українськими фоп, я не помітив
fox767676
 
Повідомлень: 1905
З нами з: 13.06.20
Подякував: 304 раз.
Подякували: 129 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 лют, 2024 01:44

  akurt написав:
  fox767676 написав:Козюльський, ви не на привозі.
Ваші фокуси когось вразити магіею регалій не пройдуть, як і спроби глорифікації 28 річних бігунців та зробити з них role-model в Україні
Не намагайтесь їздити по вухам там де ви профан, і не дозволяйте такого іншим

"Остапа понесло"...
Блін, що голод та безвихідь роблять з людиною...

То Польщі бігунці-безхатьки,оточені суспільним презирством, у відчаї посилають по 400 сіві на вакаху CEO, навіть не розуміючи що то таке
А на Україні лад та спокій, бенч в зеленій зоні, повага з боку євроатлантичних комерційних партнерів, яка неодміннно переросте в урядову підтримку

А як как там в Туреччині? На профспілкові мітинги по разнорядці на підтримку Хамаса ходите?
fox767676
 
Повідомлень: 1905
З нами з: 13.06.20
Подякував: 304 раз.
Подякували: 129 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 лют, 2024 01:55

  akurt написав:"Остапа понесло"...
Блін, що голод та безвихідь роблять з людиною...


P.S. Я ж казав, що диспут був класним. Не помилився...
  fox767676 написав:А як как там в Туреччині? На профспілкові мітинги по разнорядці на підтримку Хамаса ходите?

Мабуть, людина щось курить... погане... або дешеве... буває...

Можливо, варто заспокоїтися... Скільки не пиши цікавого про чужі гроші - про чужі досягнення - про чужі посади - вашими не стануть... Се ля ві...
Востаннє редагувалось akurt в Суб 24 лют, 2024 02:03, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9846
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3643 раз.
Подякували: 1287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 24 лют, 2024 02:18

  akurt написав:
  BIGor написав:Не дивіться вже той "телемарафон"... Та і "на" Україні щось палить Вас.

Хм... а я й думаю: щось з людиною "не те"... а воно ось в чому справа...

Семёныч, давно ли образованные и титулованные КТН, КМН, доктора филологии,правоведения и исторических наук, а также прочая профессура на Гагарина и прилегающих, говорила вместо "в" сугубо "на" ???
барабашов
 
Повідомлень: 4246
З нами з: 16.06.15
Подякував: 278 раз.
Подякували: 346 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 лют, 2024 02:38

А это, Шаломович, Вам лучше знать.
Тем более - Вы слегка ошиблись - НЕ я заметил - и НЕ я написал выше (признаюсь самокритично - я НЕ обратил внимания) - "в" - "на"... куда "в" или на что "на"...
Да и сомневаюсь я, что он к Вашему городу имеет хоть какое-то отношение...
Там другое: чел не очень разбирается в приведенных Вами аббревиатурах - чела очень задели слова БЕЗ сокращений: Computer Science...
Вы ж знаете: в наше время редко какой сварщик не переучился на IT-ника...
Переучившись - сразу хоЧУт денЮх. Много денЮх.
Слышали где-то, что дают мнОгА...
А если им не дают мнОхА и сразу денЮх - а кому-то дают - по трудам и по разуму/умению - сильно раздражаются...
Что мы и видели...
Ну - надо относиться с пониманием, ибо как говорил Воланд: "Люди, как люди. Любят деньги, но ведь это всегда было... Ну, легкомысленны... ну что ж...."...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9846
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3643 раз.
Подякували: 1287 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 18901891189218931894 ... 2219>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама