Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 20552056205720582059 ... 2102>
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 16:29

Ви знаєте, пане Дюрі-бачі, я цими днями багато часу за кермом та відвідую різні міста, то я буквально в шоці від того, як акуратно ретельно чисто та врегульовано живуть люди.

Керував авто Ніссан та згадував цей форум, де весь час наші люди намагаються повчати людей, які живуть на іншому боці Земної кулі як їм треба жити.
Не варто того робити.

Вчора довго гуляли містом Greenville - то я Вам скажу, що будь-яке європейське місто "нервово курить обабіч". Я навіть подумав, що в цей перелік варто включити і Барселону.
А аби Ви бачили житлові масиви з охайними красивими приватними 2-о поверховими будинками. то ой-йой-йой... Ніяких парканів ніде, які іржаві та похилилися. Ніяких парканів заввишки в 3-5 метрів... Парк в житловому масиві - то такої краси я не бачив ніде в світі...
І це - невелике містечко, на кшталт нашого Новомосковська або Золочева.

Мене вразила пам"ятна дошка на березі річки з водоспадом на честь колишнього мера міста: вдячні жителі радіють, що у них був такий мер, який не крав грошів з бюджету, не продавав пану Шуфричу річковий порт, щоби він його здав в оренду, а за виручені гроші фінансував росгвардію в Криму, а висунув ідею перетворити місце на зразкове та реалізував це.
Прикольно: парковка в багатоповерховому паркінгу першу годину безкоштовна, за другу годину візьмуть всього 2 долари, кожна наступна ще 1 долар, але не більше, ніж в 7 доларів за цілий день.
https://www.gettyimages.com/photos/gree ... h-carolina

P.S. Я не вихваляю інші народи та інші міста. Я просто маю на увазі, що коли тут на цій гілці весь час повчали інших жити, то почати навчати треба з себе.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9636
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3577 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 16:44

Re: Еміграція, заробітчанство

  akurt написав:Ніяких парканів ніде,
Особисто мене це лякає. Не уявляю як можна жити, коли сусід може заглянути до тебе в будь-який момент.
  akurt написав:Вам скажу, що будь-яке європейське місто "нервово курить обабіч". Я навіть подумав, що в цей перелік варто включити і Барселону.
А аби Ви бачили житлові масиви з охайними красивими приватними 2-о поверховими будинками

Нагадує моє враження від довоєнної Одеси
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2992
З нами з: 29.07.22
Подякував: 533 раз.
Подякували: 386 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 16:48

Ніякий сусід нікуди не буде заглядати, бо приватна власність то приватна власність: ніхто не має права вступити на зелений стрижений газон крім як просто пройти по тртотуару,
Привчили всіх не красти і не заглядати…

Мене в цьому смислі здивувала табличка на стовбурі в знаменитому Беверлі-Хіллс, де живуть кінозірки. Там паркани є, бо всі хочуть зазирнути та побачити чи не оголеним є наприклад, Том Круз.
Так ось написано: «За вами слідкують наші сусіди».
Діє як витверезник.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9636
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3577 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 16:55

Re: Еміграція, заробітчанство

  akurt написав:Привчили всіх не красти і не заглядати…

Що хочу сказати. От в галузі освіти і науки наче всіх привчили "на Заході" до академічної доброчесності, а як тільки з'явився генеративний ШІ, використання якого важко довести, то 70+ % студентів і значна частина науковців почала його використовувати, хоч це й погано.
Точно так і з Вашими "не красти" і "не заглядувати" діє рівно доти, поки є шанс, що впіймають і покарають. Ще треба буде уточнити механізми щодо "мінімальної суми крадіжки", за яку не карають...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2992
З нами з: 29.07.22
Подякував: 533 раз.
Подякували: 386 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 18:52

  akurt написав:Ніякий сусід нікуди не буде заглядати, бо приватна власність то приватна власність: ніхто не має права вступити на зелений стрижений газон крім як просто пройти по тртотуару,
Привчили всіх не красти і не заглядати…

Мене в цьому смислі здивувала табличка на стовбурі в знаменитому Беверлі-Хіллс, де живуть кінозірки. Там паркани є, бо всі хочуть зазирнути та побачити чи не оголеним є наприклад, Том Круз.
Так ось написано: «За вами слідкують наші сусіди».
Діє як витверезник.

а хто дав змогу привчити?

чоловіки з фаміліями Кольт, Сміт, Вессон та Ремінгтон? :D
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5985
З нами з: 29.09.19
Подякував: 579 раз.
Подякували: 1402 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 19:05

  Дюрі-бачі написав:
  akurt написав:Привчили всіх не красти і не заглядати…

Що хочу сказати. От в галузі освіти і науки наче всіх привчили "на Заході" до академічної доброчесності, а як тільки з'явився генеративний ШІ, використання якого важко довести, то 70+ % студентів і значна частина науковців почала його використовувати, хоч це й погано.
Точно так і з Вашими "не красти" і "не заглядувати" діє рівно доти, поки є шанс, що впіймають і покарають. Ще треба буде уточнити механізми щодо "мінімальної суми крадіжки", за яку не карають...

Мабуть крадуть.
«Слаб человек» (хтось їз класиків).
На парковках є попередження не залишати коштовні речі в авто.

Але не слід плутати заглядування у вікна та крадіжку окулярів з тим, що ваші та мої громадяни вкрали всі ліси. Всі лани, всі фабрики та заводи.
Крім того, у багатьох вкрали сіру речовину в голові.
Результат ми всі бачимо прямо зараз: бомби гармати жертви.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9636
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3577 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 19:12

арест американского школьника
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23156
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 19:15

Re: Еміграція, заробітчанство

  akurt написав:Вчора довго гуляли містом Greenville - то я Вам скажу, що будь-яке європейське місто "нервово курить обабіч". Я навіть подумав, що в цей перелік варто включити і Барселону.
А аби Ви бачили житлові масиви з охайними красивими приватними 2-о поверховими будинками. то ой-йой-йой... Ніяких парканів ніде, які іржаві та похилилися. Ніяких парканів заввишки в 3-5 метрів... Парк в житловому масиві - то такої краси я не бачив ніде в світі...
І це - невелике містечко, на кшталт нашого Новомосковська або Золочева.

Пане, Акурт, порівнювати з європейськими містами не варто, інша культура життя. Бьюсь об заклад, що в Грінвілі у 70% вулиць не буде тротуарів, 100% немає велодоріжок, немає публічного транспорта, немає пішохідних вулиць в центрі...
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1333 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 19:18

Re: Еміграція, заробітчанство

  akurt написав:Ніякий сусід нікуди не буде заглядати, бо приватна власність то приватна власність: ніхто не має права вступити на зелений стрижений газон крім як просто пройти по тртотуару,

Стосовно trespassing через приватну проперті, я читав що в деяких штатах дозволено. Але звичайно то пан rjkz може більше розтлумачити.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8891
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1333 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 22:53

  BIGor написав:Пане, Акурт, порівнювати з європейськими містами не варто, інша культура життя. Бьюсь об заклад, що в Грінвілі у 70% вулиць не буде тротуарів, 100% немає велодоріжок, немає публічного транспорта, немає пішохідних вулиць в центрі...

Саме цікаве, що на 100% помиляєтеся.
Все це є. То ви десь начиталися цікавинок.
Повірте мені, я мандрую світом щомісяця та можу порівнювати.
Зараз відвідували місто Asheville (Північна Кароліна).
Особисто я після ретельного обшуку відвідав мерію міста. Впустили в мерію, там невеличкий музей: в 1941-1943 роках мешканці міста зібрали гроші на військовий корабель, він названий іменем міста і на ньому вся команда з міста була. Невеличкий музей, памʼятають. Фото хлопців молодих та якісь речі/документи.
Біля мерії памʼятний знак (в мене очі відкрилися) він споруджений в памʼять містера Ashe - губернатора штату, який був губернатором до 1802 (!!!!) року.
Ви в Україні були в містах, названих в честь губернаторів? Є такі, і мешканці таких памʼятають?

Купили квиток на автобус екскурсія по місту нас возили районом приватних будинків - це те, що за думкою дописувачів гілки, побудовано з «гімна та палок».
Так ось роки побудови: 1770, 1802, 1835.
В одному будинку в лютому замінили дах приїздили майстри із Шотландії, то му що всі будинки будувалися виходцями звідти.
Так ось в такому будинку приватний готель з приватною кухнею: люди гроші заробляють є попит на такий сімейний бізнес: вечеря в будинку, збудованому «з гімна та палок» в 1917 році.
Не спаленому та пограбованому, а побудованому.
Серед тих будинків з дерева тільки один з цегли, а один з природного каменя - як фортеця, там реєструють шлюби. Та влаштовують весілля, дуже незвично.
А ви все будете розказувати про відсутність тротуарів.
Прикольно до безтями.
Зараз з жінкою сидимо в Таверні, старовинна камʼяна будівля.
Пиво приблизно 40 або 50 видів.

Тротуарів немає, ну аж смішно…
В мене вже ноги відпадають від походу тротуарами по місту, але не памʼятаю, на яку парковку авто поставив…
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 19 кві, 2024 08:57, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9636
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3577 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 20552056205720582059 ... 2102>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама