Що робити, якщо випадково надіслали кошти на чужу картку...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення статей з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 12:04

Що робити, якщо випадково надіслали кошти на чужу картку...

Пропонуємо до обговорення:
Помилитися під час введення номера чужої картки досить просто, а іноді помилки трапляються навіть при автоматичному зчитуванні додатком вашого банку.

Дивися повний текст
Що робити, якщо випадково надіслали кошти на чужу картку — інструкція
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99115
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 145 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 12:04

Та я скажу,що я вам щось продав і фіг ви що докажете.
Треба бути просто людиною і повернути те ,що нам неналежить.
didstepan120508108
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3
З нами з: 06.11.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 14:00

Re: Що робити, якщо випадково надіслали кошти на чужу картку

Особисто менi здається, що статтi написана повна маячня. Банк отримувача не стане з вами вести нiяких розмов, бо у них з вами немає нiяких вiдносин з приводу коштiв, якi надiйшли на рахунок їх клiєнта. Вони вам навiть сам факт зарахування коштiв на рахунок клiєнта можуть не пiдтверджувати бо це банкiвська таємниця. Бiльше того - є ймовiрнiсть що своїм переказом ви погасили борги по кредитнiй картцi, причому власник картки мав прострочки. У цьому випадку банк, який вже позакривав хоча б частково борги клiєнта - точно сам нiчого не робитиме щоб вiдкотити усе назад. Тому нiяка це не iструкцiя. I дiйсно усi питання треба намагатись владнати у своєму власному банку. В мене рокiв 5 тому був реальний випадок, коли я при р2р-переказi на свою картку в iншому банку помилився у двох числах номеру картки i така картка на жаль дiйсно iснувала. Сума була 5000 грн. i банк отримувача вiдмовився зi мною спiлкуватись взагалi (хоча я був i їхнiм клiєнтом теж). Все вирiшилось через пiдтримку банку вiдправника. Як я потiм зрозумiв вони оформили диспут в МПС результатом розгляду якого стало повернення менi коштiв у повному обсязi. Правда процес це не дуже швидкий - кошти менi повернулись через 80 днiв. Сутнiсть диспуту у тому що якщо вiдправник коштiв оскаржує операцiю - то отримувач має надати докази що вiд дiйсно мав право на вказанi кошти. В моєму випадку отримувач пiдтвердив помилковiсть платежу i кошти повернулись. У випадку якби недобросовiсний покупець щось спробував подiбне здiсйнити по вiдношенню до продавця - думаю останнiй мав би довести факт надання послуги чи продажу товару i покупець при цьому сплатив би комiсiю за неправомiрну вимогу. Отже, на мiй погляд не слiд придумувати велосипед та втрачати час на звернення до iншого банку та правоохоронних органiв - усе можна вирiшити зi своїм банком. Правда не швидко. А краще уважно стежити за тим що ти вводиш при платежi.
Alien
 
Повідомлень: 2110
З нами з: 12.01.20
Подякував: 65 раз.
Подякували: 626 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 06 гру, 2022 06:43

ПриватБанк самый дебильный. Мне помогать не захотели.
kopachevskayayanina
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 06.12.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 гру, 2022 08:03

Re: Що робити, якщо випадково надіслали кошти на чужу картку

Вам здається. Насправді інструкція вірна і розрахована на найшвидше вирішення питання. Твій банк може запаритись і почати комунікацію з тим банком власноруч, але це буде проходити набагато довше, ніж варіант звертання самотужки. Підтвердження про отримання коштів від банка отримувача не потрібне, тому що Наталія це і є підтвердження проведеної транзакції.
siropchik
 
Повідомлень: 1
З нами з: 06.12.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 гру, 2022 23:08

  siropchik написав:Вам здається. Насправді інструкція вірна і розрахована на найшвидше вирішення питання. Твій банк може запаритись і почати комунікацію з тим банком власноруч, але це буде проходити набагато довше, ніж варіант звертання самотужки. Підтвердження про отримання коштів від банка отримувача не потрібне, тому що Наталія це і є підтвердження проведеної транзакції.

Я так зрозумiв цк ви написали саме менi? Ба, навiть зареєструвались на форумi спецiально для цього. А чому? Чи може побоялись писати пiд своїм основним нiком? Завжди дивуюсь таким "щойно зареєстрованим дописувачам" ;). Але маю до вас двi поради (хоча думаю ви можете цей нiк бiльше не використати):
1. Перечитуйте те що пишете - бо зовсiм не ясно про яку саме "Наталiю" мова. А вона за вашим твердженням є "підтвердження проведеної транзакції". I як якась "Наталка" зможе щось пiдтвердити? ;)
2. Старайтесь вникати в те що коментуєте. Можна навiть перечитати двiчи-тричi. Бо виглядає недолуго - я пишу про реальний кейс - у якому банк отримувача взагалi вiдмовився розглядати будь якi мої докази про переказ. Просто сказав - ви для нас у данному випадку нiхто i звати вас нiяк. Натомiсть мiй банк узяв мої проблеми у роботу. А ви пишете що звертатись до банку отримувача самотужки буде швидше. Чесно кажучи що дуже я сумнiваюсь, що ви має реальний досвiд вирiшення питання у подiбнiй ситуацiї - я якраз маю.

Просто на мiй погляд ваша помилка у тому що ви припустили, що процедура спiлкування йде на рiвнi банкiв. А це не так. Це процедура прописана документами МПС. Вiдкриття диспуту по операцiї, що оскаржена платником. Так вона не швидка. Але надiйна - як показав мiй кейс. Ну а звертатись до банку отримувача - безумовно можливо - але мiй досвiд показав, що це дуже малоперспективно
Alien
 
Повідомлень: 2110
З нами з: 12.01.20
Подякував: 65 раз.
Подякували: 626 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 07 гру, 2022 22:51

Моно банк в таком случае мне ответил , что если средства переведенные вами ещё не были использованы,то без проблем.Если их уже успели снять или перевести,то это возможно но очень трудно.В моём случае транзакцию отменили и деньги вернулись на счёт сразу.Но тут очень важно сразу же обратиться в службу поддержки.Промедление уменьшает ваши шансы.
alendelon970
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 07.12.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 гру, 2022 13:05

У мого чоловіка була така ситуація, де він випадково переплутав дві цифри і гроші пішли невідомо куди з банку Кредит Дніпро до Ощадбанку. КредитДніпро повідомили, що ви підтвердили транзакцію, а Ощадбанк не в праві розголошувати дані своїх клієнтів. Ми нічого не добились, при тому що сума була вагома.
viktory_chernyaeva
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 11.12.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 3095
Переглянути останнє повідомлення
Вів 18 кві, 2023 20:37
sidelnikovslavik33
1 285
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 07 кві, 2023 19:57
H225
6 910
Переглянути останнє повідомлення
Вів 04 кві, 2023 14:12
DmitryZP
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама