Нерухомість у Львові

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 245246247248249 ... 285>
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 00:00

Буває в житті щастя: нарешті перерахувала держава субсидію на мою бідність...
- в 2015/2016 році платили тільки на газ мені 2 700 гривень в місяць...
- в 2016/2017 році платили тільки на газ мені 1 700 гривень в місяць...
- в 2017/2018 році зменшили - на газ 1100, на воду 36 гривень на світло ще на сайті не бачу...
Мало - але приємно - однаково ці гроші ще раз мені квартирант заплатить...
Ну ось, а кажуть жити тяжко-важко...

P.S. jump!
НЕ ВСЕ ТАК ПОГАНО З АШАНОМ:
- вигребли люде все з полиць - сьогодні - о чудо - все нове та свіженьке!!! Жінка була здивована свіжістю та асортиментом.
- хай молодь краще гуляє в Ашані, ніж по за кутами... тепло... чисто... приємно... на другому поверсі можна безпечно попоїсти - там є непогані бізнес-ланчі...
- кіно... дорого, але дешевше ніж будь-де в Європі...
- можна возити сюди екскурсії, щоб подивилися: чі дійсно Україна така бідна, що складається із жебраків...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9711
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3603 раз.
Подякували: 1275 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 01:36

  akurt написав:Буває в житті щастя: нарешті перерахувала держава субсидію на мою бідність...
- в 2015/2016 році платили тільки на газ мені 2 700 гривень в місяць...
- в 2016/2017 році платили тільки на газ мені 1 700 гривень в місяць...
- в 2017/2018 році зменшили - на газ 1100, на воду 36 гривень на світло ще на сайті не бачу...
Мало - але приємно - однаково ці гроші ще раз мені квартирант заплатить...
Ну ось, а кажуть жити тяжко-важко....


Он воно яке, жмотство 80го левела.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 01:49

  Lambada написав:
  akurt написав:Буває в житті щастя: нарешті перерахувала держава субсидію на мою бідність...
- в 2015/2016 році платили тільки на газ мені 2 700 гривень в місяць...
- в 2016/2017 році платили тільки на газ мені 1 700 гривень в місяць...
- в 2017/2018 році зменшили - на газ 1100, на воду 36 гривень на світло ще на сайті не бачу...
Мало - але приємно - однаково ці гроші ще раз мені квартирант заплатить...
Ну ось, а кажуть жити тяжко-важко....


Он воно яке, жмотство 80го левела.


Это не жмотство, это моральное ур0дство. Это чмо же еще и гордится тем что делает.
airmax78
 
Повідомлень: 42912
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5291 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 10:01

Это не жмотство.
Это пример того, как:
- государство раздает деньги направо и налево. Трудно себе представить, чтобы в Швеции, где построен "шведский социализм" или в Турции, где свято чтут Коран, государство раздавало деньги всем подряд. И при этом их граждане бились в истерике и стонали, что они плохо живут.
- забавно: видеть как клюнули на мою удочку... Это приятно потому, что понимаешь: множество людей - если даже Lambada и airmax78 клюнули - сидят на диване, разглагольствуют о справедливости и где бы как бы подороже продать чего-то, перекупленное вчера за углом, накрывшись газетой 1982 года, и не шелохнутся, чтобы что-то сделать.
И опять плачут, как трудно жить в Украине...
- это пример на тему, многократно поднимавшуюся: пассивный доход.
- самое главное: форумчане Lambada и airmax78 не поняли САМОГО главного: субсидия придумана не для меня - она придумана ДЛЯ своих. Берите в руки калькулятор, а в голову - немного извилин и считайте:
А) приятель в Киеве закупил под сдачу 7 квартир.
Б) в каждую прописал: по одному человеку - дедушку, бабушку, маму-пенсионерку, папу-пенсионера, брата-студента (учится на бюджете - это важно), тетю-пенсионерку, подругу тети -пенсионерку. И на каждую квартиру под сдачу оформил субсидию. Квартиры неплохие, все ближе к Крещатику.

Потому, как говорил Салтыков-Щедрин: "Lambada и airmax78! Зри в корень! Плеваться будете на базаре!"
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9711
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3603 раз.
Подякували: 1275 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 10:33

akurt Таких паразитов в любой стране хватает. Только в Швеции это, скорее будут иммигранты из Африки, в т.ч. Восточно-Европейской ее части. Это показатель сознательности граждан. У коренных шведов он высокий, у понаехов его, обычно, нет. В Украине у нас десятилетиями действует негативная селекция. Успеха добиваются не самые умные, одаренные, трудолюбивые, а чаще те, кто легко переступает моральные принципы или у кого их вообще нет. Короче, ворье и моральные ур**. Достаточно взглянуть на наш депутатский корпус - срез нашего народа.
А чтобы с3.14здить у государства (у любого государства) субсидию и любую другую социалку - много ума не надо. К каждому пенсу/студенту/матери одиночке/инвалиду надзирателя не приставишь.
airmax78
 
Повідомлень: 42912
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5291 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 10:56

Ну, вот , очень поддерживаю каждую строку.
Хотел добавить еще следующее:
- я специально привел динамику реальную по годам - видно, что все-таки одумались и медленно, но перестают раздавать деньги направо-налево. Но лазеек - уйма.
- я знаю пример своих знакомых, которые не платят НИ КОПЕЙКИ уже три года за коммунальные услуги, проживают в частном доме. Повторяю, за последние три года не заплатили НИ ОДНОЙ копейки. Это важно и актуально - и не надо меня называть моральным ур** - именно потому, что на Facebook каждый день моральные ур** все постят и постят тексты о том, какая ужасно дорогая жизнь и лохам все втюхивают и втюхивают цифру, например, по Киеву: трешка - за отопление - 3 500 - ужас! Жить невозможно! Горячая вода - 84 гривны за куб - ужас - жить не возможно! А пипл хавает... Вот тот, кто хавает, и есть моральный ур**. Видите, как просто.
- если кому-то не начислили субсидию - значит, рыльце у него в пушку... Что-то не так:
а) рассказывает нам сирым, какой он бедный - а у самого как не покупка путевок на Мальдивы, так перепродажа авто, так покупка еще квартир. б) рассказывает нам, какой он бедный, а Налоговая дала в Службу субсидий реальные зарплаты (как у других моих знакомых - они подали на субсидию - не дали - а оказалось сынок получает более 20 000 в месяц - а они все ему деньги на сигареты дают). Ну и так далее...

Так что видите, что такое пассивный доход...
Сегодня ночью в ресторане общался с парнями, занимающимися финансовым консалтингом...
Очень интересно...
Пока наши наивные граждане покупают НЕВИДАННУЮ в мире вещь - "Йогурт питий" в баночках по 325 граммов - производители, например, этого пойла в красивых баночках (во всем мире продается йогурт настоящий - густой, а не какой не "питний", и в ведерках по 1000-1500-2000 граммов) - так вот производители (назовем их так) этого пойла выводят и выводят с Украины бабло...
Минимальное вложение 300 000 баксов...
Ну я надеюсь умные люди поняли мой недавний пост по "Львіську осінь" - весь текст был написан как экспромт просто РАДИ ПОСЛЕДНИХ двух абзацев.
Д а так вот: под 9 процентов годовых...
Кефирных денег...
Скажете "моральные ур**"? Я не уверен, тут ярлыки на кого-то другого прицепили...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9711
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3603 раз.
Подякували: 1275 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 11:39

https://www.youtube.com/watch?v=rzUJJsR ... r_embedded

Нещасні кріпаки з вотчини ПрАТ Ірокс на Шевченка 418 у м. Львів благають про допомогу всіх небайдужих ! Насамперед, правоохоронні органи. Але вони на стороні забудовника, вони глухі до благань звичайних простих людей. Бо на стороні забудовника кеш, а на стороні простих людей лише правда.
jump
 
Повідомлень: 4211
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1279 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 11:42

  akurt написав:- можна возити сюди екскурсії, щоб подивилися: чі дійсно Україна така бідна, що складається із жебраків...


екскурсії можна водити по усіх гіпермаркетах, рестораціях, на Південному :D
нехай ЛЮДЕ (як Ви кажете) бачать і тішаться, що у нас усе файно :lol:
jump
 
Повідомлень: 4211
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1279 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 12:17

ЧОМУ ВАРТО КУПЛЯТИ НЕРУХОМІСТЬ САМЕ У ЛЬВОВІ
(роздуми за філіжанкою кави сторонньої особи)

Зазвичай кожна людина думає, що вона сАма вУмна та все знає.
Хай так.
Зазвичай хибні думки виникають там, де не можна - АБО НЕ ХОЧЕТЬСЯ - порівняти.
Біле - з м'яким, сіре - з металевим.
Тоді виникають інтересні фрази про те, що у Львові десь там щось "воняє".

Сидимо у кав'ярні "Атляс" у самому центрі Львова з хлопчиною, що переїхав сюди з жінкою з Дніпра у 2015 році...
Слухаю його...

- Що мені у Львові подобається? А ось що...
(тут я подумав. що якщо Ви весь час живете саме у Львові, то звісно, ви дуже любите своє місто... Але деякі речі можете помітити тільки людина, яка може порівнювати...)

(він продовжує) Я люблю у Львові те, що робить моє життя або приємнішим, або легшим...
Особливо скидаються на очі деякі "дрібнички"...
- А наприклад? (це я питаю)

- На перше місце ставлю розвинуту транспортну систему міського транспорту!
- Ти жартуєш! Львів’яни скаржаться...
- Нехай, до кращого... А ось що бачу: суперові європейського рівня автобуси - такі, як на маршруті "3А" - велетенські комфортні автобуси з вартістю проїзду 4 гривні - у Дніпрі - наприклад - 6, а хотіли зробити з 1 грудня 8! Або ось взяти автобус маршруту "10" - ось тобі з залізничного вокзалу швидко можна попасти на самий південь Львова... Або ось тролейбус маршруту "9" - де це Ви бачили, щоб на тролейбусі під термінал аеропорту під’їжджали? У Києві - заплати 60 гривень та без гарантії вчасно дістатися... В Дніпрі - тільки таксі... В Запоріжжі - взагалі мрак!
- Ти жартуєш! Львів’яни скаржаться...
- Ага... скаржаться... спробуйте у Дніпрі сісти у замизганий "топік" та сказати, що Ви - пенсіонер та хочете проїхатися безкоштовно - якщо не викинуть з автобусу відразу, то подивляться так, що всі болячки світу - вже Ваші...
- Ну, то таке...

- Ідемо далі, при всіх будівельних недоліках по нормальній ціні можна взяти нормальну квартиру... Мене тут перше, що здивувало, приділяють велику увагу зовнішньому утепленню квартир, в мене будинок з червоної керамічної цегли - зовні шар пінопласту в 10 см - штукатурка - пофарбували...
- Красиво!
- Тепло!!!! У мене на опалення та гарячу воду - будівельники здають квартири відразу із чеськими двоконтурними котлами - іде дуже мало газу... в минулу зиму - 70-90 кубів газу на місяць, в цей жовтень - всього 30 кубів газу... Тобто, квартири економні!!!
- Погоджуюсь... Дійсно я теж не розумію, чого дехто все скиглить і скиглить, що йому дорого опалення - попереджали вже 10 останніх років - "Хлопці!! Газ буде дорогим! Робіть же щось!” НІЧОГО НЕ РОБИЛИ. СИДІЛИ ПИЛИ ГОРІЛКУ. Чекали чогось...
- Ціни на продукти дешевші, ніж, наприклад, у Дніпрі або Запоріжжі. Я вже не говОрю про Київ!
- Ти жартуєш! Львів’яни скаржаться...
- Нехай. Розказую правду. Важко собі уявити, щоб в Дніпрі або в Запоріжжі ти щось купив би саме у виробника, а не у перекупщика - а тут - ось Вам - ринок "Шувар" - бери не хочу... Або - Привокзальний ринок... Мені більше всього подобається щось купити - наприклад - домашню курку у понеділок - коли ринки закриті - біля Церкви святих Ольги та Єлизавети... у "тьоті", яка щойно злізла з приміської електрички... Курка домашня - 55 гривень! Супер.
- Ти жартуєш! Львів’яни скаржаться...
- Ага... ідемо далі... Ринок "Шувар" - і не розказуйте мені, що треба купляти житло десь на Липинського - це просто подарунок долі: сири польського виробництва - по 105-180 гривень - їх же їсти можна! Жінка любить "Крулевський" - казка...
- Та сам там беру із пліснявою сири - по 230 гривень за кіло ... Вони - але в Дніпрі і в Запоріжжі - вже по 450 і вище!
- Хай Бог милує! Так і є: Хай Бог милує! Ідемо далі: зовсім інший асортимент ковбас... Там - або варені без додавання м'яса, або сиров'ялені за ціною по 250 гривень з хрящами, що застряють у зубах...
- Хай Бог милує!
- Так і є: Хай Бог милує! Тут на Шуварі зробили класну річ, торгують представники різних фабрик та цехів зі всієї області і не тільки.... Ковбаси - гарні на смак - і за 80 гривень, і за 180 гривень... Вибирай!
- Мені дуже подобається "Рублена" за ціною в 120-130 гривень!
- Ото ж!
- Ідемо далі... Сів на то же самий автобус "3А" - і ось за 20-30 хвили ти - або в чудовому Стрийському парку, або гуляш по бруківці в старовинних кварталах - там такі класні кафешки є...
- Або встав біля Львіської опери... Чудо архітектури....
- І не тільки... Я досі не можу отямитися від вистави "Весілля Фігаро" - експериментальна постановка театру та Львівської національної академії мистецтв імені Миколи Лисенка...
- А що там таке?
- Уяви: музичний твір 18 сторіччя, ми взяли квитки в ложу на другому балконі - по 50 гривень (перший ряд - 100 гривень), красива театральна декорація перед виставою: Італія, якісь фонтани, пальми... Ось починається увертюра, справжній оркестр в оркестровій ямі... Все як має бути... Піднявся занавіс...
- на сцені: Італія, якісь фонтани, пальми? 18 сторіччя?
- Ага. Ага... якийсь легінь не зовсім одягнений цілює якусь біню не зовсім одягнену - і в лосінах з Секонд хенду...
- Та ти жартуєш!
- Ага! Я теж думав, що наді мною жартують, подивився праворуч на зал - повний (!!!) зал і всі уважно слухають, як співають італійською... Зверху висвітлюється текст українською - ну щоб зміст занти... Слуєаєеш італійську мову і здається, що прямо начеб то дійсно фонтани, пальми і 18 сторіччя!
- А біня?
- Бігала майже гола по сцені: той легінь все її цілував - аж поки по сцені не почали іздити на роверах...
- Та ну! Ти жартуєш!
- А потім якийсь вуйко стріляв з пістолета Макарова!
- Та ну! Ти жартуєш!
- Тобі жарти, а я ще хочу піти і саме на цей склад трупи акторів... Мабуть на вдасться...
- Що так? Квитків немає?
- Дививсь, це експериментальна вистава - ми попали на третю Прем'єру!
- Як це може бути, що Прем'єра - і третя?
- А ось так: всіх солістів першої вистави - молодих та з гарними голосами - відразу забрали співати в провідні театри Швейцарії!
- Та ну! Ти жартуєш!
- Друга вистава - всіх майже солістів забрали співати в провідні театри чи Італії, чи Австрії... Ми як раз були на третій - саме Прем'єрі - весь склад артистів-студентів-випускників був НОВИЙ! Молодці і театр, і студенти-випускники, вони не робили дурниць - і не шили собі на 1 виставу костюми з 18 сторіччя, вони мали такі голоси, що для них ні фальшиві декорації Італії, ні фальшиві плаття італійців 18 сторіччя - були не потрібні - ціну мав тільки талант і тільки він!
- Все! Умовив! І я піду на таку виставу!
- Все! умовив! І ще один мій приятель купує квартиру у Львові...
- Ти жартуєш! Львів’яни скаржаться...
- Ну і нехай!
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9711
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3603 раз.
Подякували: 1275 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 15:38

Мене в тих субсидіях найбільше вкурвлює, що поробили завищені норми, а тепер за економіб будуть ще гроші вертати.
Bolt
 
Повідомлень: 2947
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 215 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 245246247248249 ... 285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10022 6276839
Переглянути останнє повідомлення
Вів 28 тра, 2024 21:22
Успіх
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 909, 910, 911
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
9100 6970431
Переглянути останнє повідомлення
Вів 28 тра, 2024 21:16
Denik
24803 16586433
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 тра, 2024 12:39
Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама