Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 521522523524525 ... 2098>
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 16:10

  042013 написав:Чисто жити на пасивний дохід в Польщі дійсно непогано, згоден. АЛе їхати туди на таку ж зп... Саме цей момент незрозумілий.

Зарплата є вирішальним фактором до певного рівня. Потім вже інші речі набувають ваги: екологія, безпека, архітектура, медицина, ефективність правової системи і т.п. Наприклад, в моєму випадку якогось суттєвого виграшу по рівню споживання після переїзду не відбулося. Я не став пити Moet, не їзжу на Ferrari і не живу у пентхаусі в центрі. Але жодного разу за ці роки не пошкодував про своє рішення.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 26.02.18
Подякував: 671 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 16:10

  andrijk777 написав:
  BIGor написав:Цікаво, що наприклад у Кракові я можу спокійно йти вулицею після 22 годин. В Україні до війни це було небезпечно.

Ви жили в якомусь депресивному регіоні України, тому що в моєму місті такого немає. В 90-х хіба таке було.

І в столиці, і в рідному "Крижополю" нажаль таке є. Поліція розводить руками.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1332 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 16:17

  042013 написав:Gastarbaiter , BIGor , причіни:
-світові кризи докочуються пізніше - є час прийняти певні рішення у бізнесі;
-дешевше проживання - ти не втратиш можливість платити за оренду, навіть якщо втратиш роботу, бо банально платежі менші (в тій же США зп 4000/міс, оренда 2000/міс. Місяць поживеш без роботи, а дальші шо?);
-легше вижити взагалі без роботи (підсобне господарство завжди тебе забезпечить, в Америці без роботи ти в гробу);
-велике різноманіття території, куди можна поїхати і там жити; близько до Європи - можна катать куди хочеш, а якщо на заході України живеш - то можна по всяке різне на закупки туди їздити, якщо там дешевше;
-гарні локації для життя в нас є, і все одно дешевше, ніж аналогічні котеджі в Европі/Америці (вас же ніхто не заставля жити там, де викидають з балкона і паркуються на газоні);
-дешеве лікування (про стоматологічні турне в Україну вже писали тут);
-я особисто не фанат власного житла, але якщо його десь і купувати, то в Україні. Бо це вдома, а не аби-де в приймах з відом на жітельство...
-тут ти більше розвіваєшся. БО типові американці часто не виїздять і за межі країни, а часто можут і не знати, що инші країни взагалі існуют... Дно. Ну й дніще з усякою толерастією.

  BIGor написав:Цікаво, що наприклад у Кракові я можу спокійно йти вулицею після 22 годин. В Україні до війни це було небезпечно.

Не перезаряжайте. Це було нєбєзпєчно в 90-х. Після 90-х - не було.


О, Бігор, згадав ше: в Полякії та багатьох инших европейскіх краинах переказ з картки на картку ж вважається доходом і вімагают платити податкі? Отож-бо. Дніще. Бо це не дохід, поки прямо не вказано або не доведено протилежне.

Якось дуже "ура-патріотично", можливо надивились телемарафону? Якщо так гарно в Україні - то лишайтесь. Одні плюси. :wink: А тут пагано, не їдьте сюди. Толерастія і "негрів лінчують". :x
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1332 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 16:19

  airmax78 написав:
  andrijk777 написав:
  BIGor написав:Цікаво, що наприклад у Кракові я можу спокійно йти вулицею після 22 годин. В Україні до війни це було небезпечно.

Ви жили в якомусь депресивному регіоні України, тому що в моєму місті такого немає. В 90-х хіба таке було.

Не звертайте увагу. Ще 3-5 років і Бігор розкаже ще й не про такі страждання через які йому довелось в Україні пройти.
PS Протягом ковіду влітку 2020 гуляв центром Києва аби не щодня. Раніше 21 вечора дуже рідко виходив. Часто повертався після 24ї. По парках, по вулицях, по 8-10 км за вечір. Жодного разу навіть натяку на небезпеку не було.

Я чомусь не певен, що Бігор жив в центрі)
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 723
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 119 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 16:27

  Gastarbaiter написав:Зарплата є вирішальним фактором до певного рівня. Потім вже інші речі набувають ваги: екологія, безпека, архітектура, медицина, ефективність правової системи і т.п. Наприклад, в моєму випадку якогось суттєвого виграшу по рівню споживання після переїзду не відбулося.


Ну, десь до 5-10 тисяч $ вона є вирішальним фактором. Після - згоден, вже ні.
Якщо у вас більше як 5 в місяць, радий за вас, чесно)

  BIGor написав:Якось дуже "ура-патріотично", можливо надивились телемарафону? Якщо так гарно в Україні - то лишайтесь. Одні плюси. :wink: А тут пагано, не їдьте сюди. Толерастія і "негрів лінчують". :x

Не дивлюсь таку бурду.
Де ви в аргументах ура побачили? Чистий прагматизм.

Я за себе не хвилююсь. А вам би поменше язвити і писати по суті аргументів побажав би.)

/офтоп: якраз-таки негрів не лінчують. А слід було б./
042013
 
Заблокований
Повідомлень: 271
З нами з: 22.07.18
Подякував: 644 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 16:38

  042013 написав:
  Gastarbaiter написав:Зарплата є вирішальним фактором до певного рівня. Потім вже інші речі набувають ваги: екологія, безпека, архітектура, медицина, ефективність правової системи і т.п. Наприклад, в моєму випадку якогось суттєвого виграшу по рівню споживання після переїзду не відбулося.


Ну, десь до 5-10 тисяч $ вона є вирішальним фактором. Після - згоден, вже ні.
Якщо у вас більше як 5 в місяць, радий за вас, чесно)

  BIGor написав:Якось дуже "ура-патріотично", можливо надивились телемарафону? Якщо так гарно в Україні - то лишайтесь. Одні плюси. :wink: А тут пагано, не їдьте сюди. Толерастія і "негрів лінчують". :x

Не дивлюсь таку бурду.
Де ви в аргументах ура побачили? Чистий прагматизм.

Я й лишуся, за себе не хвилююсь. А вам би поменше язвити і писати по суті аргументів побажав би.)

А Ви що - думаєте що аргументи написали? Якісь казки про прийми і про підсобне господарство. З тими цінами на земельні ділянки і проїзд вигідніше все одно купити готові продукти. Просто не розумію, нащо тут ця пропаганда? Ну добре вам, то лишайтесь, але нащо пропагувати як все добре і кошерно?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1332 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 16:40

  042013 написав:
  Gastarbaiter написав:Зарплата є вирішальним фактором до певного рівня. Потім вже інші речі набувають ваги: екологія, безпека, архітектура, медицина, ефективність правової системи і т.п. Наприклад, в моєму випадку якогось суттєвого виграшу по рівню споживання після переїзду не відбулося.


Ну, десь до 5-10 тисяч $ вона є вирішальним фактором. Після - згоден, вже ні.
Якщо у вас більше як 5 в місяць, радий за вас, чесно)

Менше. Але не можу сказати, що я у чомусь втратив. Ну хіба що мінералки улюбленої тут немає. А, ну ще черги до лікарів, але це в більшості країн так. На щастя, поки що їх послугами доводиться користуватися вкрай рідко. Є, звісно, деяка локальна специфіка, до якої довелося звикнути. Крім цього не можу знайти жодного пункту, по якому я б сказав, що щось втратив чи за чимось сумую. Проте є багато чого, що змінилося на краще.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 26.02.18
Подякував: 671 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 16:47

  BIGor написав:А Ви що - думаєте що аргументи написали? Якісь казки про прийми і про підсобне господарство. З тими цінами на земельні ділянки і проїзд вигідніше все одно купити готові продукти. Просто не розумію, нащо тут ця пропаганда? Ну добре вам, то лишайтесь, але нащо пропагувати як все добре і кошерно?

Я поняв, дядько, з тобою нема смислу тут балакать) Іди собі)
Ше один проповідник "американської мрії"™ знайшовся... Гуляй)

  Gastarbaiter написав:Є, звісно, деяка локальна специфіка, до якої довелося звикнути. Крім цього не можу знайти жодного пункту, по якому я б сказав, що щось втратив чи за чимось сумую. Проте є багато чого, що змінилося на краще.

А що можете розказати про специфіку Польщі, якщо не важко? Буду вдячний.
042013
 
Заблокований
Повідомлень: 271
З нами з: 22.07.18
Подякував: 644 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 16:54

042013 Якщо багато разів казати "халва", то солодко не стане.
І до твого відому, я тут нічого не пропагую, а ділюсь реальною інформацію. Це від тебе тхне дешевою пропагандою в стилі "телемарафону".
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1332 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 19:30

  042013 написав:
  BIGor написав:А Ви що - думаєте що аргументи написали? Якісь казки про прийми і про підсобне господарство. З тими цінами на земельні ділянки і проїзд вигідніше все одно купити готові продукти. Просто не розумію, нащо тут ця пропаганда? Ну добре вам, то лишайтесь, але нащо пропагувати як все добре і кошерно?

Я поняв, дядько, з тобою нема смислу тут балакать) Іди собі)
Ше один проповідник "американської мрії"™ знайшовся... Гуляй)

  Gastarbaiter написав:Є, звісно, деяка локальна специфіка, до якої довелося звикнути. Крім цього не можу знайти жодного пункту, по якому я б сказав, що щось втратив чи за чимось сумую. Проте є багато чого, що змінилося на краще.

А що можете розказати про специфіку Польщі, якщо не важко? Буду вдячний.

Трохі повернуті на пункті релігії. Хоча ні, не трохи... Одне антиаборційне законодавство, чого вартує.
Bolt
 
Повідомлень: 2874
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 521522523524525 ... 2098>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама